Akčné ženy v Inchebe

0
Akčné ženy v Inchebe
interbeauty akcne zeny

Akčné ženy sa tento rok po prvý raz zúčastnia na najväčšom veľtrhu venovanom kráse – INTERBEAUTY. Podujatie sa uskutoční v priestoroch výstaviska Incheba.

Akčné ženy pripravili špeciálne pre tento event program plný zaujímavých hostí – inšpiratívnych žien z rôznych odvetví, ktoré sa budú venovať témam ako podnikanie, zdravie, móda, krása, ale odhalia aj vlastné životné príbehy. Tešiť sa môžete napríklad na spisovateľku Veroniku Homolovú Tóthovú, na bývalú vicemiss Mirku Luberdovú, ktorá sa venuje výživovému poradenstvu, alebo známu moderátorku Anetu Pariškovú.

Hlavný program

Hlavný program na pódiu, kde vystúpia naši hostia, sa bude odohrávať od 10. do 18. hodiny v sobotu 6. októbra. Na Interbeauty sa predstavia sa tieto dámy:

plagat interbeauty
Program Akčných žien na Interbeauty

Chcete vedieť viac o našich spíkerkách?

Oľga Bušo

Titul Podnikateľka Slovenska 2017 získala vďaka unikátnemu nápadu “Lásky kvet”. Popri tom podniká v energetike, so zabezpečovacími systémami, v oblasti módy a v mnohom ďalšom. Vlastní eshop s módnym oblečením, a ak túžite po moderných šatách, môžete navštíviť jej kamennú predajňu Must Have v centre Bratislavy.


Zuzana Ondrisová

Tvarová joga so Zuzanou Feckovou Ondrisovou. Dozvieme sa, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela a zacvičíme si tvarovú jogu s profi lektorkou.

Katarína Dúbravská

Akčná mamina a zároveň manažérka tímu 40 ľudí, verná jednej firme od jej založenia. Jej najväčší challenge je zvládať dcérku, plnohodnotne sa jej venovať a zároveň zvládať úspešne biznis. V súčasnej dobe učí ľudí ako byť úspešný a plniť si svoje ciele, a zároveň byť časovo a finančne nezávislý.

Alexandra Vrábelová

Alexandra Vrábelová je osobná stylistka, ktorá sa móde venuje od roku 2011, kedy si počas materskej dovolenky založila eshop sperkyalexandra.sk a začala písať blog venovaný móde. Neskôr sa rozhodla, že si doplní svoje vedomosti zo stylingu na profesionálnej úrovni, a začala postupne robiť certifikáty na londýnskej škole stylingu – Fashion stylist, Colour stylist a Wardrobe stylist. Dnes má 4 deti a okrem osobných konzultácií a farebnej typológii sa venuje aj nákupom oblečenia s klientmi. Myslí si, že každá žena má potenciál byť krásnou a jej motto znie: „Krása nie je náhoda“.

Julianna Hložek Grmannová

Žena, ktorá vďaka zápasu s onkologickým ochorením priniesla na Slovensko unikátnu myšlienku – Kyslík ako prevencia. Už 11 rokov práce v kyslíkovom štúdiu Oxyslovakia prinieslo ďalší posun, spojenie  vody a kyslíka vo forme Oxywater, za ktorú po roku od uvedenia získala cenu Podnikateľka roka 2016. Po 11 rokoch prevádzkovania rôznych procedúr, podporovaných inhaláciami vysoko koncentrovaného kyslíka bolo v praxi zjavné, že dostatočne okysličená bunka reaguje omnoho rýchlejšie a zdravotné výsledky prichádzajú skôr. Ako to vy viete využiť pre svoje zdravie a krásu, sa dozviete v jej prednáške.

Katarina Árendáš

Katarína Árendáš je žena, ktorá potrebuje neustály pohyb vonku v prírode. Kde človek môže precítiť vôňu, pokoj a voľnosť. Ak tieto 3 elementy sa spoja, získava neskutočnú energiu, ktorá jej umožní ju využiť na nejakú športovú aktivitu alebo nadchnúť ďalších jej priateľov pre niečo, čo posilní či už ich telo alebo myseľ. Preto sa odhodlala robiť inštruktorku Nordic Walking, ktorý umožňuje pomocou aktívnej chôdze spevniť telo, vytvoriť kondíciu a byť tzv príkladom alebo vzorom pre ostatných, ktorých bolí chrbát, alebo chcú aktívne športovať, alebo sa len tak zapojiť do nejakej aktívnej činnosti.

Andrea Huljaková

Andrea Huljaková je mladá podnikateľka, ktorá si popri štúdiu vybudovala úspešný biznis. Spolu s manželom založili projekt Mladí a úspešní, prostredníctvom ktorého ponúkajú mladým ľuďom príležitosť plniť si svoje sny, byť úspešnými, cestovať po svete a mať životný štýl podľa svojich predstáv.

Paula Oboňová

Paula je marketingová manažérka, vyštudovala ekonomiku a manažment podniku. Založila vlastnú značku ručne maľovaných hrnčekov s názvom Polin (@hrncekodpolin). Prekonala závažné ochorenie, vďaka ktorému sa naučila žiť inak. Objavila v sebe vnútornú silu, ktorá ju vedie k tomu, aby každý deň žila naplno. Vo všetkom hľadá to dobré, teší sa z maličkostí a robí to, čo ju baví a napĺňa. Motivuje ľudí, aby sa nevzdávali a aj napriek chorobe si plnili svoje sny a verili, že všetko sa dá, keď sa chce.

Veronika Homolová Tóthová

Vedúca vydania spravodajstva televízie JOJ, nakrútila viacero dokumentov o ľuďoch stíhaných nielen počas nacistického režimu, nakrútila tiež dokumentárny film pod názvom Atentát na Heydricha: Príbeh Jozefa Gabčíka a Jana Kubiša a napísala knižný bestseller Mengeleho dievča, ktorý zožal obrovský úspech. Pred desiatimi rokmi sa začala venovať spracúvaniu spomienok ľudí, ktorí prežili nacistické peklo alebo komunistické väzenie a prenasledovanie. Natočila viac ako 70 reportáží s touto tematikou a 15-dielny cyklus dokumentárnych filmov s názvom Neumlčaní. Za sériu reportáží získala v rokoch 2008 -2012 niekoľko novinárskych ocenení.


Nika Macinská

Nika je predovšetkým ženou. Okrem toho je mamou 8 detí, autorkou blogu Denník mamy 8 detí, napísala knihu Ako dať deťom to, čo naozaj potrebujú? Organizuje workshopy pre ženy o emocionálnych potrebách detí a pripravuje ďalšie témy, ktoré riešia takmer všetky ženy, je zakladateľkou značky Mamimo – oblečenia pre rodinku, aby bolo jasné, že ľudia, ktorí ho nosia, patria k sebe, značky IMANI – módy s posolstvom pre ženy, ktoré sa chcú vyjadriť a značky Betonky – betónových minimalistických náušníc a náhrdelníkov. Hovorí, že nemôžeš zistiť, že to zvládneš, pokiaľ to nevyskúšaš. A ak sa dnes všetci sťažujú, že nikdy nemajú na nič čas, jej mottom je: „Máš toľko času, koľko potrebuješ.“

Janette Šimková

Janette je životná a vzťahová koučka, motivátorka, rečníčka, lektorka, mentorka, blogerka a idealistka veriaca v to, že každý máme schopnosti pracovať na sebe a plne rozvíjať aj skrytý potenciál. Prácu berie ako poslanie so zodpovednosťou pomáhať ľuďom k úspechu podľa ich predstáv. Vo vydavateľste Portál jej v roku 2017 vyšla sebarozvojová kniha Žijte své lepší já.

Aneta Parišková

Úspešná moderátorka spravodajstva, podnikateľka a predovšetkým mama troch synov, ktorá sa okrem intenzívnej práci v televízii JOJ, moderovaniu a organizovaniu rôznych spoločenských podujatí, venuje aj vlastnej škôlke a jasliam.


Ivica Rozehnal

Ivica Rozehnal pracovala ako projektová manažérka, keď sa rozhodla navrhovať a šiť sukne. Keď prejavili o jej tvorbu záujem aj ostatní, rozhodla sa opustiť lukratívnu prácu. Tak vznikla značka Rivica. Jej osobné motto znie „Aby žena bola ženou“. Tvorí pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť a vlastniť kúsok, ktorý má len ona, pre ženu, ktorá chce byť pri všetkých svojich každodenných povinnostiach elegantná a ženská.

Miroslava Luberdová

Mirka dnes pôsobí ako nutričná poradkyňa, no niekedy sa ešte príležitostne vráti aj ku svojej niekdajšej kariére modelky. Je bývalou slovenskou a európskou vicemiss roka 2003, ktorá však už v tých časoch inklinovala ku kuchyni a kvalitnému jedlu. K jedlu ako k profesii ju priviedol jej syn, ktorému lekári stanovili vážnu diagnózu, s ktorou sa Mirka rozhodla bojovať práve prostredníctvom zdravého a výživného jedla. Organizmus všetko úsilie vrátil späť a Mirka takto synovi pomohla boj s ochorením vyhrať. Dnes okrem iného pomáha v oblasti stravovania sa aj rodinám s podobným osudom. Určite ju poznáte aj z Telerána.

Sprievodný program

Počas troch dní pripravujeme pre návštevníkov networkingovú zónu – obývačku s akčnými ženami, kde budeme postupne predstavovať jednotlivé ženy. Pomedzi rozhovory, prednášky a workshopy budú prebiehať súťaže a ankety. Počas celej výstavy sa môžete prísť zoznámiť, odfotiť v našej foto zóne, príp. nadviazať s nami spoluprácu. Tešíme sa na vás Martina Novotná, Alexandra Vrábelová, Martina Beňová, Sandra Lamy, Šarlota Gogolová a mnoho ďalších!

Okrem rozhovorov a prednášok budú prebiehať nasledovné aktivity:

  • súťaže s akčnými ženami
  • predaj eko tašiek a eko vakov
  • foto zóna
  • občerstvenie v podobe wellness drinkov v spolupráci s Oriflame, Zlatou studňou a Oxy slovakia
  • profesionálna diagnostika tela v spolupráci s Oriflame
  • predaj šperkov
  • určovanie farebného typu a typu postavy so styliskou Alexandrou Vrábelovou
  • test finančnej gramotnosti a zároveň súťaž o tričká od Dominiky Cibulkovej v spolupráci s Partnersgroup
  • voňavá výzdoba od kvety.sk

V konkrétne termíny sa môžete tešiť aj na:

4. októbra sa o 10:00 hod sa môžete stretnúť so Zuzkou Csontos, ktorá vám viac porozpráva o feminine brandingu a o tom, ako sa tvorí logo na mieru. Určite sa zastavte! Mimochodom všetky vizuály, na ktoré sa pozeráte vytvárala práve ona.

O 11:00 sa na vás teší v našej obývačke na networking s Tamarou Gončárovou a jej projekt Instaranajky! Neviete si poradiť s Instagramom? Poraďte sa s Tami v obývačke u akčných žien!

V poobedňajších hodinách môžete tešiť na influencerky ako napríklad Ivana Stanclová, Mirka Germanová a Alexandra Drugdová! Ak sledujete ich profil na Instagrame, môžete vyhrať aj vstupenky na Interbeauty zdarma!

Ivana Stanclová, kaderníčka vizážistka a milovníčka kvetov. Mamina malej Zairy, ktorá na svojom blogu mojaskrina.blogspot.com venuje svojmu životu aj móde.
Mirka Germanová, novinárka, ktorá okrem slovenských médií či portálom kávičkári.sk, spolupracuje aj s The New York Times je dlhoročnou blogerkou. Miluje farby, cestovanie a módu, o čom píše na svojom blogu TheBlondZebras.com
Alexandra Drugdová, milovíčka kvetov a záhrad a najmä bieleho interiéru, ktorý je aj domintou je instagramového profilu, či blogu Prairie_charm.com

5. októbra od 16:30 do 17:30 – ochutnávka koučovania – Sebavedomá a talentovaná žena spolu s koučkou Zuzanou Palkovou.

V poobedňajších hodinách privítame Veroniku Boškovú, ktorá rada pomôže nastaviť stratégiu a marketingovú komunikáciu začínajúcim, najmä hand-made značkám.

https://www.instagram.com/p/Bn4OFumgo8Q/?taken-by=nikkita_sk

6. októbra – v našej zóne postupne privítame všetky inšpiratívne ženy, ktoré vystúpia aj v hlavnom programe. Bude možné sa s nimi porozprávať, či vyfotiť.

Tešíme sa na vás!

https://www.instagram.com/p/BoPIPM2ATmF/?taken-by=akcnezeny.sk

žiadne príspevky na zobrazenie