Ako dovolenkujú slovenské celebrity?

0
Ako dovolenkujú slovenské celebrity?
celebrity

Zdá sa, že leto je už v plnom prúde. Viaceré známe tváre z obrazovky či zo sveta športu si už užívajú čas oddychu. Ako ste na tom vy? Kam sa chystáte?

Dominika Cibulková si užíva dovolenkovanie v slnečnom Saint Tropez. Pravdepodobne sa tam vybrala s partiou, lebo na ďalších záberoch nechýba kaderník Patrik Suši Veselý či Natália Selveková z kliniky krásy Envy.

https://www.instagram.com/p/BynVynuiwsZ/

Modelka Andrea Verešová ešte neoddychuje, ale venuje sa pracovným povinnostiam. Na Instagrame však zverejnila fotografiu z dovolenky spred vyše pol roka, kedy trávila krásny čas na Maledivách. Takto spomína na svoju dovolenku a neskrývane propaguje tieto plavky…

https://www.instagram.com/p/BynSFZMoEXQ/

Moderátor Matej Sajfa Cifra dovolenkoval so svojou manželkou Veronikou v New Yorku. Milé bolo, ako napísal, že si na každú dovolenku vezme aspoň jedno sako, pretože vždy idú na romantickú večeru. Čoskoro už budú traja…

https://www.instagram.com/p/ByntMzjlZVD/

Speváčka Celeste Buckingham stihla už dovolenkovať v Londýne. Nedávno sa v médiách pretriasal jej rozchod s priateľom Alešom Mlátilíkom, ktorý ustáli bez zbytočných negatívnych reakcií.

Do Celeste sa pred nedávnom obul aj kvázi spevák Martin Jakubec, ktorý nevhodnými poznámkami urážal jej postavu. Zastal sa jej bývalý priateľ, za čo mu patrí bod za galantnosť.

https://www.instagram.com/p/ByQXT6RFdNn/

Fitnesska Tatiana Žideková pendluje medzi niekoľkými mestami na Slovensku a zastavila sa aj v malebných Čičmanoch.

Môžete si prečítať aj rozhovor, ktorý nám Tatiana poskytla

https://www.instagram.com/p/BysAc8nHR67/

Módna návrhárka Martina Grešová má vynikajúci vkus, a to nielen na šaty. Zakladateľka značky Belvoir Boutique strávila príjemný čas v Taliansku na Amalfitánskom pobreží a predtým zase na ostrove Mykonos.

https://www.instagram.com/p/ByXnltvC868/

žiadne príspevky na zobrazenie