NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ ŽENY BLOG CESTOVANIE INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

Ako dovolenkujú slovenské celebrity?

Alexandra Vrábelová
Share
celebrity

Zdá sa, že leto je už v plnom prúde. Viaceré známe tváre z obrazovky či zo sveta športu si už užívajú čas oddychu. Ako ste na tom vy? Kam sa chystáte?

Dominika Cibulková si užíva dovolenkovanie v slnečnom Saint Tropez. Pravdepodobne sa tam vybrala s partiou, lebo na ďalších záberoch nechýba kaderník Patrik Suši Veselý či Natália Selveková z kliniky krásy Envy.

View this post on Instagram

St tropez calling ?

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Modelka Andrea Verešová ešte neoddychuje, ale venuje sa pracovným povinnostiam. Na Instagrame však zverejnila fotografiu z dovolenky spred vyše pol roka, kedy trávila krásny čas na Maledivách. Takto spomína na svoju dovolenku a neskrývane propaguje tieto plavky…

View this post on Instagram

?????? ???? ☀️? Čas dovoleniek sa blíži a ja razím heslo “pekných plaviek nie je nikdy dosť”??! Navyše si občas zaslúžime urobiť radosť, no nie??✌️. Mám pre Vás tip na nádherné a originálne kúsky od zn. @aurum_milano , ktoré perfektne sedia na každej postave. V týchto zaujímavých, obojstranných plavkách som strávila jednu z najkrajších dovoleniek na Male Divách, konkrétne na ostrove @hideawaybeachmaldives , kde som sa cítila ako v raji a totálne som vypla od všetkých starostí. Okrem nádherného ostrova som si užila vodné atrakcie a fascinujúci podmorský svet, skvelé jedlo, nezabudnuteľné západy slnka a hlavne totálne súkromie a pohodu. Milý personál sa o všetkých s ochotou stará 24h denne a plní s lákou vaše želania…???☀️? #summerlover #beachgirl #swimsuit #letojezadverami #originalneplavky #styl #modnedoplnky #topleto #topvacation #holiday #hideawaybeachmaldives #swimwear #aurummilano

A post shared by Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial) on

Moderátor Matej Sajfa Cifra dovolenkoval so svojou manželkou Veronikou v New Yorku. Milé bolo, ako napísal, že si na každú dovolenku vezme aspoň jedno sako, pretože vždy idú na romantickú večeru. Čoskoro už budú traja…

Speváčka Celeste Buckingham stihla už dovolenkovať v Londýne. Nedávno sa v médiách pretriasal jej rozchod s priateľom Alešom Mlátilíkom, ktorý ustáli bez zbytočných negatívnych reakcií.

Do Celeste sa pred nedávnom obul aj kvázi spevák Martin Jakubec, ktorý nevhodnými poznámkami urážal jej postavu. Zastal sa jej bývalý priateľ, za čo mu patrí bod za galantnosť.

Fitnesska Tatiana Žideková pendluje medzi niekoľkými mestami na Slovensku a zastavila sa aj v malebných Čičmanoch.

Môžete si prečítať aj rozhovor, ktorý nám Tatiana poskytla

Módna návrhárka Martina Grešová má vynikajúci vkus, a to nielen na šaty. Zakladateľka značky Belvoir Boutique strávila príjemný čas v Taliansku na Amalfitánskom pobreží a predtým zase na ostrove Mykonos.

View this post on Instagram

??‍♀️#totravelistolive ?

A post shared by Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo) on

Alexandra Vrábelová
Alexandra Vrábelová

Môžete ma sledovať na stránke stylist.sk, kde ponúkam svoje služby (osobný styling, spoločné nákupy) alebo nahliadnuť do mojich e-shopov mamimo.sk a sperkyalexandra.sk - budem sa tešiť :-)

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X