Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN ZDRAVIE

Ako správne a rýchlo reagovať pri úrazoch detí?

REDAKCIA
Zdieľať

Ako ošetriť úrazy u detí rýchlo a jednoducho? To je téma webinára, ktorý si môžete pozrieť úplne ZDARMA.

Viete ako okamžite a správne reagovať pri zlomenine ruky či krvácaní z nosu? Ako poznáte, že hrča na hlave nie je vážny stav?
Certifikovaná inštruktorka prvej pomoci vás prevedie najčastejšími detskými úrazmi, ktoré sa bežne stávajú doma, na ihrisku či v školských zariadeniach.

Tento webinár je ZDARMA.

KEDY A KDE?

Piatok 28.5.2021 od 18:00 z pohodlia vášho domova

„Prevediem vás najčastejšími detskými úrazmi, ktoré sa bežne stávajú doma, na ihrisku či v školských zariadeniach. Viete ako okamžite a správne reagovať pri zlomenine ruky či krvácaní z nosu? Ako poznáte, že hrča na hlave nie je vážny stav? Aj keď ste presvedčení, že ste dostatočne ostražití a deťom sa vo vašej prítomnosti nemôže nič vážne stať, nie vždy je to žiaľ tak. Šťastie praje pripraveným,“ hovorí Andrea Stískalová.

Certifikovaná lektorka a inštruktorka vám ukáže, na čo všetko je dobré dávať pri deťoch pozor. Upozorní vás na zdanlivé maličkosti, ktoré môžu poukazovať na vážnejší stav dieťaťa po úraze.

Praktickými ukážkami a radami z praxe si osviežite, ako rýchlo a adekvátne reagovať, keď to situácia bude od vás vyžadovať. Dozviete sa odporúčania a aj tajné tipy, čo má obsahovať domáca lekárnička.

Pre koho je určený webinár:

  • Ste rodičom a chcete, aby vaše dieťa bolo v bezpečí?
  • Ste učiteľka, ktorá sa stará o húf neposedných detí?
  • Ste manažérka, ktorá zodpovedá za vzdelávanie zamestnancov?

Základy prvej pomoci sú určené všetkým, ktorým záleží na zdraví a živote. Buďte pripravení na akútnu situáciu, pretože nikto nikdy nevie, kedy prvú pomoc a jej postupy bude potrebovať.

Prihláste sa na webinár ZDARMA tu.

Dĺžka trvania: cca 90 minút (plus priestor na dotazy a otázky)

Čo nám o sebe Andrea prezradila?

Som certifikovaná inštruktorka prvej pomoci s dlhoročnou praxou ako zdravotná sestra – ARO, klinika a školská sestra. 17rokov skúseností a zručností som zúročila v podobe firmy ABClife s.r.o. Poskytujem kurzy a školenia prvej pomoci širokej verejnosti, firmám či školským zariadeniam, ale i individuálne (skupina max 4 osôb), po novom i online webináre.
Pomáham klientom pochopiť postupy a kroky prvej pomoci. Praktická stránka každého školenia či kurzu je na prvom mieste. Poskytnem a vysvetlím vám jednotlivé kroky a postupy tak, že bez strachu a obáv dokážete pomôcť. Som mamou 2 chlapcov, ktorí ma udržujú v neustálom strehu a pohotovosti.

Krásne čínske príslovie hovorí:

„Keď niečo počujete, zabudnete na to,

keď niečo vidíte, zapamätáte si to.

No až vtedy, keď niečo urobíte,

dokážete to aj pochopiť.“

Na webinár sa registrujte kúpou vstupenky za nulovú cenu. V deň webinára vám príde na e-mail link s pripojením na ZOOM (kontrolujte aj schránku spamu), po webinári bude každému, kto sa registruje, dostane aj ZÁZNAM po webinári.

Hlavným partnerom webinára je Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., ktorému veľmi pekne ďakujeme za podporu a pomoc.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X