Chcete na jeseň posilniť svoju obranyschopnosť? Vyskúšajte kolagén!

1
Chcete na jeseň posilniť svoju obranyschopnosť? Vyskúšajte kolagén!

Aj vy patríte k akčným ženám, ktoré neposedia ani počas jesene? Denné behačky, vybavovačky, ale keď vás to proste tak baví! Počas jesenných mesiacov je naša obranyschopnosť výrazne oslabená kvôli premenlivému počasiu, nižším teplotám a stres jej tiež veľmi nepomáha. Preto nenechajte nič na náhodu a začnite užívať morský kolagén, ktorý nakopne aj vašu imunitu.

Ako kolagén pomáha imunite?

To, že je kolagén skvelým pomocníkom pre udržanie vašej krásy, ste už asi počuli. Vedeli ste však, že dokáže pomôcť aj vašej imunite? Hneď vám vysvetlíme ako.

Silná imunita, ktorá nás ochráni pred vírusmi a bacilmi, je závislá najmä od nášho trávenia. Ak v črevách funguje všetko tak, ako má, choroby nemajú šancu. Kolagén je základnou stavebnou zložkou našich tkanív, takže pomáha udržať aj steny našich čriev silné a pevné. Vďaka tomu nedôjde k úniku toxických látok cez oslabené steny čriev až do krvi, čím by ste si koledovali o riadny zdravotný problém. Začnite užívať hydrolyzovaný kolagén každý deň a pomôžte fungovať svojej obranyschopnosť na plné obrátky.

Kolagénový peptid, konkrétne kolagencín, dokáže tiež vďaka antibakteriálnym vlastnostiam účinne bojovať so zápalovými procesmi. Čo to pre vás znamená? Že všetky baktérie, ktoré by vám mohli v tele narobiť šarapatu, nebudú mať šancu. Stačí pridať kolagén v prášku do vášho jedálnička a hotovo.

Kolagén +  Vitamín C = neporaziteľné kombo

Vitamín C je už odjakživa skvelým pomocníkom pri posilňovaní imunity a prekonávaní chorôb. Okrem toho tiež pomáha telu v boji s infekciami či s voľnými radikálmi spôsobujúcimi rakovinu. Jeho účinky sú jednoducho nepopierateľné!

Prečo je super nápad užívať ho spolu s kolagénom? Pretože práve vitamín C podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu v tele, takže okrem skvelých účinkov kolagénového doplnku a samotného vitamínu C ešte telu pomôžete vytvoriť si svoj vlastný. Skvelé, však? Aj preto je pre vás vždy výhodnejšie nájsť si taký morský kolagén, ktorý už v sebe má pridaný aj vitamín C. Zabijete dve muchy jednou ranou.

Nedajte jesenným chorobám šancu a pomôžte svojej imunite v boji proti vírusom a baktériám. Stačí navštíviť náš ZEEN COLLAGEN e-shop a objednať si svoj prémiový elixír zdravia a krásy.

Informačný servis

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár