Cifru, Gorduliča a Maštalíra sme sa opýtali, v čom sú akční. Ako vidia akčnú ženu?

0
Cifru, Gorduliča a Maštalíra sme sa opýtali, v čom sú akční. Ako vidia akčnú ženu?
Cifra, Gordulič a Maštalír o akčných ženách.

Slovenky sú akčné ženy, ktoré sa rady realizujú a napĺňajú svoje sny a túžby. Nesmieme však zabúdať ani na mužov, Slovákov, ktorí si stoja za svojimi názormi. Troch zástupcov mužského pokolenia – Mateja Cifru, Jána Gorduliča a Tomáša Maštalíra – sme sa opýtali, v čom sú akční a ako vidia akčnú ženu.

Matej „Sajfa“ Cifra

Matej „Sajfa“ Cifra je známy slovenský moderátor, ktorého sledujú mladšie aj staršie ročníky. S triezvym pohľadom na svet ponúka svojim fanúšikom pohľad do zákulisia slovenského šoubiznisu a sčasti aj do svojho života. S manželkou, Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou, sa momentálne tešia na ich prvé bábätko, a užívajú si všetok spoločne strávený čas. Na otázky v čom je akčný, či ako vidí akčnú ženu, nám odpovedal počas Bratislava Business Week, kde vystupoval ako spíker.

V čom si akčný?

Bol som akčný v športe, teraz som poľavil. Som však akčný v robote, mám ju rád a robím všetko preto, aby som tam, kde prídem, stopercentný výkon. Som proklientský moderátor, takže chcem, aby bol klient spokojný. Myslím si, že sa snažím byť akčný aj doma a vymýšľam program, keďže aj moja žena je pomerne zaneprázdnený človek. Aj keď teraz trošku poľavuje z dôvodu prípravy na materstvo. Snažíme sa využiť každú voľnú chvíľu spolu a zmysluplne.

Aká je podľa teba akčná žena?

Akčná žena je veľmi sexi žena. Mne sa páčia akčné ženy, moja žena je veľmi akčná. Páči sa mi, keď je rozhodná a som rád, keď moja žena o niektorých veciach rozhoduje, veci vie okamžite riešiť. Páči sa mi, keď je žena rozhodná a vie, čo chce.

https://www.instagram.com/p/BvUBAcxlhDs/

Ján Gordulič

Stand up komik Ján Gordulič vytvoril nielen stand upové eventy, ale zároveň aj moderuje zaujímavý online formát, ktorý sa volá Ťažký týždeň s Jánom Gorduličom. V ňom glosuje udalosti a prináša trochu vtipnejší pohľad na ne. V roku 2017 sa oženil a s priateľkou Luciou si užíva spoločný manželský život. Na naše otázky odpovedal emailovo medzi rôznymi vystúpeniami.

V čom si akčný?

Som akčný v tom, že sa snažím veci riešiť hneď a efektívne – používam inšpirácie z metódy Getting things done. Napríklad „ak niečo trvá menej ako 2 minúty, vybav to hneď“, alebo „vybavuj veci podľa miesta, nie času.“ Teda – telefonáty, keď niekde čakáš, maily, keď stojíš v rade atď…

Aká je podľa teba akčná žena?

Akčné ženy sú priamočiare, neschovávajú sa za hádanky, výhovorky. Keď nevedia, čo chcú, aspoň vedia, čo nechcú. Vedia, že sú strojkyňami (!) svojho šťastia, nevyhovárajú sa na okolnosti alebo na iných. Uvedomujú si svoje ženské zbrane, ale používajú ich len férovo. Zodpovednosť za seba, nehysterická a priamočiara komunikácia sú u žien top!

https://www.instagram.com/p/BmngEi4gtwU/

Tomáš Maštalír

Herec Tomáš Maštalír sa na doskách, ktoré znamenajú svet, aj pred televíznymi kamerami objavuje už dlhé roky. Za ten čas hral v množstve divadelných predstavení, seriálov aj filmov. Svoje súkromie aj manželku Kristínu si stráži a neobľubuje bulvár. Na naše otázky odpovedal počas premiéry filmu Trhlina, v ktorej si zahral jednu z hlavných postáv.

V čom ste akčný?

Niekedy sa pre veci dokážem veľmi rýchlo zapáliť. A veľmi. Vtedy som akčný. A zas niekedy viem aj veľmi rýchlo vyhasnúť. Niekedy akčnosť ide prirodzene a ani si ju neuvedomíte, že paralelne riešite niekoľko vecí, nemáte v sebe ani v hlave chaos a dokážete to zmanažovať, a vtedy je to dosť akčné, a niekedy máte problém s jednou jedinou vecou.

Aká je podľa vás akčná žena?

Keďže neviem ani v sebe konkrétne zadefinovať v čom som akčný, tak si myslím, že to, o čom som hovoril, do určitej miery platí o každom z nás. Keď sa pre niečo nadchneme, je to jedno či muž alebo žena, získame nejaký emocionálny zápal pre vec, ktorý nám dodáva energiu, tak dokážeme menej spať, cítime sa menej unavení, máme pocit, že čas plynie rýchlo… Myslím si, že je to rovnaké aj pre ženy.

https://www.instagram.com/p/BeQ2Mq1gw5h/

 

 

žiadne príspevky na zobrazenie