EQUAL PAY DAY

Prinášame na Slovensko celosvetovú značku EQUAL PAY DAY, pretože chceme podporiť ešte viac hlas žien, #equalpay a ich postavenie v spoločnosti.

EQUAL PAY DAY 2023 – VSTUPENKA NA KONFERENCIU

KEDY A KDE: 

10.11.2023 Bratislava 

Vstupenka zahŕňa celodennú konferenciu s cateringom.

NIE JE PLATNÁ  na online mentoringový deň.

Prinášame na Slovensko celosvetovú značku EQUAL PAY DAY, pretože chceme podporiť ešte viac hlas žien, #equalpay a ich postavenie v spoločnosti.

V cene vstupenky je celodenná konferencia s celodenným cateringom a darčeky pre každú účastníčku. 

KEDY A KDE: 

10.11.2023 Bratislava konferencia.

Zdieľaním dobrej praxe a prezentovaním ženských vzorov podporuje EPD (Equal pay day) rovnocenné postavenie žien v práci aj v spoločnosti. Na Slovensku ženy zarábajú v priemere o 19,4 % menej ako muži. (https://www.europarl.europa.eu/)

EPD si kladie za cieľ posilňovať ekonomickú bezpečnosť žien vyvolávaním odbornej diskusie firiem aj verejnosti nad príčinami stále vysokej platovej nerovnosti. Do projektu postupne zapájame významné ženy, ktoré budú ambasádorkami projektupočas celého roka 2023.

Počas konferencie budú okrem hlavného programu prebiehať aj doplnkové aktivity – work shopy, wellbeing zóna, networking a mentoringové stoly.

Najväčšia konferencia v ČR pre profesionálky a profesionálov Equal Pay Day komunikuje otvorene o nerovnosti platov v Čechách už 14 rokov a úspešný celosvetový formát podujatia Equal Pay Day prinášame na Slovensko ako združenie Akčné ženy.

Neformálne, ale profesionálne. Na konferenciu sa každoročne registruje v ČR viac ako 1500 žien.

Naše spojenie s českou stranou prinesie v roku 2023 iniciatívu a kampaň za rovné mzdy aj na Slovensko. Spojenie síl prinesie prepojenie slovenských a českých profesionálok a cezhraničné zdieľanie skúseností.

Úvodný ročník sa ponesie vo svetle výzvy pre všetky ženy na Slovensku: “Hovorme nahlas”

Pre členky klubu (https://klub.akcnezeny.sk) je tento event s 20% zľavou! Pridajte sa do klubu aj vy a využívajte všetky výhody už dnes!