NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY TLAČOVÁ SPRÁVA

Interaktívna konferencia PRE ZDRAVIE ŽENY sa presúva do online priestoru

Martina Novotná
Share

Organizátorky interaktívnej konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY presúvajú podujatie do online priestoru. Rozhodnutie prijali po dôkladnom zvážení aktuálnej situácie v súvislosti s narastajúcou tendenciou šírenia COVID-19 a odporúčaním Úradu verejného zdravotníctva.

Prednášky odborníkov na témy ochorenie obličiek, diéty, zdravý chrbát, reumatizmus, správne cvičenie, prevencia a duševné zdravie môžu účastníci sledovať priamo z pohodlia svojho domova. Interakcia divákov bude zabezpečené formou četu a priamym zapojením sa do diskusie s odborníkmi. Plánované odborné konzultácie a preventívne kontrolné merania bude možné absolvovať priamo u vybraných partnerov konferencie.

„Primárny zámer konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY je robiť osvetu v prevencii. Zároveň chceme chrániť zdravie účastníčok, preto pevne veríme, že organizácia live streamu naplní svoj cieľ a aspoň virtuálne prenesie atmosféru, ktorú by sme chceli zažiť na vlastnej koži. Dodržiavanie aktuálnych opatrení zároveň nie je jednoduché a aj samy zariadenia majú pred organizáciou akýchkoľvek podujatí veľký rešpekt. Na druhej strane, online formát konferencie umožňuje oveľa väčšej skupine ľudí zúčastniť sa a vypočuť si témy týkajúce zdravia a prevencie od špičkových odborníkov,“ hovorí Martina Novotná, zakladateľka portálu Akčné ženy a zároveň organizátorka podujatia.

Kúpte si vstupenku

Online formát sľubuje vysokú úroveň aj interakciu divákov

Prvý online formát konferencie ponúka vo svojom programe prednášky aj diskusie s odborníkmi, ktorí sú špičkou vo svojom odbore. Témami, ktoré budú rezonovať a sú mimoriadne dôležité, sú ochorenie obličiek, zameranie sa na diéty, ako mať zdravý chrbát, reumatizmus, správne cvičenie, prevencia a duševné zdravie. „Účastníci môžu sledovať dianie na konferencii priamo z pohodlia svojho domova s obľúbenou kávou či čajom v ruke bez strachu z nakazenia sa novým koronavírusom. Zároveň môžu po celý čas klásť rečníkom otázky formou četu alebo priamym zapojením sa do diskusie, čím organizátori umožňujú priamu interakciu divákov,“ dodáva M. Novotná.

Odborné konzultácie a kontrolné preventívne vyšetrenia budú

Pre účastníkov online konferencie pripravili Akčné ženy v spolupráci s partnermi podujatia balík zdravia na odborné konzultácie a preventívne vyšetrenia zdarma aj so zľavami.

Atelier Svetlík v ktorom sa uskutoční LIVE STREAM z konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY

Atelier Svetlík, v ktorom sa uskutoční LIVE STREAM z konferencie PRE ZDRAVIE ŽENY

Vstupenky na online konferenciu

Konferenciu PRE ZDRAVIE ŽENY je možné si teraz zakúpiť a sledovať odkiaľkoľvek v prijateľnej sume 11 eur. Zároveň bude po skončení podujatia k dispozícii aj záznam z konferencie.

Živé vysielanie prebehne v avizovanom dátume a čase – 10. októbra od 9.00 do 16.00 hod.  „Veríme, že si konferenciu Pre zdravie ženy v roku 2021 vychutnáme opäť naživo v rôznych mestách a rok 2021 prinesie už len pozitívne udalosti,“ dodáva organizátorka podujatia Martina Novotná.

Vstupenky je možné si zakúpiť online v e-shope Akčné ženy.

Konferencia: Pre zdravie ženy – ONLINE LIVE STREAM

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X