NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BLOG MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Lucy Pug a Le Mini Macaron

REDAKCIA
Share
Lucy Pug

Viete, čo je Le Mini Macaron? Vyzerá to zákusok makrónka, ale je to miniatúrny manikúrny set. Nedávno sme mali na Facebooku akčných žien súťaž o túto manikúru, ktorá je unikátna svojou veľkosťou, pretože si ju môžete vziať so sebou naozaj všade.

Limitovaná edícia sád na gélovú manikúru

Značka gélovej manikúry, Le Mini Macaron, s ktorou manikúru ako zo salónu stihnete za 15 minút, predstavuje limitovanú edíciu odtieňa Fairy Floss v spolupráci s najúspešnejšou youtuberkou Lucy Pug.

Manikúra Le Mini Macaron

Manikúra Le Mini Macaron

“Vždy keď som cestovala po svete a premiestňovala som sa z miesta na miesto, každodenná starostlivosť o nechty mi brala veľa času. Rovnako nie som typ človeka, ktorý si užíva hodiny strávené na manikúre. Spojila som sa s francúzskou značkou Le Mini Macaron, ktorá mi umožnila si vytvoriť special edíciu manikúrového setu s vlastným odtieňom baby pink gél laku v custom obale. Verím, že sa vám bude páčiť rovnako, ako aj mne☺,“ hovorí Lucy Pug.

Čo v sade Le Mini Macaron nájdete?

Súčasťou setu na domácu gélovú manikúru je LED lampa v tvare chutnej makrónky, USB kábel, fľaštička farebného gélu, mini pilník, zatláčač nechtovej kože, obrúsky na odstraňovanie laku a návod.

“Okrem toho, v tomto cestovnom balení nájdeš všetko, aby si si manikúru spravila za 15 minút – a to úplne kdekoľvek (postačí ti usb napájanie). Nechty ti vydržia až 2 týždne,” dodáva známa youtuberka.

Sada v spolupráci s Lucy Pug sa predáva za cenu 39,90€ na www.leminimacaron.sk

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X