NAČÍTAVAM

Type to search

INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

Módna polícia z Česko-Slovenského plesu

REDAKCIA
Share

Československý ples patrí k tým najprestížnejším plesom v sezóne. Každoročne sa koná v Prahe v nádherných priestoroch Obecného domu. V sobotu 8.2. sa tak na jednom mieste stretla elegancia, noblesa a šarm. Organizátori sa postarali o bohatý program a zišli sa tam mnohé známe osobnosti. Komu to pristalo najviac?

Modelka Nikol Švantnerová

Jedna z najlepších rób večera. Nádherný rafinovane odhalený chrbát a elegancia. V jednoduchosti je krása. Šaty sú od českého súrodeneckého dua návrhárov Nikol a Jakuba Poner.

Nikol Švantnerová, foto: Martin Řezáč

Moderátorka Lucia Hablovičová

Lucia Hablovičová často volí róby od návrhára Borisa Hanečku a vždy patrí medzi najlepšie oblečené dámy večera. Napríklad na Plese v Opere býva častokrát jednou z najneprehliadnutejších dám. Mňa osobne tentoraz jej šaty až tak neoslovili, hoci čierna farba Lucii pristane. Všetkého je akosi príliš – tri farby, niekoľko rôznych materiálov, strapce a upätý golier. Škoda.

Lucia Hablovičová, foto: Martin Řezáč

Herečka Hana Gregorová

Slovenská herečka Hana Gregorová prišla v sprievode kontroverzného priateľa Ondřeja Koptíka. Zvolila nádhernú modrú farbu, ktorá jej pristane. Strih šiat je lichotivý, avšak ubrala by som z prezdobeného dekoltu. A ruší ma spodnička v midi dĺžke. Na svoj vek však vyzerá výborne.

Hana Gregorová, foto: Martin Řezáč

Speváčka Celeste Buckingham

Speváčka je veľmi pekná žena, ale tieto šaty jej trochu pridali objem. Lesklá látka nie je príliš lichotivá. Výstrih je skvelý, predlžuje vrchnú časť postavy, ale naberané rukávy pôsobia mohutne. A taktiež ten strih deformuje hrudník.

Celeste Buckingham, foto: M. Řezáč

Speváčka Emma Drobná

Emma Drobná vsadila na návrhára Fera Mikloška a jej šaty boli skutočne rafinované. Emme minimalizmus pristane. Jediné, čo by som vytkla, že mohli byť viac vypasované v páse, a na Emme sa mi páči skôr “strapatejší” účes. Topánky sú čerešničkou na torte!

Prečítajte si o Česko-Slovenskom plese viac

Emma Drobná, foto: Pavel Dvorak

Moderátorka Eva Perkausová

Veľmi krásne šaty! Aj vzhľadom k jej farebnosti jej farba šiat lichotila a pôsobila mimoriadne harmonicky. Nádherný materiál, aj vzor. A luxusná kabelka YSL je taktiež ozdobou!

foto: Martin Řezáč

Modelka Andrea Verešová

Andrea si priniesla šaty z Bratislavy, od dvornej návrhárky Jany Pištejovej. U Andrei ide o stály štýl, kde dominuje čipka a strih nechá vyniknúť jej postavu. A jednoznačne jej to pristane. Aj jemná púdrová farba je zvolená veľmi dobre, pretože Andrea nie je taký kontrastný typ ako napríklad Lucia Hablovičová. A tieto šaty aj tak žiaria vďaka kamienkom. Make-up je tiež skvelý.

Andrea Verešová, foto: Martin Řezáč

Speváčka Veronika Nízlová

Aj Veronika Nízlová na plese reprezentovala Slovenky na jednotku. Obliekla si luxusné svadobné šaty zo svadobného salónu WEM. 

Veronika Nízlová, foto: Martin Řezáč

Modelka Karolína Mališová

Éterické šaty na mimoriadne pôvabnej dáme, bývalej Miss Earth. Farba zvolená presne pre jej farebný typ – svetlé leto. Rovnako, ako modelka Nikol Švantnerová, vsadila na značku Poner. Jediné, čo ma ruší, je priehľadná časť na sukni – obrysy nohavičiek (alebo body) by nemali presvitať…

foto: Martin Řezáč

Speváčka Leona Machalková

Leona často vyniká nielen svojím skvelým spevom, ale aj vizážou. Modré šaty Leone veľmi pristali. Vymenila by som však kabelku a odstránila kamienky na šatách. Šaty by bez nich pôsobili by ešte krajšie a jednoliatejšie.

foto: Martin Řezáč

Radka Rosická, bývalá Miss

Radka Rosická je moderátorka a manželka futbalistu Tomáša Rosického. Róba je hodná prestížneho plesu, nie je tam čo vytknúť. Možno by som išla, vzhľadom na jej farebný typ, do výraznejšej farby. 

Radka Rosická, foto: Martin Řezáč

Omyly večera

Plesy, a najmä Česko-Slovenský ples, sú predovšetkým o noblese. Takéto šaty na ples jednoducho nepatria. Dotyčná dáma to s výstrihom jednoducho prehnala. Za mňa kráľovná nevkusu.

foto: Martin Řezáč

Herečka Marika Šoposká

Tieto šaty vôbec nespĺňali dress code. Pripomínajú skôr košeľové šaty ako šaty na ples. Navyše sa zdá, akoby boli nezošité, ale len opásané ako negližé.

Marika Šoposká , foto: Pavel Dvorak

Módu z plesu hodnotila stylistka Alexandra Vrábelová

 

 

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X