Návrhárka Dajana Rodriguez pripravuje fashion show, venuje ju kráse a ženám

0
Návrhárka Dajana Rodriguez pripravuje fashion show, venuje ju kráse a ženám
Foto: Archív DR

Návrhárka Dajana Rodriguez vytvára jedinečné kabelky, ktoré si zamilovali úspešné podnikateľky. Nielen pre ne pripravuje mladá a úspešná žena prehliadku k 7. výročiu svojej tvorby.

Sú exkluzívne, zaujímavé a mohli by zdobiť svetové móla. Šijú sa v Partizánskom, nosia ich úspešné Slovenky a stojí za nimi mladé dievča. Kabelky z jej dielne sa stali populárnymi medzi ženami, ktoré hľadajú originalitu a kvalitu. Práve v tomto spojení spočíva výnimočnosť návrhárky Dajany Rodriguez.

Štýl, ktorý má príbeh

Má 27 rokov a svoju vášeň premenila na biznis. Vyštudovaná umelkyňa vyrába kabelky, ktoré pripomínajú skôr výtvarné diela, ako doplnky. Sú z najkvalitnejšej kože, precízne ušité, praktické a výnimočné. Napriek exotickému menu je hrdou Slovenkou.

V jednej zo svojich najúspešnejších kolekcií „Srdce Európy“ predstavila cez výšivky to najkrajšie zo slovenského folklóru. V kolekcii „Princessa“ kabelky ozdobila historickými ornamentami, ktoré ukázali veľkoleposť slovenských hradov a zámkov.

Dajanu Rodriguez inšpiruje krása a tú hľadá všade okolo seba. V histórii, živote, prírode a najmä, v samotných ženách. Jej múzou sú zákazníčky. A to je tajomstvo jej úspechu.

https://www.instagram.com/p/B29YHfnnKXb/

Tak trochu iná prehliadka

Dajana vyrába kabelky, ktoré podčiarknu štýl nositeľky a pritiahnu pozornosť na ženu, nie doplnok samotný. Jej firma je malá, rodinná, tradičná. A snom nebolo budovanie módneho impéria, unikátnosť a dobré meno kabeliek sa šíri medzi zákazníčkami samé.

Po siedmych rokoch života svojej značky sa rozhodla, že svoje klientky a všetky milovníčky módy pozve na tak trochu netradičnú módnu prehliadku. Prvá časť bude očarujúcim prierezom históriou jej tvorby. Predstaví svoj príbeh a  najúspešnejšie modely od začiatkov až po súčasnosť.

Prečítajte si aj rozhovor s módnou návrhárkou sukní Rivica

https://www.instagram.com/p/B2j9ObvHmFQ/

Kabelka ako šperk

Jej nová kolekcia Jeseň – Zima 2019/2020 bude opäť mimoriadna. Minimalistická „Bohemian“ je inšpirovaná farbami jesene. Vínovú, tmavosivú a bledohnedú dopĺňa nadčasová čierna. Kolekcia „Croco“ je plná noblesy. Kabelky z hovädzej kože najvyššej kvality získajú vďaka špeciálnej povrchovej úprave exotický vzhľad.

Elegantné odtiene hnedej, béžovej, zlatej, sivej a nadčasovej čiernej zavŕši model v modrom prevedení a podčiarknu prírodné motívy, výšivky a extravagantný lakovaný či ligotavý dizajn. Kolekcia „Royal“ je bohato vyšívaná a bude jej vládnuť vznešená kráľovská modrá s čiernou. Pôvabne ju doplnia zlato-strieborné výšivky.

https://www.instagram.com/p/B1wcmS4hKUg/

Ženy ženám

Okrem krásy ju inšpiruje aj úspech a chuť niečo dokázať. Na mólo preto okrem modeliek pozvala úspešné slovenské podnikateľky, ktoré zdôraznia piliere jej značky – prirodzenú krásu, talent a šarm. Okrem iného sa predstavia aj Akčné ženy v zastúpení Martiny Beňovej.

Predstavia sa aj nové ambasádorky, herečky Zuzana Vačková a Dominika Richterová.

https://www.instagram.com/p/Bz55nnUHOKw/

Uvedenie novej kolekcie prídu osláviť aj ďalšie zaujímavé dámy a osobnosti módneho a spoločenského sveta a hudobnému programu bude kraľovať Majk Spirit. Atmosféru podujatia podčiarknu partneri AUTOŠTÝL, a.s., ČSOB, Hamšík Winery, Farma u Ďurkových, kaderníctvo Lenia a o vizáž sa postará Mary Kay.

Skúška je už za nami a tešíme sa na prehliadku!

Dajana Rodriguez je značka, ktorá vznikla z lásky k móde a jej tvorbu stojí za to sledovať. Spoznať ju môžete 18. októbra 2019 v hoteli Azul Partizánske. Jeho veľkolepé priestory ožijú najkrajšími modelmi z minulosti a Dajana na prehliadke exkluzívne predstaví novú kolekciu Jeseň – Zima 2019/2020.

žiadne príspevky na zobrazenie