Objavte nový TAFT. Pre silné zážitky

0
Objavte nový TAFT. Pre silné zážitky

Predstavujeme vám náš nový vylepšený Taft. Všetky produkty ponúkajú veľmi vysokú úroveň starostlivosti, zaistia vám príjemný pocit na vlasoch a ponúknu optimálny stylingový zážitok.

Tieto vylepšené produkty s novým dizajnom sú sprevádzané novými receptúrami, jednoduchším a vylepšeným vzhľadom a efektívnym spôsobom vám splnia ešte viac vašich želaní. Navyše nové penové tužidlá Taft sú vyrobené na báze zemiakového škrobu a neobsahujú žiadne čisto syntetické polyméry – zaisťujeme tak ešte väčšiu udržateľnosť a silné momenty!

Značka Taft sa už objavuje na pultoch s prepracovaným dizajnom, ktorý je ešte viac zameraný na vaše potreby: nové logo, jasná farebne podporovaná štruktúra produktov, jednoducho pochopiteľné označenie úrovne fixácie a okamžite rozpoznateľný výkon produktu. Všetko toto vám uľahčí siahnuť po tom, pre vás najvhodnejšom, Taft produkte.

Nové šetrné receptúry

Nové receptúry – bez živočíšnych ingrediencií a silikónov – vám poskytnú vysokú úroveň starostlivosti, zaistia príjemný pocit vašich vlasov a nový stylingový zážitok.

Vyživujúca pena funguje na báze zemiakového škrobu úplne bez čisto syntetických polymérov. Zemiakový škrob použitý v penách Taft je extrahovaný primárne zo zemiakov používaných na priemyselné účely. Veľmi vzrušujúcim aspektom nových receptúr je to, že čisto syntetické, biologicky neodbúrateľné polyméry boli nahradené biologicky odbúrateľnými zložkami prírodného pôvodu – a to bez toho, aby bol ohrozený výkon produktu a vaša spokojnosť s nimi.

TAFT CURL BALZAM

Taft predstavuje nový špeciálny produkt pre vlnité a kučeravé vlasy – Curl balzam. Je navrhnutý na definíciu kučier a vĺn plné dlhotrvajúcej pružnosti.

TAFT VOLUME BLOW-DRY SPREJ

Tretí produkt predstavený značkou Taft je Volume Blow-Dry sprej. Aplikuje sa na vlasy pred fénovaním, poskytuje objem a fixáciu, ako aj prirodzený pohyb vlasov.

 

 

TAFT HEAT PROTECTION SPREJ

Heat Protection sprej je ďalšou novinkou v sortimente stylingovej značky Taft. Aplikuje sa pred použitím akéhokoľvek stylingového nástroja na úpravu vlasov teplom. Receptúra spreja poskytuje ochranu pred teplom až do 230°C.

 

 

Vyhrajte balíček noviniek Taft na Facebooku Akčné ženy a doprajte vašim vlasom silný stylingový zážitok.

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu