Prezidentka Čaputová má nového poradcu pre oblasť práva, je ním expert na ústavné právo Marián Giba

2.2.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová má nového poradcu pre oblasť práva. Poradca prezidentky pre komunikáciu Martin Burgr sa rozhodol pre pracovnú ponuku v zahraničí a ku koncu januára sa mu skončil štátnozamestnanecký pomer v Kancelárii prezidenta SR.

Novým poradcom pre oblasť práva a spravodlivosť je od začiatku tohto roka expert na ústavné právo Marián Giba. Informoval o tom hovorca prezidentky SR Martin Strižinec.

Zbor poradcov prezidentky Čaputovej tak aktuálne tvorí poradca pre vnútornú politiku Vladimír Talian, poradkyňa pre zahraničnú politiku Jana Kobzová, poradkyňa pre ľudské a menšinové práva Jarmila Lajčáková, poradkyňa pre sociálne témy a verejnú mienku Oľga Gyarfášová, poradca pre oblasť práva a spravodlivosti Radovan Pala, poradca pre oblasť práva a spravodlivosti Marián Giba a poradca pre životné prostredie, energetiku, zmenu klímy a podnikateľské prostredie Norbert Kurilla.

Viac k témam: Poradca, Prezidentka SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezidentka Čaputová má nového poradcu pre oblasť práva, je ním expert na ústavné právo Marián Giba © SITA Všetky práva vyhradené.