Rada od úspešnej Lucie: Ako nakopla svoj biznis a začala poriadne zarábať? Stačila jej k tomu táto sociálna sieť

0
Rada od úspešnej Lucie: Ako nakopla svoj biznis a začala poriadne zarábať? Stačila jej k tomu táto sociálna sieť
Zdroj: FB/Lucie Macleod

Súčasná doba ponúka ľuďom mnoho možností, ako nakopnúť svoje podnikanie. Lenže nie vždy to dopadne dobre. Preto si treba brať rady od skúsených ľudí. Medzi nich patrí aj 22-ročná Lucie Macleod, ktorá uspela so svojou vlasovou kozmetikou. Aké je jej tajomstvo? 

Lucie spočiatku podnikala v tejto oblasti, len aby to mala ako ďalší príjem. Sama nevedela, či sa jej s tým podarí uspieť. Avšak jej biznis má teraz hodnotu šiestich cifier. Áno, je to možné.

„Ani sa mi nesnívalo, že by som mohla byť takto úspešná,“ povedala pre Daily Star. „Za nič na svete by som to nemenila. Milujem chodiť každý deň do práce,“ dodala.

Čo jej teda pomohlo? Odpoveď je jednoduchá a krátka. TikTok. Momentálne má na ňom viac ako 100 000 sledovateľov. Na sociálnu sieť uverejňuje tipy, ako sa starať o svoje vlasy a prezentuje pritom svoje produkty. Začínala len s tromi sledovateľmi na konte a pozrite, ako sa vypracovala.

Mladá podnikateľka má aj ďalšie ambiciózne plány. Lucie je príkladom, že možno netreba mať „nadupanú“ grafiku, ale treba staviť na autentickosť. Uverejňovala jednoduché návody na vhodnú vlasovú kúru a dnes z toho slušne zarába. Menej je niekedy viac. Držte sa prirodzenosti a zachovajte si autentickosť. A vyskúšajte TikTok.

žiadne príspevky na zobrazenie