Polícia zasahovala u bývalého funkcionára Daňového úradu v Nitre, dôvodom majú byť podvody na DPH

0
Polícia zasahovala u bývalého funkcionára Daňového úradu v Nitre, dôvodom majú byť podvody na DPH

30.6.2021 (Webnoviny.sk) –
Aktualizované 30. júna o 18:07

V Nitre dnes skoro ráno zasahovali vyšetrovatelia finančnej polície. Prípad má podľa zdroja televízie Joj súvisieť s vysoko postaveným bývalým funkcionárom Daňového úradu v Nitre.

Ako informovala televízia Joj na svojom spravodajskom webe Noviny.sk, polícia prišla na ulicu, kde má spomínaný funkcionár bývať, ráno okolo 6:00.

Prípad by mal súvisieť s podvodmi na DPH. Ako zistil webový portál noviny.sk, vyšetrovatelia mali súbežne zasahovať aj na ďalšej adrese. Vyšetrovacie orgány sa majú zaujímať o dve konkrétne osoby.

Podľa televízie Joj Národná kriminálna agentúra (NAKA) aktuálne zadržiava minimálne dve osoby – Radoslava U. a Ladislava M, ktorý mal mať blízko k jednému z členov zločineckej skupiny takáčovci.

Tretiu osobu NAKA nezadržala z dôvodu, že sa zdržiava v zahraničí. Má ísť tiež o funkcionára Daňového úradu v Nitre, kde vyšetrovatelia vykonávajú úkony pod dozorom prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry.

Viac k témam: daňový podvod, daňový úrad, takáčovci, zatknutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zasahovala u bývalého funkcionára Daňového úradu v Nitre, dôvodom majú byť podvody na DPH © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu