Šesť kníh, ktoré napísali akčné ženy. Motivácia, príbehy, inšpirácia

0
Šesť kníh, ktoré napísali akčné ženy. Motivácia, príbehy, inšpirácia
šesť akčných žien

Prinášame vám knižné novinky od šiestich akčných žien. Nehľadajte všetky v knihkupectve. Viaceré z nich si zvolili vlastnú cestu distribúcie, preto odkazujeme priamo na ich webstránky. K Vianociam ako stvorené. Motivácia, príbehy, inšpirácia. 

#Sama za seba

Niekedy robíme rozhodnutia, o ktorých si myslíme, že sú správne. V skutočnosti však nie sú správne. A nie sú ani naše. Niekedy žijeme celý život v klame, ktorý sme prijali, lebo to bolo ľahšie, atraktívnejšie alebo sa to od nás očakávalo. Niektorí to robia vedome. Iní to radšej nechcú vedieť. Pochopenie však príde, akokoľvek sa bránime. Niekedy za zvláštnych okolností. Hlavná hrdinka Lena prijala svoj osud. Až kým sa nestala svedkom krádeže, ktorá prehádzala jej hodnoty a naštrbila krehkú silu dlhoročného rozhodnutia vytrvať kvôli dcére. Stretla zlodeja, ktorý jej viac dal ako vzal.

Katarína Mayer pôsobila desať rokov v Kanade. Keď sa rozhodla vrátiť bližšie ku koreňom, dovolila si naplno rozvinúť aj svoju vášeň – písanie. Dnes píše pre viaceré online magazíny, ale najviac ju baví hľadať príbehy v ľuďoch a v živote samom. Debutovala románom Gamblerky. Žije s manželom a dvoma synmi v malej rakúskej dedinke. Svoj voľný čas venuje základným životným radostiam – cestovaniu, čítaniu a dobrému jedlu.

#Knižka, s ktorou sa dá žiť

„Keď som mala dvadsať, túžila som iba po dobrých pocitoch. Venovala som tomu veľa pozornosti, ale nedochádzalo mi, že cesta k dobrému nevedie cez potlačenie toho zlého. Desať rokov som experimentovala, ako zahnať „prázdnotu“ vo svojom vnútri. Viedlo ma to k zvedavosti dozvedieť sa niečo o sebe. Stačilo si zaželať a vynorili sa otázky: Kto som? Čo je mojím jadrom, mojou esenciou? Čo zo mňa robí človeka, akým som? Čo vedie k tomu, že som práve touto osobou a nie žiadnou inou? A jedna zásadná, bonusová: Čo tu vlastne robím?“ 

 

knižka, s ktorou sa dá žiť
Zdroj: Knižka, s ktorou sa dá žiť od Janette Šimkovej

Janette Šimková je podporovateľkou, inšpirátorkou a motivátorkou pre ľudí, ktorí hľadajú v živote smerovanie, zmysel, odpovede, rozhodnutia, pozitívne zmeny, alebo samých seba. Efektívny spôsob, ako sa týchto rolí zhostiť, je koučovací prístup, v ktorom ide o partnerský a rovnocenný vzťah založený na vzájomnej dôvere medzi koučom a koučovaným.

#Kniha zázrakov

Ako žiť život plný zázrakov? Sú zázraky len súčasťou našej fantázie? Čo oživuje zázraky v nás?
Odpovede na tieto otázky nájdete vo veselých príbehoch bielej časti Knihy zázrakov. Stačí len knihu jednoducho obrátiť a v momente sa prenesiete do jej pokračovania s názvom Okamih stretnutia. Príbeh duše, ktorá sa ocitá na okraji svojich síl je dôkazom toho, že aj dno sa môže stať miestom stretnutia sa. Stretnutia sa so sebou, so Životom.

#Superlady

„Prestaň už konečne chudnúť, ale SCHUDNI už raz a navždy, bez jojo efektu! Staň sa SUPERLADY – najnovšou verziou ženy a zisti, ako skoncovať s kilami navyše RAZ a NAVŽDY, cítiť sa príťažlivo, sebavedomo a SEXY. Tvoje kilá budú rapídne klesať a tvoje sebavedomie a sebaláska budú rapídne stúpať. Naučíš sa, ako dosiahnuť svoju vysnívanú postavu nielen zmenou stravy, ale aj zmenou myslenia a ako bonus sa naučíš pripravovať zdravé, chutné a rýchle recepty, ktoré budú chutiť nielen tebe, ale aj celej tvojej rodine“.

Evka Petrovičová je špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy. Pomáha a učí ženy, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadnych výčitiek. Jej cieľom a snom zároveň pomáhať ženám, aby dosiahli svoju vysnívanú postavu, vybudovali si NOVÉ JA. 

#Zelená karta

Po 15 rokoch manželstva, keď sa rodina zadĺži pri podnikaní, a príde takmer o všetko, hlava rodiny vymyslí neobyčajný plán. Kúpiť si manželstvo v Amerike a získať Zelenú kartu. Zachrániť rodinu a postaviť im raj na zemi.

Veľa ľudí dnes nevie, čo je Zelená karta, no po nežnej revolúcií bola snom mnohých. Je to identifikačná karta legálneho trvalého obyvateľa Spojených štátov, ktorý nemá americké občianstvo. Je to doklad, že držiteľ má povolenie na podmienený pobyt v Spojených štátoch. Spolu s plánom sa začínajú smutné aj veselé a často šokujúce príbehy, o ktorých sa v knihe dočítate.

kniha zelená karta
Zdroj: Kniha zelená karta

#Veriť

Mia je ako každá jedna z nás. Výnimočná, talentovaná a opatrná v láske. Je usmiata a priateľská a predsa má dôvod, prečo chce svoje srdce chrániť a nedôveruje mužom. Nájde sa muž, ktorý prekoná hradby jej srdca? Dokáže aj ona uveriť? Dokážu si veriť navzájom?

Maya Sinay je už ostrieľaná autorka romantickej série. Napísala šesť knižiek, šesť príbehov, jednu sériu. Romantická Biela séria už má tretie pokračovanie.

Našli ste si jednu pre seba?

žiadne príspevky na zobrazenie