NAČÍTAVAM

Type to search

BLOG MAGAZÍN ŠPORT

Športujte s radosťou v kvalitnom oblečení zo softshellu

REDAKCIA
Share
sportujuce zeny

Pohyb náš každodenný

Hýbeme sa a sme. Starý známy výrok, ktorý v sebe ukrýva kus pravdy. Veď pohyb – telo i ducha ctili už v starovekom Grécku. Kto sa venuje akémukoľvek športu, robí veľa pre svoje zdravie. V dnešnej uponáhľanej dobe je športovanie veľmi dôležité. Nielenže sa pri ňom odreagujeme, ale upevníme aj svoje zdravie a prečistíme myseľ.

Medzi športy sa radia aj čoraz viac obľúbené outdoorové aktivity-teda všetky činnosti, ktoré vykonávame v prírode. Nemusí ísť iba o športové aktivity, ale aj o pohyb a pobyt v prírode, napr. prechádzka, turistika a pod. Podstatné je, že sme v pohybe, ktorý prospieva nášmu organizmu.

Softshell-ideálna voľba

K aktivitám vo vonkajších priestoroch patrí aj vhodné oblečenie, ktoré nesie prívlastok outdoorové.

Najvhodnejším a najkvalitnejším materiálom tohto oblečenia je jednoznačne softshell . O aký materiál sa jedná? Pojmom softshell sú označené viacvrstvové druhy moderných materiálov, ktoré sa využívajú na výrobu kvalitného športového a outdoorového oblečenia.

Oblečenie z tohto materiálu je vyrábané tak, aby vyhovovalo do každého počasia. Jeho prednosťami sú nepremokavosť, priedušnosť, vetruvzdornosť a tepelná odolnosť. Softshell sa skvelo hodí na jar, jeseň i zimné obdobie.

Vedú hlavne nohavice a bundy

Všetky majiteľky oblečenia softshellu určite ocenia jedinečnosť a kvalitu tohto materiálu. Najčastejšie sa z neho vyrábajú bundy a tiež aj nohavice. Je veľa obchodov, ktoré ponúkajú oblečenie zo softshellu, ale niektoré ženy- šikovné krajčírky si vedia ušiť softshellové oblečenie aj samy. Stačí, ak si kúpite potrebné množstvo softshellu a ušijete si napríklad bundu podľa svojich predstáv.
Kvalitný a rozmanitý softshell nájdete aj na stránke bubulakovo.sk, kde si môžete vyberať z viacerých farieb a vzorov. Potešte sa novou softshellovou bundou alebo overalom a užite si naplno svoje outdoorové aktivity.

Foto: freepic.com, emilfreyracing.com

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X