#Šťastné a veselé ženy

0
#Šťastné a veselé ženy
šťastné a veselé ženy, event pre ženy, event v bratislave, ženské podujatie

Želáme si nielen na Vianoce ostať #Šťastnéaveseléženy ! Príďte sa s nami naladiť na pohodové sviatky pokoja a radosti. Nebude chýbať vianočný punč a malé občerstvenie. 

Rady by sme sa s vami spoznali aj osobne. Na naše autorky a čitateľky sa tešíme už 14. 12 v Bratislave v Lab. cafe

Na čo sa môžete tešiť?

V prvom rade sa môžete tešiť na pestrý program, ktorý pre vás pripravujú akčné ženy. Priblížime si nasledujúce témy:

#Spoznaj svoje talenty. Koučka a talentová mentorka Zuzana Palková – koučing a talentový mentoring nám odhalí to najlepšie, čo nosíme v sebe.

#Sila brandingu a Zuzka Jartimova. Prečo je dôležitý vlastný brand a ako si jednoducho vytvoriť žensky príťažlivý „femine branding“.

#Ako na hand made podnikanie. Veronika Bošková je autorkou viacerých úspešných hand made značiek a napísala prvú knihu o hand made podnikaní. Ukáže nám cestu, ako pretvoriť svoje hobby na zárobkovú činnosť.

#Tvárová joga so Zuzana Feckova Ondrisova. Dozvieme sa, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela a zacvičíme si tvárovú jogu s profi lektorkou.

#Svet stylingu a líčenia si priblížime s Alexandra Vrábelová. Stylistka a vizážistka nás naučí, ako si určiť farebný typ a typ postavy.

#Písanie pre radosť & písanie pre biznis s Tamara Goncarova. Spisovateľka nám povie o dôležitosti písania, o jeho sebapoznávacom účinku, ale aj o tom, ako texty predávajú.

#Tajná hostka a jej príbeh pracovného úspechu.

Aké by to bolo podujatie bez prekvapení, že? Chystáme pre vás aj predvianočené prekvapenia v #TOMBOLE

styling a vizáž
Zdroj: Pexels

Nezanedbáme ani sprievodné aktivity:

#Styling a vizáž

#Fotenie

#Veselé stánky a možnosť nákupu originálnych vianočných darčekov

#Networking

Pripojte sa k nám na Facebooku. Kúpiť vstupenku pre seba aj pre svoju kamarátku môžete tu. Počet miest je obmedzený na 40 osôb.  Tešíme sa na vás  14. decembra v Lab. cafe. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii na Facebooku.

žiadne príspevky na zobrazenie