Súťaž o 5 balíčkov vôní pre dámy a pánov od Mary Kay

0
Súťaž o 5 balíčkov vôní pre dámy a pánov od Mary Kay
QSM 07-21

Značka Mary Kay prináša nádherné letné vône pre dámy a pánov. Do súťaže venovali 5x kozmetický balíček v hodnote 86 EUR, ktorý obsahuje:

Súťažte na našom Facebooku o 5 kozmetických balíčkov. Každý z nich obsahuje tri osviežujúce vône.

Pravidlá súťaže:

⏩ napíšte odpoveď na otázku: Ako dlho pôsobí značka Mary Kay na českom a slovenskom trhu? Odpoveď nájdete na www.marykay.sk
⏩ lajknite príspevok,
⏩ share je vítaný.
 
Päť z vás žrebujeme v nedeľu 3. júla o 22:00.
 
Súťaže sa môže zúčastniť každý, kto dovŕšil vek 18 rokov, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Výhra bude zaslaná do 10 pracovných dní od žrebovania.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.

Vôňa na každú letnú chvíľu

Mary Kay prináša miniatúry obľúbených dámskych a pánskych vôní v praktických kolekciách. Leto je ideálne obdobie ako si dopriať malé radosti. Potešte seba i svojich blízkych nečakanou pozornosťou.

Dámska kolekcia obsahuje tri obľúbené vône z línie Fearlessly™, inšpirovanej príbehom pani Mary Kay Ash, a v pánskej kolekcii nájdete tri ikonické parfumované vône Mary Kay pre mužov. Tieto parfumové vody predstavujú povzbudenie vo flakóne, ktoré môžete mať vďaka praktickému mini baleniu stále po ruke. Sú ideálne na všetky obľúbené letné aktivity od športu, večierkov, cestovanie až po zaslúžený relax.

Kolekcia dámskych vôní inšpirovaných cieľavedomými ženami 43,00 EUR

Obsahuje tri parfumové vody 7,5 ml

Dream Fearlessly™

Ovocno-kvetinová vôňa stelesňuje odhodlanie nezávislých a sebavedomých žien. Splňte si práve teraz svoj letný sen a vydajte sa na cestu, po ktorej už dlho túžite. Nechajte sa viesť sviežimi tónmi pomaranča a ananásu, ktoré vystriedajú mäkké akordy nočného jazmínu a ľalie.

Love Fearlessly™

Buďte inšpiráciou svojmu okoliu. Táto kvetinovo – drevitá vôňa je venovaná ženám, ktoré veria svojim schopnostiam a navzájom sa podporujú. Venujte ju aj priateľke, s ktorou najradšej vyrážate za letnými dobrodružstvami a nechajte sa unášať tónmi exotického arabského jazmínu a indonézskeho pačuli.

Live Fearlessly™

Staňte sa hlavnou hviezdou svojho príbehu a využite všetko, čo svet ponúka. Dodajte si energiu iskrivými tónmi ruže a prežite s ňou každý letný deň od sviežeho rána až po dlhé hviezdne večery, kedy sa rozvinie srdce vône pulzujúcou vanilkou a santalovým drevom.

Kolekcia pánskych vôní inšpirovaných modernými mužmi 43,00 EUR

Obsahuje tri parfumové vody pre mužov 7,5 ml

Cityscape™

Rafinovaná vôňa pre scestovaného muža, ktorý už našiel, čo hľadá. Jemná korenisto-drevitá vôňa osloví mužov so zmyslom pre eleganciu a životný nadhľad. Upokojujúce tóny levanduľového oleja okúzlia napríklad pri letnej romantickej večeri na terase obľúbenej reštaurácie.

MK High Intensity™

Podmanivá orientálno – ambrová vôňa vystihuje mužov, ktorí priťahujú prirodzenú pozornosť. Ich prítomnosť je intenzívna ako vôňa čierneho čaju, ktorá odkrýva akcenty anízu a klinčeka. Venujte túto vôňu mužovi, ktorý si zaslúži na chvíľu spomaliť a užívať si výsledky svojej práce.

MK High Intensity™ Sport

V tejto korenisto-drevitej vôni sa nájdu vášniví pretekári, muži, ktorí sa neustále prekonávajú. Energická vôňa mäty a kardamomu bude pre nich dokonalým impulzom prežiť každý deň naplno. Ideálna vôňa pre mužov, ktorí aktívne trávia leto.

Viac informácií nájdete na www.marykay.sk

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu