Súťaž o elektrickú a manuálnu odsávačku mlieka Medela

Medela presadzuje prirodzenú podporu dojčenia a patrí k popredným dodávateľom odsávačiek materského mlieka a ostatných pomôcok na dojčenie, ktoré pomáhajú mamičkám. Medela sa nám rozhodla dať 2 balíčky ako ceny do súťaže:
1. balíček: elektrická odsávačka Solo + Purelan 7g lanolínová masť
2. balíček: manuálna odsávačka Harmony Essentials Pack + Purelan 7g lanolínová masť

Súťažiť môžete na našom Facebooku, tak že sa zapojíte:

  • napíšte meno kamarátky, ktorej by sa odsávačka zišla
  • lajknite príspevok,
  • share a like FB Medela SK&CZ je vítaný.
Dve z vás žrebujeme 10.12.2021 o 22:00.
Súťaže sa môže zúčastniť každý, okrem organizátora tejto súťaže vrátane jeho blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka.
Výhra bude odoslaná do 10 pracovných dní po zaslaní kontaktných údajov.
Súťažiaci svojou účasťou súhlasí s tým, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.
Facebook sa na súťaži nijako nepodieľa, nesponzoruje ju, neschválil ju, neadministruje ju a ani s ňou nie je akokoľvek spojený.
Elektrická a manuálna odsávačka mlieka Medela

1. Medela Odsávačka mlieka elektrická Solo™

Odsávačka Swing Flex™ sa znovu narodila ako Solo™. Solo™ je kompaktná, efektívna a ľahko použiteľná elektrická odsávačka mlieka pre odsávanie z jedného prsníka s integrovanou batériou, technológiou 2-Phase Expression® a prsným nadstavcom PersonalFit Flex™.

2. Medela Odsávačka manuálna Harmony™ Essentials Pack

Harmony™ Essentials Pack kombinuje všetko, čo matky potrebujú na odsávanie materského mlieka, do jedného setu. Dodáva sa so silikónovým cumlíkom, štyrmi vreckami na skladovanie a zmrazenie mlieka a štyrmi ultratenkými vložkami do podprsenky: všetko, čo potrebujete na odsávanie a skladovanie materského mlieka a na kŕmenie vášho dieťaťa. Medela Harmony™ je manuálna odsávačka mlieka na jeden prsník, ideálna pre mamičky, ktoré chcú vyskúšať odsávanie, mamičky, ktoré odsávajú len príležitostne a potrebujú ľahkého spoločníka na cesty, alebo mamičky, ktoré chcú šikovnú zálohu svojej elektrickej odsávačky.

Medela Purelan™ lanolínová masť

Hojivá masť Purelan™ (100% čistý lanolín) na ošetrenie / upokojenie citlivých, boľavých alebo suchých bradaviek. Vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, čím slúži aj ako prevencia pred vznikom bolesti alebo podráždením bradaviek počas tehotenstva a dojčenia. Teraz s novou receptúrou – jemnejší, ľahšie sa rozotiera na pokožku. Všestranné využitie: suché pery, nos, zapareniny, odreniny, popraskané päty.

https://www.facebook.com/796406777186691/posts/1941403449353679/