Tipy na akčnú jeseň: Naštartujte sa s našimi eventami a vzdelávajte sa zadarmo

0
Tipy na akčnú jeseň: Naštartujte sa s našimi eventami a vzdelávajte sa zadarmo
unsplash.com

Už si sa po dovolenkách stihla naštartovať? Pripravili sme si pre teba niekoľko veľmi zaujímavých webinárov a podujatí. Workshopy ti pomôžu nielen v podnikaní, ale rozbehnú aj tvoje mozgové závity. Pri podujatiach sa taktiež dozvieš množstvo nových vecí, a navyše sa v našej komunite dobre zabavíš.

Webináre a podujatia sú zadarmo, tak neváhaj a prihlás sa, aby ti žiadna akčná udalosť  neunikla!

Ako na ONLINE PREDAJ

Chceš sa dozvedieť všetko potrebné o online predaji? S odborníkmi sa pozrieme na nástroje, ktoré sa dajú efektívne používať pri online predaji, povieme si novinky a tipy, ktoré tvoj predaj posunú k vyšším číslam.

Webinár sa koná 7. septembra o 18:00 a je zadarmo.

Dozvieš sa zaujímavé dáta a fakty z digitálu, preberieme víziu a misiu značky s príkladmi, a základy digitálnej stratégie krok po kroku, a pozrieme sa na sociálne siete ako predajný kanál.

Spíkrom bude Milan Markovič, COO Effectix SK, Google Certified Trainer for Leadership.

Stará sa o návrh stratégií pre väčšie spoločnosti a ich realizáciu. Má bohaté znalosti v oblasti ecommerce a UX designu.

Hosťom na webinári bude Filip Kuchar, Senior Online manager z Tatra banky.

Filip Kuchar sa venuje digitálnemu marketingu už od jeho vysokoškolského štúdia. Počas jeho kariéry zbieral skúsenosti v agentúrach, kde pracoval na klientoch ako Orange, Hyundai alebo Union. V tomto roku sa zúčastnil kreatívnej súťaže Young Lions Slovakia, kde sa mu podarilo dosiahnuť bronz v kategórii Marketers.

Prihláste sa TU.

Ako na PORIADOK vo financiách

Nauč sa s nami, ako nemať chaos a neporiadok vo financiách vo svojej firme. Priprav si svoje otázky, bude aj priestor na diskusiu.

Dozvieš sa, čím vzniká neporiadok v podnikových financiách, ako sa zorientovať v základných výstupoch z účtovníctva, čo hľadá vo výstupoch z účtovníctva banka, investor, či manažér. A, samozrejme, budeš môcť klásť svoje otázky.

Webinár sa koná 22. septembra o 18:00 a je zadarmo.

Je určený pre všetkých akčných podnikateľov/podnikateľky s túžbou aspoň trochu sa vyznať v účtovných výstupoch

Spíkrom bude Martin Tyšer, MBA, ktorý sa venuje finančnému hospodáreniu už 13 rokov. Podieľa sa na finančnom riadení organizácií s ročným obratom cez 1 miliardu CZK.

Prihláste sa TU.

Opráš svoj EXCEL s našou členkou klubu Veronikou Baláž

Vraciaš sa do práce po materskej alebo rodičovskej dovolenke a potrebuješ oprášiť svoje znalosti z MS Excel? Pripravili sme si pre vás workshop OPRÁŠ SVOJE ZRUČNOSTI V EXCELI.

Workshop sa koná 23. septembra.

Cena: 10 EUR

Je určený pre tie z vás, ktoré už s EXCELom pracovali, ale potrebujete si po dlhšej dobe osviežiť staré vedomosti.

Pomôže ti aj v prípade, ak si v EXCELi skutočná začiatočníčka a zaujímajú ťa užitočné tipy a triky na prácu s týmto programom. Sprevádzať ťa bude Veronika Baláž, Lektorka MS Excel, programovania v Exceli a matematiky.

PRO ZDRAVÍ ŽENY V BRNE

Priprav sa na malý výlet do Brna! Už 24. septembra sa na teba tešíme v Brne!

Dosť bolo nudných konferencií. Zaži s akčnými ženami interaktívne stretnutie, kde sa dozvieš množstvo informácií, zacvičíš si a aj sa pridáš do diskusie.

Vstup na konferenciu je zdarma!

Registrácia je potrebná.

KEDY: 22. 10. 2022 v sobotu o 9:00
KDE: Impact Hub Brno

Keď sme zdravé, dokážeme v živote všetko. Dozvieš sa veľa praktických informácií o zdraví a prevencii, spoznáš alternatívne prístupy k prevencii a liečbe a zacvičíme si spolu.

Nájdi si čas pre seba a nechaj sa previesť prednáškami o zdraví prostredníctvom lekárom a expertov, ktorí sú špičkou vo svojom obore. Všetky informácie sú aktualizované priamo na webe www.prezdraviezeny.sk.

Klubové stretnutie

29. septembra chystáme klubové stretnutie Akčných žien. Registrácia do klubu tu.

Aké výhody prináša náš klub?

Klub je priestor pre tvoj rast. Pomáhame ti napĺňať tvoje ciele, prepojíme ťa s inými ženami, podporíme v nových výzvach a nápadoch. Chceš zmenu? Začni robiť akčné kroky spolu s nami!

  • Viac ako 50 vzdelávacích webinárov ZDARMA
  • 1x mentoring od expertky podľa tvojej potreby
  • Konzultácie od akčných žien
  • Klubový profil – online vizitka a vstup do intranetu
  • Zľava min. 20% na všetky eventy Akčných žien
  • Mediálny balíček v hodnote 600€/ročne v našich magazínoch a na sociálnych sieťach

Ročné členstvo získate tu.

#EVENTYPREZENY

Tešíme sa na vás!

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu