Vianoce sú o spokojnej žene!

0
Vianoce sú o spokojnej žene!
evelyn ostrihonova luberdova

Do Vianoc sme toho chceli stihnúť naozaj veľa. Nakúpiť, upratať, navariť, upiecť, vytvoriť doma úžasnú spokojnú atmosféru, mať okolo seba usmiatych členov rodiny… Ak podnikáme, tak uzavrieť všetky objednávky, faktúry, v ideálnom prípade zhodnotiť celý predošlý rok a naplánovať ďalší rok 2019. Popritom, pravdaže, zachovať toľko skloňovaný balans, byť ešte v dobrej nálade a nájsť si čas aj pre seba. A aj pre svojich blízkych, pre svojich priateľov, klientov… Všetko porobiť a všetko zvládnuť perfektne. 

Čo je však úplne najpodstatnejšie?

Správne! Byť šťastná, zdravá a spokojná sama so sebou. Zobrali sme si na mušku zopár sympatických instagramových príspevkov, z ktorých radosť a spokojnosť žien priam srší. Podľa maminy a blogerky Minidiamondblog sú Vianoce najmä o spokojnej mame a my s ňou plne súhlasíme. Či chceme alebo nie, gro manažmentu je na nás, ženách. My zvyčajne myslíme na to, čo, kedy, kde zariadiť, uvariť, nakúpiť, zbaliť či pripraviť. “ Ak chce byť mama spokojná a vyžarovať zo seba dobrú náladu, odporúčanie znie: „netreba myslieť na to, čo ste nestihli“. Chvíle s najbližšími a rodinná pohoda sú predsa tie pravé Vianoce!

https://www.instagram.com/p/BrfS8CSHnym/

Mnohé z nás nedokážeme vypnúť a jednoducho len tak “ nič nerobiť“. Online svet sa nezastaví a e-shop sa len tak nedá zatvoriť. Blogerka Domisha sa napriek tomu tiež odvážne rozhodla, že si jednoducho počas sviatkov vezme voľno a užije si poriadne čas s rodinou. Držíme jej palce!

https://www.instagram.com/p/BriVnNZBlt0/

Mirka Luberdová je už na východe a užíva si konečne ozajstnú pohodu. Nenechajte si od nej ujsť zdravý recept na zemiakový šalát! 

https://www.instagram.com/p/Brm6J8eB9A_/

Veronika Ostrihoňová má v tom jasno a jej nadpis v outfite hovorí za všetko:) Ale vážne. Muž, ktorý pridal ruku k dielu, nádherný stromisko, voňavá atmosféra a pohoda = šťastná žena. Sajfa sa k tomu vraj pričinil a Veronika ho videla prvý krát s pílkou v ruke. Upravil peň stromčeka vlastnými rukami, aby sa zmestil do stojana. Výsledok stojí naozaj za to. Čo poviete?

https://www.instagram.com/p/Brdbp9Il9PR/

„Páčiť sa sama sebe.“ Táto mladá blogerka La Florita nás svojou ráznosťou a jasnou predstavou úprimne zaujala. ,,Šaty robia človeka“ už neplatí. Nie je to človek, ktorý robí šaty výnimočnými? Cítime sa vianočne, krásne a prirodzene sebavedomo. Všetko, čo k tomu potrebujeme, máme v hlave. 

https://www.instagram.com/p/BqwVE4tgVO3/

A ak by sme predsa ešte pozabudli, pripomenie nám to šťavnatá Evelyn! Tradičné Ho Ho Ho vymenila za pokrik Hoe Hoe hoe, čím podčiarkla svoj sklon k svojskému humoru.

https://www.instagram.com/p/BrcnCGGBRUp/

Malý rešerš Instagramu, pozitívnej vianočnej atmosféry a pohody zakončujeme krásnou virálnou kampaňou od spoločnosti Coca Cola s hashtagom #DARUJMESE. 

Ty nejkrásnější dárky stojí jen čas.“ Výzvy ako:

  • Potešte darčekom niekoho, kto už nikoho nemá.
  • Zaspievajte si spolu koledy.
  • Namiesto správy si zavolajte.
  • Zabudni knižku v autobuse. Naschvál.
  • Napíš básničku niekomu, koho máš rád.
  • Stretni sa s priateľmi, ktorých si dlho nevidel, sú metaforicky len obrazom dnešnej uponáhľanej doby a dotýkajú sa nás všetkých. Buďme spolu osobne s ľuďmi, ktorých máme radi a užívajme si ľudskú prítomnosť. Nie len počas Vianoc.

https://www.instagram.com/p/Bq-7KbQgYKl/

žiadne príspevky na zobrazenie