Žena slávneho speváka v minulosti potratila vytúžené dieťa: Teraz je opäť tehotná, ale nie je to pre ňu ľahké

0
Žena slávneho speváka v minulosti potratila vytúžené dieťa: Teraz je opäť tehotná, ale nie je to pre ňu ľahké
Zdroj: IG/chrissyteigen

Modelka a známa televízna osobnosť Chrissy Teigen je opäť tehotná. Spolu s manželom Johnom Legendom majú šancu stať sa trojnásobnými rodičmi.

Dali tomu opäť šancu

Rovnakú príležitosť mali ešte v roku 2020. Vtedy však Chrissy potratila. „Máme ďalšie na ceste,“ napísala v príspevku na svojom instagramovom účte. Priložila k tomu fotografiu rastúceho brúška.

Hoci sa krásna mamička z toho teší, odhalila aj smutnú stránku. Posledné roky to vôbec nemali ľahké. Potrat vytúženého dieťaťa ich veľmi zabolel. Treba však vyzdvihnúť bojovnosť celej rodiny. To dáva ostatným ľuďom nádej, že nič nie je nemožné a netreba sa vzdávať.

„Radosť opäť naplnila náš domov a srdcia,“ napísala. Avšak vždy, keď ide na kontrolu, je neuveriteľne nervózna. Otvorene priznala, že si nemyslí, že odíde z kontroly niekedy s väčším vzrušením ako s nervami.

Teigen je jedna z mála žien, ktorá prelomila mlčanie o potrate dieťaťa. Toto napríklad zaujímalo aj CNN. Zistila, že 10 až 25 percent známych tehotenstiev končí potratom. Chrissy tak odhodila zábrany a dala vedieť ženám po celom svete, že v tom nie sú samé.

Po boku má našťastie podporujúceho manžela a speváka Johna Legenda. V minulosti oznámili, že aj ich prvé deti boli počaté umelým oplodnením.

Napriek traume, ktorú zažili, rozhodli sa to znovu vyskúšať. Modelka spočiatku ale veľmi váhala, či to vôbec oznámi svetu. No zdá sa, že bruško už len tak ľahko neskryje. Sama napokon uznala, že bolo pre ňu dosť ťažké držať to celý čas v sebe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen)

Nikdy nepoznali takú bolesť

Chrissy bola v roku 2020 dostatočne statočná na to, aby uverejnila fotografiu, z ktorej nie je cítiť nič iné ako bolesť. Prišli o svojhe milované dieťa, syna, ktorému hovorili Jack. „Nedokázali sme zastaviť krvácanie a dať nášmu bábätku tekutiny, ktoré potrebovalo, napriek vrecúškam a vakom s transfúziou krvi. Jednoducho to nestačilo,“ napísal vtedy na sociálnu sieť.

S manželom navyše majú takú tradíciu, že dieťatku dávajú meno až na poslednú chvíľu. Tohto chlapčeka však intuitívne začali volať Jack. „Takže pre nás bude vždy Jackom. Jack tak tvrdo pracoval, aby bol súčasťou našej malej rodiny a navždy ňou bude,“ vyhlásila.

„Nášmu Jackovi – je mi veľmi ľúto, že prvých pár okamihov tvojho života sa stretlo s toľkými komplikáciami, že sme ti nemohli poskytnúť domov, ktorý si potreboval na prežitie. Vždy ťa budeme milovať,“ uzavrela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen)

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu