Rozžiarte unavenú pleť prírodným liftingom z gaštanových kvetov

Od tvorcov prírodnej kozmetiky POETIKO prichádza novinka – pleťový krém pre unavenú pleť so sezamovým olejom a spevňujúcou aktívnou látkou z pagaštanu konského.

Ako prebudiť unavenú pleť a dodať jej naspäť stratenú iskru? Vďaka novinke od POETIKO môžete pozdvihnúť kvality svojej pleti na nepoznanú úroveň s pomocou prírodného liftingu. Tajomstvom nového krému je unikátna spevňujúca aktívna látka Gatuline® Link and Lift, získaná z kvetu pagaštanu konského, ktorá pôsobí hĺbkovo a rýchlo, pomáha tvoriť dôležitý kolagén, reštrukturalizuje povrch pleti a spevňuje kontúry. Prírodnú receptúru dopĺňa ibištek, ktorý hrá nezastupiteľnú rolu antioxidačného a energizujúceho osvieženia. Efekt tejto sofistikovanej receptúry si všimnete veľmi skoro, predovšetkým v okolí očí. Účinky nového pleťového krému od POETIKO ocení najmä zmiešaná, unavená a zrelá pleť – vrásky budú jemnejšie, pleť zostane vypnutá a rozjasnená, vláčna a krásne hydratovaná. Dodajte opäť svojej pleti šťavu a nanovo veselo zažiarte.

Triky pre zrelú pleť

Kozmetika POETIKO odvádza svoj názov od pojmov POmalá ETIcká KOzmetika. Všetky naše produkty vytvárame starostlivo v súlade s filozofiou SLOW beauty, ktorá nás učí žiť viac v súlade so sebou samým, v prirodzenej harmónii s rytmom vlastného života a tiež si uvedomovať, v akom štádiu života sa práve nachádzame, aby sme ho mohli preskúmať so zvedavosťou a láskou k sebe samému. Veríme, že naturálneho starnutia pleti sa netreba báť, vnímame ho s vďakou a rešpektom k prirodzeným prírodným procesom. Zrelá pleť si však vyžaduje špecifickú starostlivosť a vďaka moderným vedeckým technológiám máme prístup k novým účinným látkam priamo z lona prírody, ktoré vedia presne, ako na to.

Vyvinuli sme tak pleťový krém, určený predovšetkým pre unavenú a zrelú pleť, s prídavkom sezamového oleja a jemnou zamatovou textúrou. Pleť krásne vypína, vyživuje a dodáva jej potrebnú starostlivosť.

Ako ho používame najradšej?

Najprv umyjeme pleť vlažnou vodou, aby sa zahriala a otvorila póry. Vďaka tomu sa účinné látky dostanú do hlbších vrstiev. Následne krém krúživými pohybmi jemne rozotrieme a necháme vstrebať. Naša pleť potom po celý deň statočne odráža útoky škodlivých látok bez toho, aby utrpela jej vláčnosť a jemnosť. Môžete ho použiť na skoré prebudenie pleti po aplikácii energetizujúcej rannej masky, jemná šťavnatá ovocná vôňa krému nabije začiatok vášho dňa optimizmom. Viete si ho taktiež dopriať v rámci večerného ukľudňujúceho rituálu – odlíčte pleť odličovacím balzamom a následne vmasírujte vyživujúci krém do pokožky tváre pred spaním a doprajte jej zaslúžený oddych.

Náš tip:

Zmiešajte tento krém s pár kvapkami pleťového oleja POETIKO pre unavenú pleť z vlašských orechov, sezamu a jojoby pre extra dávku starostlivosti. Vaša pleť vám to niekoľkonásobne vráti.

Prírodná sila pagaštanu konského

Hlavnou ingredienciou v novom prírodnom kréme z dielne POETIKO je spevňujúca aktívna látka z kvetov pagaštanu konského – Gatuline® Link and Lift. Jej účinky sa dajú popísať ako prírodný lifting. Výrazne redukuje vrásky, spevňuje kontúry celej tváre, reštrukturalizuje a vyhladzuje pokožku, dodáva pleti instantný svieži a odpočinutý vzhľad a celkovo zvyšuje jej komfort. Pretože pôsobí hlboko – priamo na bunky kožného väziva – výsledkom je žiariaca, vyhladená a reštrukturalizovaná pleť.

Gatuline® Link and Lift je aktívna látka pochádzajúca z kvetov pagaštanu konského, ktoré sa vyberajú ručne vo francúzskom Ardèche. Vzniknutá odvodená látka je bohatá na aktívne molekuly. Sofistikované zloženie krému dopĺňa sezamový olej, ibištek a zelený čaj. Výsledkom je receptúra, ktorá ulahodí zrelej aj unavenej pleti a dodá jej naspäť stratený rozžiarený vzhľad. Jej účinky sa najrýchlejšie prejavia v okolí očných kontúr. Prežívajte preto život naplno a vrásky nechajte na prírodnú silu gaštanových kvetov v unikátnom kréme od POETIKO.

O nás

Za tvorivým tímom kozmetiky POETIKO stojí tím odborníkov, ktorých spája presvedčenie, že vedome spomaliť, dopriať si kvalitnú starostlivosť, robiť si malé radosti a zachovať rešpekt k okoliu aj k sebe samej, je cesta k nájdeniu životnej rovnováhy. Vzniklo tak PO-ETI-KO, alebo POmalá ETIcká KOzmetika, ako nová československá značka prírodnej kozmetiky, ktorej cieľom nie je len priniesť nové produkty, ale hlavne inšpirovať svojich spotrebiteľov k pomalšiemu, a tým udržateľnejšiemu životnému štýlu a starostlivosti o seba aj svoje okolie.

POETIKO je vysoko účinná kozmetika, ktorá v sebe spája tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie a najnovšie vedecké poznatky pre tak potrebné okamihy pokoja a príležitosti na relaxáciu. Hlavnými zložkami v receptúrach sú kvalitné oleje, bylinky a aktívne látky prevažne lokálneho pôvodu. Namiesto vody obsahujú pleti prospešné hydroláty a vôňu dodávajú len prírodné esenciálne oleje. Ošetrujúca kozmetika od POETIKO je tak nielen účinná ale aj nádherne vonia, čiže ponúka aj zmyselné aromaterapeutické zážitky.