Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY TLAČOVÁ SPRÁVA


Rozžiarte unavenú pleť prírodným liftingom z gaštanových kvetov

Martina Novotná
Zdieľať

Od tvorcov prírodnej kozmetiky POETIKO prichádza novinka – pleťový krém pre unavenú pleť so sezamovým olejom a spevňujúcou aktívnou látkou z pagaštanu konského.

Ako prebudiť unavenú pleť a dodať jej naspäť stratenú iskru? Vďaka novinke od POETIKO môžete pozdvihnúť kvality svojej pleti na nepoznanú úroveň s pomocou prírodného liftingu. Tajomstvom nového krému je unikátna spevňujúca aktívna látka Gatuline® Link and Lift, získaná z kvetu pagaštanu konského, ktorá pôsobí hĺbkovo a rýchlo, pomáha tvoriť dôležitý kolagén, reštrukturalizuje povrch pleti a spevňuje kontúry. Prírodnú receptúru dopĺňa ibištek, ktorý hrá nezastupiteľnú rolu antioxidačného a energizujúceho osvieženia. Efekt tejto sofistikovanej receptúry si všimnete veľmi skoro, predovšetkým v okolí očí. Účinky nového pleťového krému od POETIKO ocení najmä zmiešaná, unavená a zrelá pleť – vrásky budú jemnejšie, pleť zostane vypnutá a rozjasnená, vláčna a krásne hydratovaná. Dodajte opäť svojej pleti šťavu a nanovo veselo zažiarte.

Triky pre zrelú pleť

Kozmetika POETIKO odvádza svoj názov od pojmov POmalá ETIcká KOzmetika. Všetky naše produkty vytvárame starostlivo v súlade s filozofiou SLOW beauty, ktorá nás učí žiť viac v súlade so sebou samým, v prirodzenej harmónii s rytmom vlastného života a tiež si uvedomovať, v akom štádiu života sa práve nachádzame, aby sme ho mohli preskúmať so zvedavosťou a láskou k sebe samému. Veríme, že naturálneho starnutia pleti sa netreba báť, vnímame ho s vďakou a rešpektom k prirodzeným prírodným procesom. Zrelá pleť si však vyžaduje špecifickú starostlivosť a vďaka moderným vedeckým technológiám máme prístup k novým účinným látkam priamo z lona prírody, ktoré vedia presne, ako na to.

Vyvinuli sme tak pleťový krém, určený predovšetkým pre unavenú a zrelú pleť, s prídavkom sezamového oleja a jemnou zamatovou textúrou. Pleť krásne vypína, vyživuje a dodáva jej potrebnú starostlivosť.

Ako ho používame najradšej?

Najprv umyjeme pleť vlažnou vodou, aby sa zahriala a otvorila póry. Vďaka tomu sa účinné látky dostanú do hlbších vrstiev. Následne krém krúživými pohybmi jemne rozotrieme a necháme vstrebať. Naša pleť potom po celý deň statočne odráža útoky škodlivých látok bez toho, aby utrpela jej vláčnosť a jemnosť. Môžete ho použiť na skoré prebudenie pleti po aplikácii energetizujúcej rannej masky, jemná šťavnatá ovocná vôňa krému nabije začiatok vášho dňa optimizmom. Viete si ho taktiež dopriať v rámci večerného ukľudňujúceho rituálu – odlíčte pleť odličovacím balzamom a následne vmasírujte vyživujúci krém do pokožky tváre pred spaním a doprajte jej zaslúžený oddych.

Náš tip:

Zmiešajte tento krém s pár kvapkami pleťového oleja POETIKO pre unavenú pleť z vlašských orechov, sezamu a jojoby pre extra dávku starostlivosti. Vaša pleť vám to niekoľkonásobne vráti.

Prírodná sila pagaštanu konského

Hlavnou ingredienciou v novom prírodnom kréme z dielne POETIKO je spevňujúca aktívna látka z kvetov pagaštanu konského – Gatuline® Link and Lift. Jej účinky sa dajú popísať ako prírodný lifting. Výrazne redukuje vrásky, spevňuje kontúry celej tváre, reštrukturalizuje a vyhladzuje pokožku, dodáva pleti instantný svieži a odpočinutý vzhľad a celkovo zvyšuje jej komfort. Pretože pôsobí hlboko – priamo na bunky kožného väziva – výsledkom je žiariaca, vyhladená a reštrukturalizovaná pleť.

Gatuline® Link and Lift je aktívna látka pochádzajúca z kvetov pagaštanu konského, ktoré sa vyberajú ručne vo francúzskom Ardèche. Vzniknutá odvodená látka je bohatá na aktívne molekuly. Sofistikované zloženie krému dopĺňa sezamový olej, ibištek a zelený čaj. Výsledkom je receptúra, ktorá ulahodí zrelej aj unavenej pleti a dodá jej naspäť stratený rozžiarený vzhľad. Jej účinky sa najrýchlejšie prejavia v okolí očných kontúr. Prežívajte preto život naplno a vrásky nechajte na prírodnú silu gaštanových kvetov v unikátnom kréme od POETIKO.

O nás

Za tvorivým tímom kozmetiky POETIKO stojí tím odborníkov, ktorých spája presvedčenie, že vedome spomaliť, dopriať si kvalitnú starostlivosť, robiť si malé radosti a zachovať rešpekt k okoliu aj k sebe samej, je cesta k nájdeniu životnej rovnováhy. Vzniklo tak PO-ETI-KO, alebo POmalá ETIcká KOzmetika, ako nová československá značka prírodnej kozmetiky, ktorej cieľom nie je len priniesť nové produkty, ale hlavne inšpirovať svojich spotrebiteľov k pomalšiemu, a tým udržateľnejšiemu životnému štýlu a starostlivosti o seba aj svoje okolie.

POETIKO je vysoko účinná kozmetika, ktorá v sebe spája tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie a najnovšie vedecké poznatky pre tak potrebné okamihy pokoja a príležitosti na relaxáciu. Hlavnými zložkami v receptúrach sú kvalitné oleje, bylinky a aktívne látky prevažne lokálneho pôvodu. Namiesto vody obsahujú pleti prospešné hydroláty a vôňu dodávajú len prírodné esenciálne oleje. Ošetrujúca kozmetika od POETIKO je tak nielen účinná ale aj nádherne vonia, čiže ponúka aj zmyselné aromaterapeutické zážitky.

Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X