Aj jeden pár tenisiek ozvláštni váš šatník

0
Aj jeden pár tenisiek ozvláštni váš šatník

Keď ide o módu, veľký dôraz sa kladie na univerzálnosť. Čo to vlastne znamená? Každý šatník by mal obsahovať také kúsky, ktoré sa spolu dajú veľmi ľahko a jednoducho kombinovať.

Či už ide o klasické biele tričko, nestarnúce rifľové džínsy alebo tenisky. Práve ich pozícia sa v módnom svete v posledných rokoch upevnila a vídať ich tak dnes môžete nielen ako súčasť športového oblečenia, ale taktiež ako doplnok k obleku alebo dokonca aj k šatám. Ide o kúsok, ktorý by nemal chýbať ani vo vašej skrini.

Nekonečný výber

Zohnať dámske tenisky dnes rozhodne nie je žiadny problém, a to najmä vďaka neustále sa rozrastajúcemu sortimentu. Či už preferujete obyčajnú čiernu, alebo túžite po jemných, jarných farbách, ktoré vhodne doplnia váš outfit, nájsť sa dá všetko. Prevažne v posledných rokoch prichádzajú značky s čoraz farebnejšími a veselšími kolekciami, ako napríklad americká značka skejťáckých tenisiek Vans.

Tá sa pyšní nekonečným množstvom limitovaných kolekcií inšpirovaných napríklad aj známym Jackom Skelletonom z rozprávky od Tima Burtona. Okrem svojich netradičných kúskov ponúka Vans taktiež aj minimalistickejšie a jednoduchšie laditeľné modely.

Foto: footshop.sk

Platforma je vítaný bonus

Pre veľa žien nie sú tenisky obľúbenou voľbou kvôli svojej výške. Aj keď vám síce nepridajú toľko, čo opätky, dajú sa medzi nimi nájsť vhodné alternatívy. Tenisky na platforme pre vás možno nebudú nováčikom, no ich novodobé spracovanie áno. Väčšine z vás sa pravdepodobne vybavia staré známe, hrôzostrašné tenisky na opätku, módny trend, nad ktorým nejednému človek zostal rozum stáť.

Platforma je oveľa jednoduchšia, pohodlnejšia, navyše prihodí pár centimetrov, ktoré určite uvítate. Kvalitnými modelmi tohto typu sa pyšní napríklad značka Adidas alebo Filling Pieces, ktorá už platformu tradične zahŕňa do svojich najnovších kolekcií. S výberom toho správneho teniskového doplnku vám pomôže napríklad Footshop.

Nebojte sa bielej

Bielej farbe na teniskách sa nejedna žena vyhne, pritom je to veľmi užitočný kúsok do každého šatníka. Skvelým príkladom je značka Nike. Ich klasický biely model AirForce 1 padne nielen k čiernym džínsom a saku, ale aj ku kvetinovým, letným šatám. Biela farba je skrátka základom šatníka a v prípade, že preferujete elegantný štýl, potom je práve biela tou najistejšou voľbou pre vás.

Módne experimentovanie je vždy vítané

S pomalým príchodom jari vzrastá aj nádej na príjemnejšie, teplejšie počasie. Práve toto obdobie je pre milovníkov tenisiek ako stvorené. A hlavne je to vaša šanca dopriať svojmu šatníku drobnú očistu. Či už sa rozhodnete zainvestovať do farebných kúskov, alebo staviť na krásu minimalismu, nebojte sa popustiť uzdu vašej fantázii. Veď móda a oblečenie má byť aj o zábave.

V obchodoch nájdete nielen množstvo modelov a značiek, ale taktiež hromadu inšpirácie.

Zdroj obrázka:

Ann Haritonenko / Shutterstock.com

 

žiadne príspevky na zobrazenie