Akčné ženy doma nesedia, akčné ženy randia!

0
Akčné ženy doma nesedia, akčné ženy randia!
pixabay.com
Keď som začala dávať dokopy ľudí, myslela, som, že každý si nájde svoju spriaznenú dušu. Dnes si to už nemyslím. Nájdu ju len tí a tie, ktoré sa k tomu postavia akčne. Nebudú čakať doma, že sa to stane “samo“ a “prirodzene“ ako počúvam od mnohých mojich známych či priateľov.

Čakáme na princa na bielom koni?

Sme aktívni v športe, práci, rodičovstve, no v láske ešte stále pretrváva trend zakliatej princeznej, ku ktorej pricvála princ na bielom koni a spraví ju šťastnou. Kone ani princovia nie sú k dispozícii a kto by doma chcel pasívnu spiacu krásavicu?
 Ak si túžime nájsť spriaznenú dušu na život, treba jej (alebo skôr jemu) vykročiť v ústrety. Mať oči i srdce otvorené, chodiť tam, kde sa single ľudia vyskytujú, a kde je v  vytvorené bezpečné prostredie s nimi nadviazať kontakt. Hlboko sa nadýchnuť a vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Odvaha sa vypláca.

Tím dohadzovačov

Samozrejme, asi nikomu nie je príjemné prísť za objektom svojho záujmu a len tak ho osloviť. Najmä, ak ide o ženu. Predsa len, láske treba pomôcť, ale prvý krok je niekedy fajn nechať na muža. Vedeli ste, že k tomu môže pomôcť profesionálny dohadzovač?
Komu treba zo začiatku pomôcť, Laskatu má na to tím  ľudí. Láskopriadky a Láskopriadkovia, ktorí s ľahkosťou a pôvabom prepoja a spoja, čo sa spojiť má. Ak chcete niekoho osloviť, oni to urobia za vás! A tajomne budete pôsobiť aj v škraboške na oči, ktorá vám aspoň pokiaľ pominie prvotná ostýchavosť, pomôže nabrať odvahu. Je to súčasť dress code na najbližšom podujatí 50 chutí ženy. Takže okrem pekného outfitu si nezabudnite doladiť aj a priniesť aj ju.
Príďte si nájsť parťáka či parťáčku, s ktorými bude jar voňavejšia!
Podujatie Láska tu

Súťaž na Akčných ženách!

Ak chcete na sobotnú akciu lístky zadarmo, môžete sa zapojiť do našej súťaže na Facebooku.
Napíšte do komentu meno muža, o ktorom si myslíte, že je to fajn chlap a dobre by mu padlo isť sa zabaviť, zoznámiť, spoznať nové tváre. Môžete prípadne napísať aj meno svojej kamošky, ktorou by ste chceli ísť.
A nezabudnite akciu zdieľať aj na svojich profiloch, možno sa aj medzi vašimi priateľmi nájde niekto zaujímavý, koho by ste tam radi videli a nechcete ho priamo osloviť…
Z komentov v piatok 8. marca o 22. hodine vylosujeme 3 dvojice, ktoré dostanú lístky pre dvoch na veľký jarný singles žúr 50 chutí ženy od Laskatu.

žiadne príspevky na zobrazenie