Akčné ženy: Podujatie v Nivy centre venované všetkým ženám bude plné aktivít a informácií o zdraví a kráse

0
Akčné ženy: Podujatie v Nivy centre venované všetkým ženám bude plné aktivít a informácií o zdraví a kráse

Čo je dôležitejšie ako zdravie? Zdravý životný štýl nemá pozitívny vplyv len na telo
človeka, ale najmä na stav jeho mysle.

Urobte si čas pre seba aj vy

Akčné ženy na správnom mieste sa budú konať v otvorenom priestore moderného obchodného centra NIVY v Bratislave a budú dostupné všetkým návštevníkom. Táto jedinečná celodenná konferencia má za cieľ spojiť všetky ženy, aby nezabúdali na seba, zamerali sa na svoje zdravie a prevenciu.

Vďaka rôznym interaktívnym prednáškam a diskusiám o fyzickom a duševnom zdraví, výžive, ale aj kráse, môžu účastníci a účastníčky získať cenné poznatky. A čo je na tom najlepšie? Vstup na túto udalosť je úplne zadarmo. Pridajte sa k nám do OC NIVY v Bratislave a investujte jeden sobotný deň do seba.

Otestujte si stav svojej pokožky a znamienok, zistite, ako ste na tom so svojím tlakom a tukom, získajte informácie o zdravých zuboch, vyskúšajte si produkty pre krásnu pleť a zapojte sa do diskusie s Patrikom Hermanom. To všetko je len malá ochutnávka tém interaktívneho dňa s Akčnými ženami, ktorý prebehne už 11. mája v Nivy centre v Bratislave od 10. do 18. hodiny.

Tematicky je venovaný najmä ženskému zdraviu a prevencii, psychickej pohode a zdravej výžive. Vstup je voľný, ak chcete získať aj darček a možnosť súťažiť, potrebná je len online registrácia.

Na aké témy sa môžu účastníčky tešiť?

Onkodermatologička MUDr. Zuzana Murárová, PhD. bude prednášať o prevencii a diagnostike rakoviny kože. Mirka Luberdová je nielen bývalá vicemiss súťaže Miss Slovensko, ale aj výživová poradkyňa, ktorá je odborníčka v otázkach zdravej stravy. Na podujatí porozpráva svoj životný príbeh. MUDr. Peter Širola z Aloris Vital sa bude venovať téme infekcie močových ciest a odhalí, čo na tento problém naozaj zaberá. Ing. Martina Dudová, PhD., zakladateľka prírodnej kozmetiky Kvitok poradí, ako si vybrať kozmetiku pre zdravšiu pleť.

V poobednom bloku vystúpi Renáta Daneková, ktorá sa podelí o svoje skúsenosti so sklerózou multiplex. Známy moderátor Patrik Herman bude rozprávať o svojom boji s rakovinou. Koučka Lenka Siklienková vystúpi s témou 10 krokov k šťastnému životu a zubná lekárka Daniela Kafková prezradí zaujímavosti o neviditeľnom strojčeku na zuby. Stylistka Alexandra Vrábelová na mieste vyzve dámy k stylingu a priamo na pódiu ukáže, ako si možno určiť svoj farebný typ.

Prekvapenia v EXPO zóne

Mnohí spíkri sa po prednáške a diskusii na pódiu presunú do zóny, kde budú pripravení odpovedať na otázky. Tešiť sa môžete na množstvo ochutnávok, súťaže s Akčnými ženami, foto stenu a možnosť stretnúť sa s mnohými inšpiratívnymi podnikateľkami, koučkami či lekármi na jednom mieste.

Návštevníci si budú môcť vyskúšať skenovanie zubov, merania BMI, kontrolu znamienok, zapojiť sa do množstva súťaží, tomboly, absolvovať jednoduché vyšetrenia, merania či konzultácie.

Ochutnali ste už čistý morský kolagén? Viete ako ste na tom s metabolickým zdravím? Na mieste si môžete bezplatne zistiť hodnoty, ako ste na tom s viscelárnym tukom, či sú vaše znamienka v poriadku alebo sa poradiť s profesionálnou koučkou o tom, na čo zamerať svoj potenciál a vaše talenty.

Kontrola znamienok

V Expo zóne nájdete aj diskrétnu poradňu na kontrolu znamienok. V rámci Euromelanoma budú v poradniach od 10.00 do 17.00 hod – MUDr. Michaela Slušná a MUDr. Petra Krtová . Od dermatologičky dostanete aj vzorky krémov na opaľovanie.

Prevencia

Zástupcovia Všeobecnej zdravotnej poisťovne budú bezplatne ponúkať základné merania, ako napríklad kontrolu tlaku.

Aké súťaže a akcie vás čakajú?

Účastníci a účastníčky eventu sa budú môcť priamo na mieste v zapojiť do mnohých súťaží. Môžu sa tešiť na tombolu, ktorá sa bude žrebovať každú hodinu. Každý registrovaný záujemca o podujatie dostane tombolový lístok.

Ako ceny môžu návštevníci vyhrať napríklad darčekový set produktov spoločnosti ALORIS VITAL v hodnote približne 120 eur. Taktiež si môžete odniesť darčekový balíček produktov prírodnej kozmetiky KVITOK v hodnote 100 eur alebo vyhrať hydrosonickú kefku PRO od Curaprox v hodnote 179 eur a množstvo ďalších cien.

Benefity aplikácie OC Nivy

Aplikácia na mobile má viacero výhod. Ak si stiahnete Ahoj Nivy!, budete mať o hodinu viac parkovania zadarmo a budete môcť využiť kupóny na zľavy od partnerov.

V. ročník konferencie podporujú silní partneri.

„Zdravý životný štýl umožňuje aktivitu a akčnosť v každom veku. Sme vďačné za všetky ženy, ktoré chcú o svojom zdraví a prevencii vedieť čo najviac a tešíme sa na veľkú účasť Akčných žien.“ hovorí organizátorka eventu a zakladateľka Akčných žien, Martina Novotná.

„Chvíle, kedy žena, matka môže urobiť niečo pre seba, vnímať svoje myšlienky, vypočuť si prednášku či zacvičiť si, sú neskutočne vzácne. Veríme, že prinesieme účastníkom radosť, naplníme ich pozitívnou energiou a nakazíme smiechom a dobrou náladou. Lebo veď Šťastná žena = zdravá žena,“ dodáva Martina.

Celodenný event „Akčné ženy na správnom mieste“ organizuje portál Akčné ženy. Vstup je voľný, registrujte sa v online v e-shope Akčné ženy.

žiadne príspevky na zobrazenie