Akčné ženy v Trnave ochutnajú skvelú kávu a inšpirujú sa, ako žiť udržateľne

0
Akčné ženy v Trnave ochutnajú skvelú kávu a inšpirujú sa, ako žiť udržateľne

Máte už program na september? Pridajte s ak nám a oslávte posledné letné dni už na druhom inšpiratívnom podujatí v Trnave. Miestom stretnutia bude krásne Nádvorie Coworking v Trnave!

Čo vás čaká?

Stretneme sa so 4 zaujímavými ženami a ich príbehmi. Bude to večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a malých pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme.

Každá účastníčka sa môže tešiť na:

  • tombolový lístok
  • darček od akčných žien
  • výbornú kávičku od  FEFE caffe
  • catering od La Cantine
  • kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov

A nezabudnite si aj vy priniesť svoje vizitky!

Lístky sú ešte v predpredaji v špeciálnej cene 15 EUR!

Ako dve akčné ženy založili prvé reuse centrum na Slovensku

Viete, čo je reuse centrum? Miesto, kde veci dostávajú druhú šancu. Simona Hlaváčová a Jana Reháková ako zakladateľky reuse centra Baterkáreň motivujú ľudí k šetrnejšiemu spôsobu života a porozprávajú o živote v „komunitnej bublinke“, v ktorej si ľudia pomáhajú, delia sa a podporujú, a to robí ich život krajším.

Jana Reháková a Simona Hlaváčová

O čom je Baterkáreň? „V Baterkárni sa spolu učíme,  ako žiť vedomý a udržateľnejší život, motivujeme sa a inšpirujeme navzájom. Môžete u nás darovať svoje nepotrebné poklady, pravidelne si svoje veci vyswapovať (vymeniť), požičať si vecičky, ktoré nepotrebujete každý deň, či zakúpiť si niečo pekné za dobrý peniaz v našom charitatívnom sekáči.“

Vplyv výživy na zdravie a vzhľad

Aký je základný vplyv výživy na zdravie a vzhľad, rozdelenie základných živín, dôležitosť vnímania signálov tela na stravu. O tomto nám porozpráva Jana Kondrcová – výživová poradkyňa @vyzivajk: „Snažím sa pomáhať ľuďom naučiť sa počúvať signály svojho tela, eliminovať tráviace problémy, zbaviť sa výkyvov hmotnosti, jesť zdravo, aby sa cítili aj vyzerali dobre. V zmysle motta: Zdravá strava je najúčinnejšia medicína.“
Jana Kondrcová

Ako sa dá vytvoriť jedinečný koncept a vlastný biznis aj počas tehotenstva?

Petra Malovcová, majiteľka a zakladateľka FeFe Café vyštudovala žurnalistiku, no láska ku káve ju doviedla až k nápadu na jedinečný spôsob vlastného podnikania. Keď zistila, že čaká syna, rozhodla sa svoj kávový sen pretaviť do skutočnosti. Po náročnej ceste od nájdenia vhodného vozidla a jeho úpravy, až po konečné odklepnutia od úradov, sa po piatich mesiacoch mohlo kávové autíčko naštartovať a ponúkať zákazníkom kvalitnú kávu od slovenských pražiarní.

„Petra drží jednou rukou kurz FeFe Café, v druhej zasa zvykne držať cappuccino. Vďaka FeFe sa v jej sne spája láska k mestu s láskou k dobrej káve.“

Ako prispieva muzikoterapia a arteterapia k osobnému a profesnému rastu

Alica Sňahničanová a Monika Adamčíková – zakladateľky MTerapio sú dve profesionálne hudobníčky, ktoré v osobnom živote viackrát spojila hudba. Začali spolupracovať a usilujú sa vytvoriť prosperujúcu agentúru, ktorá chce poukázať na dôležitosť hudby a umenia v živote ľudí.

„Od roku 2016 organizujeme kurzy so zameraním na osobný a profesný rast. Spolupracujeme s odborníkmi nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech. Od svojho začiatku sme zorganizovali veľa kurzov zameraných na muzikoterapiu, arteterapiu,“ hovoria Alica a Monika.

Alica a Monika z MTerapio

Sprievodné aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod.
Rezervujte si tento večer a čas pre seba!

Tešíme sa na vás v Trnave už 24. septembra 2020:-)

Partnermi podujatia sú Aquapark Trnava https://aquaparktrnava.sk a La Cantine Trnava https://www.cantineparty.sk, ďakujeme!:)

https://www.instagram.com/p/CEmuEhxnEer/

 

žiadne príspevky na zobrazenie