Ako hodnotí rok 2019 prezidentka Zuzana Čaputová a čo jej želajú ľudia?

0
Ako hodnotí rok 2019 prezidentka Zuzana Čaputová a čo jej želajú ľudia?

Aký bol rok Zuzany Čaputovej, ktorej veľkú zmenu prinieslo najmä zvolenie za prezidentku? Na instagramovom účte pani prezidentky sa včera objavila takáto rekapitulácia:

„Bol to mimoriadny rok. Toľko zmien v osobnom a pracovnom živote mi nepriniesol doposiaľ žiaden. V jeho najťažších momentoch mi boli oporou najbližší, moja rodina. Moje dve dcéry, najdôležitejšie piliere môjho života. Darom boli a sú aj moji priatelia, kolegovia a kolegyne. Ľudia, ktorí nás učia, zrkadlia, držia keď padáme a znásobujú radosť, keď sa tešíme. Akokoľvek sa nám životné okolnosti zmenia, jedno nech ostane nemenné. Dôležitosť ľudskosti v nás a medzi nami. Ďakujem vám všetkým a prajem spokojný a naplnený rok 2020.“

https://www.instagram.com/p/B6vYkbvHWtC/

A čo pani prezidentke želajú ľudia?

marcelavilhanova

Ďakujeme Vám za dokonalú reprezentáciu. A aj nádej, že aj v politike môže byť slušnosť a čestnosť. Dúfam, že sa nájdu aj ďalší politici s rovnakým cieľom. Nech tá naša krajina rozkvitá.

vaskovaj33

Všetko dobré pani prezidentka, hlavne zdravie Vám a Vašej rodine. Ste pre mňa dôkaz, že slušnosť a ohľaduplnosť sú hodnoty, ktoré sa oplatí uznávať.

brancantibor

Konečne máme prezidenta na ktorého som hrdý. Nech sa vám darí! Šťastný úspešný nový rok 2020 prajem.

bajotomas

Váž. pani prezidentka Zuzanka Čaputova prajem vám všetko dobré aj celej rodinke veľa zdravia. Prajem vám nech sa vám vo všetkom darí v novom roku 2020.

danielaaugustka

Verím Vám, že tak náročný rok ste ešte nemali. Čaká Vás ďalší, nie menej náročný. Držím palce a prajem všetko dobré, hlavne veľa zdravia!

petkakk

Prajem Vám všetkým nech nový rok splní všetky Vaše priania a anjeli nech vaše zdravie chránia. Ďakujem, že ste. A dcéram držím palce, nech zvládajú mamku.

lucia_l_u_c_i_i

Je smutné, že ľudia musia pomáhať ľudom z televízneho programu Modré z neba. Surovo sú vyhodení na ulicu a štát tak úbohým ľudom nevie pomôcť a nevie sa o slabších ľudí postarať. Nezaplatíš a vyletíš na ulicu a na Slovensku je takých ľudí veľa, hanba! Treba urobiť poriadky v Slovenskom štáte!

Prečítajte si aj článok, ako slovenská prezidentka trávila Vianoce

Priania z Českej republiky

lida_ondrujova

Krásný nový rok! A děkujeme za inspiraci a povzbuzení i pro nás do Čech. Snad se i my brzy dočkáme prezidenta Vašich kvalit!

jilemnicky

Krásný Nový rok a spoustu lásky a zdraví a co nejméne hloupých a nenavistných lidí kolem Vás!! Prosím, zestante taková, jaká jste a dal vykonavejte svou práci, jak se na Úrad prezidentky patří. My v ČR musíme jestě počkat. Přeji Vám jen a jen a jen to dobré v novém roce 2020!!!!

radkajiruse

Mockrát děkujeme z Čech!I Vám hlavně hodně zdraví, spokojenosti a úspěchu v osobním i pracovním životě. Moc bych si přála pro nás tady v Čechách,aby i my jsme byli jednou obdařeni darem v podobě takové hlavy státu, jakou jste Vy. Velmi Vás obdivuji a zároveň i závidím (a přeji) našim SK bratrům a sestrám.

žiadne príspevky na zobrazenie