Ako posilňovať svoju autoritu a rešpekt?

0
Ako posilňovať svoju autoritu a rešpekt?

Autorita je uznaná alebo uznávaná schopnosť osoby, spoločnosti alebo inštitúcie pôsobiť na druhého s cieľom niečo dosiahnuť. Predpokladá slobodný súhlas toho, kto ju uznáva. Autorita výslovne rešpektuje slobodu (na rozdiel od moci alebo nátlaku, ktorý ju buď obmedzuje, alebo neguje).

  • Nie ste si istí svojimi rozhodnutiami?
  • Odkladáte to, čo je dôležité urobiť, lebo sa obávate, čo sa stane potom?
  • Cítite sa zraniteľnými pred nepríjemnými slovnými komentármi?
Už sa viac neoslabujte a skončite s pochybnosťami.
Urobte si jasno v tom, ako môžete stáť pevne v pozícii autority a mať tak pozitívny dopad na vašich ľudí, klientov či publikum.
Na praktickom webinári Ako posilňovať svoju autoritu a rešpekt si osvojíte jednoduché princípy, nástroje a nájdete svoje odpovede na to:
1. Čo oslabuje vašu autoritu?
2. Čo vám bráni prejaviť zo seba svoj potenciál?
3. Aké rozhodnutia vám škodia a prečo?
4. Ako pracovať s kritikou, ktorou na vás mieria iní a použiť ju na posilnenie sebahodnoty a prekonanie svojho limitu?
Dovoľte si stáť pevnými nohami na zemi a robiť rozhodnutia, ktoré sú prínosom pre vás, vašich ľudí i pre vaše podnikanie.

Info o spíkerke Jane Balážovej

Jej poslaním je prinášať do biznisu viac ľudskosti

Janka je transformačná koučka a ambasádorka empatie na pracovisku. Mení CEOs ( Chief Executive Officers) na CEOs (Chief Empathy Officers) a buduje tak novú generáciu lídrov založenú na princípoch prosperity a empatie voči sebe i iným.

Pomáha lídrom napĺňať ich veľké vízie a odvážne ambície, a to tak, aby svoj čas a energiu šetrili a efektívne investovali tam, kde to má najväčší dopad na premenu do empatickej spoločnosti.

Namiesto univerzálnych manažérskych rád, návodov a taktík spája lídrov s ich vlastnou autoritou a múdrosťou. Jej práca je založená na maximálnom rešpekte k jedinečnosti a rovnováhe.

Jej klientmi, s ktorými pracuje na líderskom upgrade a posilnení autority, sú napr. Peter Beljak, Managing Director mediálnej agentúry UNIVERSAL McCANN, Tomáš Jančo, COO 101 Drogérie, Peter Kindel, zakladateľ FARMOVE a mnohí iní.

Pridajte sa do klubu Akčné ženy (https://klub.akcnezeny.sk/pridaj-sa/ ) a v sume ročného členstva získate viac ako 60 vzdelávacich webinárov zdarma, pravidelný networking a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/registracia/.

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu