Biznis konferencia pod taktovkou SLSP: Spíkerkou bude aj bývala riaditeľka brandu LEGA

0
Biznis konferencia pod taktovkou SLSP: Spíkerkou bude aj bývala riaditeľka brandu LEGA

Aké sú najnovšie trendy v podnikaní? Aké chyby najčastejšie robia podnikatelia? Ako využívať financie z Európskej únie? Novinky o umelej inteligencii a digitalizácii, marketing v praxi, workshopy,…

To všetko na vás čaká na biznis konferencii Slovenskej sporiteľne, ktorá sa uskutoční 19. októbra v Starej tržnici v Bratislave. Biznis konferencia Slovenskej sporiteľne bude pravdepodobne ten najväčší event pre malých a stredných podnikateľov na Slovensku.

Inšpirácie z budovania svetovej značky

Bývalá riaditeľka brandu LEGO a aktuálna šéfka stratégie značky Lufthansa, Sara Riis-Carstensen, porozpráva o premene LEGA na jednu z najúspešnejších značiek na svete.

Financovanie inovácií zo zdrojov Európskej únie

Aj na Slovensku sú firmy, ktoré úspešne financovali svoje inovácie cez Európsku radu pre inovácie (EIC), zriadenú Európskou komisiou. Ako na to, prezradí členka správnej rady EIC Anita Krohn Traaseth.

Biznis konferencia Slovenskej sporiteľne je podujatie najmä pre malých a stredných podnikateľov

Jama levova: Odvaha je kľúčová

Populárna biznisová TV show prichádza aj na Slovensko. Traja z jej investorov v rozhovore s Petrom Krutilom prezradia viac o tejto jedinečnej skúsenosti aj o rôznych aspektoch podnikania, v ktorom sú úspešní.

Aké sú najnovšie trendy v podnikaní?

Digitalizácia a automatizácia vo výrobnom priemysle. Umelá inteligencia v praxi. Inovačné trendy v obchode a službách. Dáta a digitálne platby. Štyria renomovaní spíkri o trendoch v biznise, ktoré by mala poznať každá úspešná firma.

atraktívni spíkri, úspešné podnikateľské príbehy, stretnUTIA s novýMI biznis partnermi

O chybách, vyhorení aj kreativite

Aké najčastejšie chyby robia malé a stredné firmy? V čom sa môžu podnikatelia inšpirovať v kreatívnom priemysle? A ako si nastaviť udržateľný wellbeing pri vysokom pracovnom vyťažení? Tri úspešné osobnosti vám prezradia viac.

Workshopy, ktoré stoja za to

Od špičkových facilitátorov na workshopoch pripravených na mieru sa dozviete hodnotné novinky v témach ako digitalizácia SME firiem, umelá inteligencia v praxi, marketing a budovanie značky v B2B či finančné zdravie firmy.

Zdroj: https://www.slsp.sk/sk/biznis/inspiracie/konferencia?utm_source=crm&utm_medium=email&utm_campaign=konferencia_b2b

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu