Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

eventy INŠPIRÁCIE MAGAZÍN Networking OSOBNÝ ROZVOJ PODUJATIA TLAČOVÁ SPRÁVA

Bratislava sa môže opäť tešiť na ženskú konferenciu SUPERfeel

Zdieľať
superfeel, konferencia, konferencia pre ženy, akčné ženy

Kam sa vybrať pre inšpiráciu v Bratislave? Už v sobotu 25. novembra 2017 sa na vás teší Ivana Kičikoleva a jej celodenná ženská konferencia SUPERfeel. Niesť sa bude v duchu hlavnej témy „zdravie s následkami“.

Dámy, ktoré dbajú o svoje zdravie i zdravie svojej rodiny, o zovňajšok a sebarozvoj, sú vítané v priestoroch hotela LOFT v Bratislave. Prednášať vám bude množstvo odborníkov z oblasti psychológie, fyzioterapeutizmu, lekárstva a public relations. Tešiť sa od nich môžete na množstvo inšpiratívnych a aktuálnych tém. „Cieľom SUPERfeelu je priniesť a priblížiť ženám nespočetné množstvo nástrojov a inšpiratívnych ľudí, ktorými si dokážeme na svojich cestách pomôcť posunúť sa vpred,“ uviedla ako posolstvo konferencie bývalá modelka a zakladateľka projektu SUPERfeel Ivana Kičikoleva.

Ivana Kičikoleva, modelka, akčná žena, konferencia

Zdroj: archív Superfeel. Foto: Ivana Kičikoleva

Inšpiratívny program

Konferencia bude obohatená širokou škálou odborníkov a ich prednášok z praxe. „SUPERfeel je také moje dieťa, preto verím, že bude rásť. Lebo šťastná a vyrovnaná žena = šťastná rodina. Dúfam, že sa aj tento rok na podujatí stretnú vo veľkom počte a skvelej atmosfére ženy, ktoré chcú obohatiť nielen svoje vedomosti, ale aj svoju dušu,“ hovorí Ivana Kičikoleva. Hlavnú tému „zdravie s následkami“ odprezentuje MUDr. Mikuláš Štefan, ktorý vyštudoval medicínu a neskôr pôsobil ako detský lekár. Priblíži vám, ako myšlienky, emócie, slová a činy vplývajú na naše zdravie. Psychológovia z projektu Otvorená Hra, vám prinesú detailnejší pohľad na manipuláciu, ktorá môže narušiť vzťahy, zdravie a sebavedomie. Ukážu vám, ako sa dá komunikovať autenticky a úprimne. Karol Suchánek, ktorého počítače a bezpečnosť fascinovali už od detstva sa s vami porozpráva na aktuálnu tému o bežnom živote vo virtuálnom svete. Medzi účinkujúcimi privítame aj odborníkov z kariérnej poradne Career Spring, rehabilitačného centra AmbioPR agentúry Kharisma, ktorí porozprávajú o tom, ako byť sám sebou a či si ľudia uvedomujú, aké klamlivé informácie denne prostredníctvom internetu čítajú. Príjemným bodom programu pre dámy je možnosť voľného vstupu do predajnej zóny SUPERexpo. Budú si môcť otestovať novinky a nové technológie rôznych typov produktov v biokvalite a následne si niektoré zakúpiť. Vstupenky a detailný program podujatia sú vám priamo k dispozícii na internetovej stránke www.superfeel.sk.

Naladiť sa na “Superfeel” a pozrieť si ako vyzeral prvý ročník môžete aj tu:

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

X