Bratislava sa môže opäť tešiť na ženskú konferenciu SUPERfeel

0
Bratislava sa môže opäť tešiť na ženskú konferenciu SUPERfeel
superfeel, konferencia, konferencia pre ženy, akčné ženy

Kam sa vybrať pre inšpiráciu v Bratislave? Už v sobotu 25. novembra 2017 sa na vás teší Ivana Kičikoleva a jej celodenná ženská konferencia SUPERfeel. Niesť sa bude v duchu hlavnej témy „zdravie s následkami“.

Dámy, ktoré dbajú o svoje zdravie i zdravie svojej rodiny, o zovňajšok a sebarozvoj, sú vítané v priestoroch hotela LOFT v Bratislave. Prednášať vám bude množstvo odborníkov z oblasti psychológie, fyzioterapeutizmu, lekárstva a public relations. Tešiť sa od nich môžete na množstvo inšpiratívnych a aktuálnych tém. „Cieľom SUPERfeelu je priniesť a priblížiť ženám nespočetné množstvo nástrojov a inšpiratívnych ľudí, ktorými si dokážeme na svojich cestách pomôcť posunúť sa vpred,“ uviedla ako posolstvo konferencie bývalá modelka a zakladateľka projektu SUPERfeel Ivana Kičikoleva.

Ivana Kičikoleva, modelka, akčná žena, konferencia
Zdroj: archív Superfeel. Foto: Ivana Kičikoleva

Inšpiratívny program

Konferencia bude obohatená širokou škálou odborníkov a ich prednášok z praxe. „SUPERfeel je také moje dieťa, preto verím, že bude rásť. Lebo šťastná a vyrovnaná žena = šťastná rodina. Dúfam, že sa aj tento rok na podujatí stretnú vo veľkom počte a skvelej atmosfére ženy, ktoré chcú obohatiť nielen svoje vedomosti, ale aj svoju dušu,“ hovorí Ivana Kičikoleva. Hlavnú tému „zdravie s následkami“ odprezentuje MUDr. Mikuláš Štefan, ktorý vyštudoval medicínu a neskôr pôsobil ako detský lekár. Priblíži vám, ako myšlienky, emócie, slová a činy vplývajú na naše zdravie. Psychológovia z projektu Otvorená Hra, vám prinesú detailnejší pohľad na manipuláciu, ktorá môže narušiť vzťahy, zdravie a sebavedomie. Ukážu vám, ako sa dá komunikovať autenticky a úprimne. Karol Suchánek, ktorého počítače a bezpečnosť fascinovali už od detstva sa s vami porozpráva na aktuálnu tému o bežnom živote vo virtuálnom svete. Medzi účinkujúcimi privítame aj odborníkov z kariérnej poradne Career Spring, rehabilitačného centra AmbioPR agentúry Kharisma, ktorí porozprávajú o tom, ako byť sám sebou a či si ľudia uvedomujú, aké klamlivé informácie denne prostredníctvom internetu čítajú. Príjemným bodom programu pre dámy je možnosť voľného vstupu do predajnej zóny SUPERexpo. Budú si môcť otestovať novinky a nové technológie rôznych typov produktov v biokvalite a následne si niektoré zakúpiť. Vstupenky a detailný program podujatia sú vám priamo k dispozícii na internetovej stránke www.superfeel.sk.

Naladiť sa na „Superfeel“ a pozrieť si ako vyzeral prvý ročník môžete aj tu:

žiadne príspevky na zobrazenie