Čerešničky pre vaše nožičky

0
Čerešničky pre vaše nožičky

Aj vy sa na jar bez ohľadu na vek a postavenie meníte na malé dievča, ktoré s úsmevom vbehne na lúku plnú kvetov a z tých najkrajších si vyskladá prvú tohtoročnú kyticu? Keď to máte podobne aj s jarnou módou, v tejto sezóne je z čoho vybrať!

Cítite tie vlny entuziazmu? Pri pohľade na čierno – bielu šachovnicu, ktorú tvoria vaše jesenné a zimné topánky vám trochu klesá nálada? Chcelo by to osviežiť a závan vášho vnútorného, jarou nabitého pocitu vykričať do sveta aj prostredníctvom outfitu a obuvi.

S týmito emóciami sa pravidelne zladí aj vaša obľúbená značka obuvi a doplnkov CCC, ktorá ani túto sezónu nesklamala a výber tých najkrajších topánok a kabeliek na jar/leto 2024. Jarný „edit“ vášho šatníka začnite takpovediac od podlahy – od nových topánok z kolekcie,
ktorá je trefne nazvaná Spring Edit.

Nájdete v nej modely z obľúbených kolekcií Jenny Fairy, Nine West New York a DeeZee. Baviť vás budú aj ceny vašich nových topánok, ktoré začínajú na sume neuveriteľných 12 €! Nezabudnite aj na novú kabelku, ak sa vám tá zimná už zunovala – v CCC a najnovšej kolekcii SpringEdit nájdete malé aj veľké kabelky podľa najnovších módnych trendov na každú príležitosť.

Pre tie, ktoré vedia

Keď milujete farby, rozžiaria sa vám oči pri pohľade na hit tohtoročnej sezóny – topánky vo farbe zrelých čerešní! Pri omamnej, hlbokej a sladkej červenej si samé seba predstavíte na prechádzke alejou rozkvitnutých stromov. Radosť vám spravia aj čierne lakovky s otvorenou pätou a rozkošnou prackou, ktoré vás v spomienkach vrátia do detstva- no v kombinácii s rafinovaným kostýmom budete vyzerať ako tá, ktorá presne vie, čo sa teraz nosí a ako želaný efekt dosiahnuť.

Teplá a neprehliadnuteľná ťavia farba rozpúta chuť na experimentovanie u každej milovníčky módy, ktorej šedý priemer nič nehovorí. Kombinovať túto farbu je výzva, do ktorej sa každá influencerka a trendsetterka rada pustí a bude si užívať pohľady a otázky kamarátok, ktoré budú skúmať, odkiaľ TIE topánky má! V kombinácii s čiernymi džínsami a bielou košeľou vytvoríte jednoduchý, no neprehliadnuteľne vkusný štýl svetovej metropoly.

Pre tie z vás, ktoré sa doslova prevtelia do detí, ktorým sa chce skákať a behať a nasávať všetky chute, farby a vône jari je tu kolekcia pohodlných balerín. Nudiť sa s nimi taktiež nebudete, v kombináciách zlatej, striebornej a lakovanej čiernej budú pri akomkoľvek outfite pôsobiť ako čokoládový bonbónik, ktorý osladí vaše jarné módne šantenie. To môžete doplniť kabelkami v tónoch, ktoré sadnú ku každému outfitu a podčiarknu vašu jarnú náladu.

Minimalizmus nie je prežitok

Klasické biele tenisky z kolekcie DeeZee samozrejme nesmú chýbať ani v jarnom „edite“. Glamour im dodáte kombináciou s bielym ruksačikom alebo s oversized shopperom v béžovej farbe, ktorý tiež nájdete v CCC. V prípade, že si bude situácia vyžadovať predsa len niečo oficiálnejšie, zložte farebné a hravé „zbrane“ v podobe doplnkov dostupných na predajniach a siahnite po decentnejšej kabelke z najnovšej kolekcie Jenny Fairy, ktorej šmrnc dodáva zlatá reťaz namiesto remienka.

Ak sa už vidíte v predajni, dajte pred jej návštevou rýchly „check“ na online www.ccc.eu , kde si môžete skontrolovať dostupnosť jednotlivých kúskov z kolekcie Spring Edit vo vašom meste. Zbierajte body v Klube CCC a užívajte si všetky výhody, ktoré vám členstvo prináša. CCC vás v každej sezóne prekvapí a nedovolí vám odísť bez nových topánok či kabelky. Ktoré tentokrát najviac pošteklili váš na módu vycibrený noštek?

žiadne príspevky na zobrazenie