Chcete dovolenkovať v pohode? Spravte si zdravotný check

0
Chcete dovolenkovať v pohode? Spravte si zdravotný check

Piesočnaté pláže, horské štíty či ruch veľkomesta – čo si tento rok vyberiete? Alebo chcete stihnúť všetko? Ak máte dovolenkový itinerár už kompletný, pripomenieme vám, na čo by ste nemali pred vašimi výpravami rozhodne zabudnúť.

Na dovolenke sa môže prihodiť všeličo a nemusí to byť len otrava exotickým jedlom. Ak dobre poznáte svoj zdravotný stav, riziko nepríjemných situácií určite poriadne znížite. Preto by ste pred cestou určite nemali vynechať možno dlhšie odkladané prehliadky u lekárov.

Prevencia aj výhodné zľavy

Vedeli ste, že na niektoré preventívne prehliadky máte nárok už v mladšom veku, ako je bežné? Platí to v prípade, že ste poistenkou alebo poistencom Union zdravotnej poisťovne. Rovnako môžete získať zľavu na laboratórne vyšetrenia, ak si potrebujete dať skontrolovať iba vybrané parametre, využiť môžete výhodné zľavy na laboratórne vyšetrenia.

Cestovnú lekárničku si ako poistenci a poistenky Union zdravotnej poisťovne môžete výhodne doplniť vitamínmi a výživovými doplnkami pri nákupe so zľavou v e-shope Benu lekárne. Užitočnými na vašich cestách určite budú aj produkty značky Oral-B na starostlivosť o váš chrup napríklad v podobe elektrických kefiek Oral-B s iO technológiou. V Unione na ich nákup môžete využiť benefit v hodnote 150 eur.

Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť vám ako poistencovi alebo poistenke Union zdravotnej poisťovne poskytne tzv. očný benefit v hodnote až 150 eur.

Moderná a vynovená aplikácia Union zdravotnej poisťovne vám poskytne prístup k vášmu preukazu poistenca, k diagnózam a vyšetreniam, ale aj k receptom na predpísané lieky.

Zdravie pod kontrolou aj na cestách

Ak ste poistení v Union zdravotnej poisťovni na vašich cestách určite nezabudnite využiť ďalší benefit – zľavu až do 30 percent na cestovné poistenie v Unione. Získate tak pohodlnú, rýchlu a kvalitnú záruku, že v prípade načakaných udalostí na dovolenke bude o vás postarané. Všetky poistenia tak môžete mať prehľadne a pod jednou strechou.

S cestovným poistením získate aj nárok na využitie asistenčných služieb 24 hodín denne, ktoré vám okrem pomoci so zdravotnou starostlivosťou, pomôžu aj v situáciách ako je strata batožiny na letisku alebo ukradnuté doklady.

Tak čo, všetko zbalené a pripravené na cesty? S poistením od Unionu môžete cestovať bez obáv a s istotou, že o vás bude postarané.

žiadne príspevky na zobrazenie