Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

PR ČLÁNKY

Chcete mať krásne telo do plaviek? Skúste si ho vylepšiť bez výčitiek

REDAKCIA
Zdieľať

Nielen teploty, ale aj kalendár potvrdzujú, že leto sa k nám zas raz opäť vrátilo. Znamená to, že voľných chvíľ na slnku bude čoraz viac. Letné horúčavy sú v súčasnosti ale veľmi vysoké aj v našom klimatickom pásme, čo znamená, že minimum oblečenia sa postará o odhalenie pokožky, ktorá dostala v zime poriadne zabrať. Žilky na pleti alebo škvrny môžu preto našu radosť z leta pokaziť.

Dá sa tomu ale vyhnúť, pretože ešte stále máte čas dať svoju pleť do poriadku a potom ju bez najmenších obáv konečne vystaviť v štýlových plavkách na obdiv.

Ak sa to týka aj vás, ponúkame vám riešenie ako zabudnúť na takéto nepríjemné trápenie.

Prečo sa cievky na tvári a pleti zväčšujú?

Aby ste vedeli na začiatku s akýmkoľvek problémom bojovať, je dobré poznať pôvod alebo príčinu jeho vzniku. V prípade zväčšených alebo viditeľných cievok na tele sú to najčastejšie:

  • dysfunkcia krvných ciev, ktoré môžu byť zväčšené alebo upchaté;
  • slabý cievny systém, čo môže byť spôsobené dedičnosťou alebo hormonálnou nerovnováhou;
  • vystavenie pokožky silným slnečným lúčom pri opaľovaní spôsobuje poškodenie vonkajšej vrstvy kože, čo môže viesť k prasknutiu kapilár tesne pod tenkou pokožkou tváre.
  • akékoľvek fyzické a nadmerné namáhanie tela a pokožky;
  • alergie;
  • silné mrazy;
  • nezdravý životný štýl.

Ak budete tieto veci riešiť, občas sa poradíte aj s dermatológom a naučíte sa pleť chrániť, môžete sa týmto nepríjemným prekvapeniam v lete vyhnúť. Ani zo špeciálneho odstránenia pigmentácie a cievok však nemusíte mať strach.

Takto sa zväčšených cievok a nepríjemných pohľadov raz a navždy zbavíte

Pokiaľ všeobecná prevencia a ochrana s pomocou krémov nezabrala, nemusíte byť zúfalé. Odstránenie zväčšených žiliek na tvári sa dá riešiť na profesionálnej úrovni u odborníkov, ktorí pleti a jej kráse rozumejú.

Behom niekoľkých minút a bez bolesti zabudnete, že ste na tele niekedy nejaké cievky mali. Takéto odstránenie cievok využíva špeciálny laser, ktorý poškodenú žilku zničí bez narušenia vzhľadu pokožky a vaše telo ju v priebehu niekoľkých hodín jednoducho vstrebe.

Tak jednoduché to ešte nebolo, tak sa o tom presvedčte a na všetky zložité postupy zabudnite. Krásne telo v pekných plavkách bude pre vás potom tou najlepšou odmenou.

Zdroj obrázka: Maridav/Shutterstock.com

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X