Chcete mať krásne telo do plaviek? Skúste si ho vylepšiť bez výčitiek

0
Chcete mať krásne telo do plaviek? Skúste si ho vylepšiť bez výčitiek

Nielen teploty, ale aj kalendár potvrdzujú, že leto sa k nám zas raz opäť vrátilo. Znamená to, že voľných chvíľ na slnku bude čoraz viac. Letné horúčavy sú v súčasnosti ale veľmi vysoké aj v našom klimatickom pásme, čo znamená, že minimum oblečenia sa postará o odhalenie pokožky, ktorá dostala v zime poriadne zabrať. Žilky na pleti alebo škvrny môžu preto našu radosť z leta pokaziť.

Dá sa tomu ale vyhnúť, pretože ešte stále máte čas dať svoju pleť do poriadku a potom ju bez najmenších obáv konečne vystaviť v štýlových plavkách na obdiv.

Ak sa to týka aj vás, ponúkame vám riešenie ako zabudnúť na takéto nepríjemné trápenie.

Prečo sa cievky na tvári a pleti zväčšujú?

Aby ste vedeli na začiatku s akýmkoľvek problémom bojovať, je dobré poznať pôvod alebo príčinu jeho vzniku. V prípade zväčšených alebo viditeľných cievok na tele sú to najčastejšie:

  • dysfunkcia krvných ciev, ktoré môžu byť zväčšené alebo upchaté;
  • slabý cievny systém, čo môže byť spôsobené dedičnosťou alebo hormonálnou nerovnováhou;
  • vystavenie pokožky silným slnečným lúčom pri opaľovaní spôsobuje poškodenie vonkajšej vrstvy kože, čo môže viesť k prasknutiu kapilár tesne pod tenkou pokožkou tváre.
  • akékoľvek fyzické a nadmerné namáhanie tela a pokožky;
  • alergie;
  • silné mrazy;
  • nezdravý životný štýl.

Ak budete tieto veci riešiť, občas sa poradíte aj s dermatológom a naučíte sa pleť chrániť, môžete sa týmto nepríjemným prekvapeniam v lete vyhnúť. Ani zo špeciálneho odstránenia pigmentácie a cievok však nemusíte mať strach.

Takto sa zväčšených cievok a nepríjemných pohľadov raz a navždy zbavíte

Pokiaľ všeobecná prevencia a ochrana s pomocou krémov nezabrala, nemusíte byť zúfalé. Odstránenie zväčšených žiliek na tvári sa dá riešiť na profesionálnej úrovni u odborníkov, ktorí pleti a jej kráse rozumejú.

Behom niekoľkých minút a bez bolesti zabudnete, že ste na tele niekedy nejaké cievky mali. Takéto odstránenie cievok využíva špeciálny laser, ktorý poškodenú žilku zničí bez narušenia vzhľadu pokožky a vaše telo ju v priebehu niekoľkých hodín jednoducho vstrebe.

Tak jednoduché to ešte nebolo, tak sa o tom presvedčte a na všetky zložité postupy zabudnite. Krásne telo v pekných plavkách bude pre vás potom tou najlepšou odmenou.

Zdroj obrázka: Maridav/Shutterstock.com

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu