Chcete mať zdravú a krásnu pleť? OTESTUJTE s nami sérum s vitamínom C a morský kolagén

0
Chcete mať zdravú a krásnu pleť? OTESTUJTE s nami sérum s vitamínom C a morský kolagén
<a href="https://www.freepik.com/free-photo/close-up-beautiful-young-girl-with-perfect-clean-skin-alstroemeria-petals-looking-camera-white-background-facial-treatment-beauty-spa_9028303.htm#query=healthy%20skin&from_query=helathy%20skin&position=13&from_view=search">Image by cookie_studio</a> on Freepik

S príchodom jesenných a zimných mesiacov je čas zaradiť do svojej každodennej pleťovej rutiny aktívne látky. Majú veľkú moc pleť po lete ozdraviť a priniesť jej niekoľko ďalších benefitov. Veľmi dobrým pomocníkom na problémy s pigmentovými škvrnami, či povädnutou pleťou bez jasu, je vitamín C. Stimuluje tiež tvorbu kolagénu, vďaka čomu vás jemné linky a vrásky nebudú trápiť predčasne. Na zlepšenie elasticity pleti, hydratácie a spomalenia starnutia však len kozmetika nestačí. Pleť si pýta výživu aj zvnútra. Práve preto je dôležité denne konzumovať dostatok ovocia a zeleniny, ale aj vedieť si zvoliť správne doplnky výživy. Vedeli ste o tom, že najúčinnejší pre potreby zdravej pokožky, vlasov aj nechtov je kolagén?

Krásna a zdravá pleť vďaka týmto dvom produktom

Tieto dve látky spolu dokážu pôsobiť na pleť v dokonalej synergií. Vitamín C je ideálne zaradiť do starostlivosti o pleť ráno, pretože ide o antioxidant, ktorý bude vašu pokožku počas dňa chrániť pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom. Ako ho aplikovať? Tvár si najskôr umyte a následne do pleti vklepkajte 3-4 kvapky superantioxidačného C-Tetra. Podporíte tak ochranu pleti pred škodlivým UV žiarením, zabránite predčasnému starnutiu pokožky, zlepšíte jej elasticitu a dodáte zdravý, rozžiarený a šťavnatý vzhľad. Na sérum naneste svoj bežný denný krém a na záver použite krém s SPF (ochranným faktorom).

Na celoročné užívanie a zdokonalenie pleti zvnútra je ideálnym pomocníkom práve kolagén. Svetovo unikátne zloženie rybieho kolagénu s Ceramosidmi, ktorý učaroval aj nám, navrhla Anna Brandejs, pretože na trhu nenašla nič, čo by uspokojilo jej náročné požiadavky. Jeho každodenným užívaním môžete získať mladistvo spevnenú a vyhladenú pleť. Collagen+ 11 by ANNA BRANDEJS vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63%.

Chcete sa stať jednou zo 40 testeriek?

Jeden z týchto dvoch produktov môžete práve teraz otestovať v pohodlí svojho domova aj vy. V tejto chvíli hľadáme 40 testeriek, z ktorých 20 dostane šancu otestovať superantioxidačné sérum C-Tetra a ďalších 20 bude testovať Collagen+11 by ANNA BRANDEJS. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a aktívne šíriť na svojich sociálnych sieťach, že testujete produkt s Akčnými ženami.

UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.

Vstupný dotazník, ktorým sa môžete prihlásiť do testovania, nájdete na tomto linku.

Viac o produkte sa dozviete TU.

Tešíme sa na testovanie s vami!

Zdroj obrázkov: MedaprexFreepik

žiadne príspevky na zobrazenie