Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÍ MUŽI INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

Do Nitry prídu Akčné ženy!

Zdieľať

Po sérií podujatí, ktoré úspešne prebehli vo viacerých slovenských mestách, sa Akčné ženy rozhodli zavítať aj do najstaršieho mesta Slovenska, metropoly Nitrianskeho kraja.

Už v stredu 12. februára sa stretnú všetky akčné ženy v Nitre spolu so štyrmi spíkerkami a ich príbehmi. Večer bude plný networkingu, motivácie a noviniek, ktoré pripravujú Akčné ženy v roku 2020. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Pozrite si štyri témy, na ktoré sa môžete tešiť:

Ako byť najlepším manažérom svojho života?

Lucia Némethová nám predstaví svoj time manažment a tipy ako zvládnuť všetko, čo chceme. Sama je mamina 2 detí a podniká v oblasti beauty. Práci nezávislej kozmetickej poradkyne sa venuje 12 rokov a veľmi ju to napĺňa. Pomáha kultivovať ženskú krásu a najviac sa teší, keď vidí ženy spokojné a sebavedomé. Miluje čas s rodinou, tanec, kreslenie a turistiku.

Ako podnikať a žiť udržateľne?

Zuzana Knollová je majiteľka bezobalového obchodíku Špajza, kde sa predávajú nebalené potraviny na váhu a tiež ekosortiment do domácnosti. Cieľom Špajze je znižovať tvorbu odpadu v podobe plastových obalov. Okrem toho dôraz kladú na lokálnosť potravín pokiaľ je to možné, na predaj množstva vyhovujúceho zákazníkovi (aj malého aby predchádzali plytvaniu). Sú im blízke prírodné produkty, či už kozmetika alebo drogéria z prírodných látok, ktorá nezanecháva negatívny dopad na životné prostredie.

Ako sa udržať a cítiť sa fit na tele i na duši?

Naďa Mezei – osobný tréner je bývalá profesionálna volejbalistka Slávie UK Bratislava, kde pôsobila 15 rokov. Študovala na Fakulte telesnej výchovy a športu v BA a nasledoval odchod do USA na 5 rokov, kde nazbierala nové skúsenosti v oblasti fitness.
Už 8 rokov pôsobí ako trénerka a má dve deti. Rada vás okrem iného naučí aj správnej technike cvičenia a poradí v otázke výživy. 

Z materskej “dovolenky” do podnikania

Petronela Mesárošová otvorila svoje centrum Dieťatkovo- pomáhame rozvíjať v Nitre v roku 2012 počas materskej dovolenky. Pomáha rozvíjať potenciál detí od 4 mesiacov do 6 rokov, pracuje s jedinečnou metódou Playwisely. Venuje sa deťom aj so špeciálnymi potrebami a robí poradenské a terapeutické stretnutia pre deti a rodiny.

Pozvite na event aj svoje kamarátky a rezervujte si tento večer a čas pre seba!

Za podporu podujatia ďakujeme Mary Kay. Rovnako Spirit collagen, a akčným ženám a ich krásnym projektom: Kristíne Bekovej a jej značke handmade náušníc JEEK a vizážistke a hairstylistke Natálii Bartovej.

Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

1 Komentár

  1. Maja 5 februára, 2020

    12 februara je streda, nie piatok

Zanechaj nám svoj komentár