Ekologické odrážadlo, ktoré rastie spolu s dieťaťom

Len máloktoré dieťa sa nepoteší možnosti jazdiť na odrážadle. Ak ho obdarujete touto špeciálnou hračkou, tak ho nielen zabavíte a doprajete mu potrebný pohyb, ale zároveň mu vytvoríte podmienky, aby sa naučilo rozvíjať rovnováhu, obratnosť a koncentráciu. Tým ale pozitíva tohto dopravného prostriedku zďaleka nekončia.

Na trhu s odrážadlami pre deti je mnoho modelov, no nie všetky spĺňajú najvyššie kritériá na komfort, kvalitu a bezpečnosť. Navyše, bežné plastové odrážadlá na „jedno použitie“ sú dosť veľkou záťažou pre životné prostredie. Nielen to trápilo dvojicu bratov z Holandska, ktorí sa venujú výrobe detských dopravných prostriedkov. V snahe prísť s inovatívnym odrážadlom, ktoré bude komfortné, bezpečné a ekologické, predstavili model Trybike.

Kvalitné detské odrážadlo s dlhou životnosťou

Ak chcelo holandské duo spojiť kvalitu, životnosť a šetrnosť do jedného modelu, do výroby muselo zakomponovať vhodný materiál. Voľba padla na oceľ a drevo. Oba materiály berú ohľad na životné prostredie a v spojitosti so správnym procesom výroby sa stávajú garanciou kvalitného produktu s dlhou životnosťou. Aby mali kupujúci väčší výber a odrážadlo mohli prispôsobiť nárokom dieťaťa na mieru, výrobcovia uviedli na trh niekoľko modelov. Všetky z nich sú vďaka použitiu kvalitného materiálu pevné a odolné voči mechanickým nárazom.

Oceľový model Trybike Steel s konceptom 2v1

Trybike sa vyrába v 2 produktových radách. Predávanejší je oceľový model Trybike Steel, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, ľahkým ovládaním a maximálnym komfortom. Jedná sa o tzv. rastúce odrážadlo s konceptom 2v1, ktoré sa dá prispôsobiť veku dieťaťa. Umožňuje to polohovateľný rám a nastaviteľná výška sedadla, vďaka čomu je možné trojkolku pre deti od 18 mesiacov jednoduchou úpravou transformovať na odrážadlo pre staršie deti do 6 rokov.

Súčasťou konštrukcie sú stúpadlá, kde si dieťa môže vyložiť nohy pri oddychu od odrážania. Systém transformácie odrážadla využíva aj drevený model Trybike Wood, ktorý je vďaka konceptu 4v1 vhodný pre deti od 1 do 6 rokov. Ľahká drevená konštrukcia ho robí vhodným aj pre deti s fyzickým hendikepom, ktoré kladú zvýšený dôraz na bezpečnosť.

Rastúce odrážadlo šetrí peniaze aj prírodu

Možnosť prispôsobovať odrážadlo veku dieťaťa robí Trybike úsporným produktom, ktorý nešetrí iba prírodu, ale aj peňaženku. Jedno odrážadlo bude slúžiť celých 5 rokov, takže rodičia nemusia po niekoľkých mesiacoch, keď ich dieťa vyrastie, kupovať ďalšie. To znižuje tlak na výrobu, čo šetrí aj životné prostredie. Navyše, odrážadlo bude vďaka kvalitnému oceľovému alebo drevenému materiálu v dobrom stave aj po rokoch používania, takže rodičia ho potom môžu predať alebo darovať ďalšej rodine.

Trybike v niekoľkých farebných variantoch

Deti aj rodičov takisto poteší elegantný vzhľad odrážadla. Trybike sa predáva v niekoľkých farebných variantoch, takže na svoje si prídu chlapci aj dievčatá. V ponuke sú modré, zelené, ružové, červené, biele či šedé modely. Celkový elegantný dojem umocňuje minimalistický dizajn, ktorý vyniká jednoduchým prevedením.

Ďalšie pozitíva detského odrážadla Trybike:

– dušové pneumatiky majú vynikajúcu priľnavosť, čo zvyšuje bezpečnosť jazdy
– montáž a prispôsobenie odrážadla na trojkolku zvládne každý rodič úplne sám
– stúpadlá určené na odpočinutie nôh pomáhajú s nácvikom rovnováhy dieťaťa
– všetky modely Trybike spĺňajú európske bezpečnostné štandardy CE a EN 71

Kvalita, elegantný dizajn a dlhá životnosť s dôrazom na úsporu priniesli odrážadlu Trybike niekoľko prestížnych cien vrátane Baby Innovation Award či The Outdoor Toy Awards. Ocenený produkt sa v súčasnosti predáva v desiatkach štátov vrátane Slovenska (www.trybike.sk). Jeho výhradným distribútorom na slovenskom trhu je spoločnosť Leuk s.r.o., ktorá prevádzkuje e-shop www.kidsworld.sk so širokou ponukou značkových hračiek a kreatívnych produktov pre deti.

Okrem online nákupu z pohodlia domova sa Trybike dá kúpiť aj osobne v mnohých predajniach po celom Slovensku, napríklad v predajni Aladdin v Hlohovci.

Pri kúpe produktov z e-shopu www.kidsworld.sk si môžete uplatniť zľavový kupón vo výške 10 %. Zľava platí na akýkoľvek sortiment pri objednávke nad 50 €, ktorú uzavriete v období od 6. do 16. decembra 2021. Pri uplatňovaní zľavy, ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami na internetovej stránke www.kidsworld.sk, použite kód akcnezeny2021.