Femme fatale Mirka Dobiš @fashionspy vás naučí, ako sa za každých okolností obliecť štýlovo

0
Femme fatale Mirka Dobiš @fashionspy vás naučí, ako sa za každých okolností obliecť štýlovo

Žena stylistka, blogerka a známa influencerka, ktorá sa profesionálne venuje móde už viac ako 15 rokov obliekla minuloročné víťazky Miss Slovensko a predstavila svoj unikátny pohľad na módu.

Najlepšie na tom je, že vďaka nemu „nevykrvácate“ z peňazí a skoncujete s hromadením vecí, ktoré si nemáte kam obliecť a s čím skombinovať. Mirka je totiž autorkou unikátnych e-kurzov „kapsulových šatníkov“ ktoré nájdete na jej blogu a IG profile. Na fotenie s redizajnovaným sektom Hubert Grand nastylovala podľa najnovších trendov minuloročné víťazky Miss Slovensko – 2. vicemiss Janku Vozárovú, 1. vicemiss Sylviu Šulíkovú a Miss Slovensko 2021 Sophiu Hrivňákovú.

Pokochajte sa, inšpirujte sa a zároveň sa nechajte sa viesť cennými radami, vďaka ktorým sa vám podarí posunúť aj vlastný šatník na úplne nový level.

Na ktorých piatich kúskoch šatníka by sa podľa teba nemalo šetriť?

Určite na tých, ktoré nevychádzajú z módy a sú nadčasové. Sú to veci, ktoré vidno v každom outfite, a to doplnky ako kabelka, slnečné okuliare, topánky a čo a týka kúskov oblečenia – kvalitný kabát alebo bunda na zimu a na teplejšie dni dobre jedny dobre sediace šaty.

Keby si mala Slovenkám dať jednu univerzálnu módnu radu – ako by znela?

Spoznajte svoj vlastný štýl a ten cibrite. Nenasledujte slepo trendy ani nekopírujte štýl niekoho iného. Najlepšia cesta je spoznať svoj vlastný štýl, cibriť ho a na ňom stavať.

Ako sa cibrí štýl?

To sa dá naučiť – napríklad aj prostredníctvom online kurzov, ktoré pripravujem. Keby ste sa mali vzdať väčšiny svojho šatníka, budete mať tendenciu ponechať si určitý typ vecí. Väčšinou sa totiž nevieme vzdať toho, čo definuje náš štýl. U mňa sú to jednoznačne šaty, kvalitné pleteniny a „basic“ kúsky bez vzorov a farieb. V tom idem hlbšie a vsádzam na kvalitu.

Prečo by si mal každý vytvoriť svoj vlastný štýl?

Každá žena vie, v čom sa cíti dobre a čo jej pristane. Keby som napríklad divu obliekla do základných kúskov, zanikne v nich. Taktiež éterickej víle nemôžem obliecť čierne šaty, lebo sa v nich jej éterickosť stratí.

Máš svoje nesplnené módne prianie?

Ja by som veľmi chcela priniesť na slovenský trh svoju vlastnú kolekciu. Chcela by som priniesť niečo, čo bude páčivé, nebude to fast fashion a napriek tomu to zostane dostupné.

Keď sa to podarí a budeš oslavovať – čím si pripiješ? A tak celkovo, keď si predstavíš ženu s drinkom – aký podľa teba do ženskej ruky pasuje najlepšie?

Myslím, že každej žene pristane v ruke pohár so sektom. Keď je navyše tak krásne naservírovaný, ako tu – s jedlými kvetmi alebo ovocím podľa druhu sektu, je radosť pozerať sa na to i ochutnať. Tieto najnovšie elegantné sekty Hubert Grand od tradičného výrobcu šumivých vín Hubert J. E. sú aj samé o sebe potešením pre oko, v krásnych jarných a jemných pastelových farbách. Práve tieto pastelové farby ma inšpirovali aj pri výbere jarných outfitov.

Akému typu ženy podľa teba pristane aktuálna farba roka 2022 – Very Peri?

Záleží od odtieňa. Ten klasický, studený svetlofialový je ideálny pre výrazné typy, k plavým vlasom a pehám mi nepasuje, avšak k výrazným blondínam s modrými očami áno. Táto farba pristane aj tmavým babám. Ryšavým podľa mňa táto farba nebude úplne pasovať.

Prečo si výherkyniam Miss vybrala práve tieto farby kostýmov a šiat?

Inšpirovala som sa jemnými, elegantnými pastelovými farbami trojice sektov HUBERT GRAND. A hlavne preto, že osobnosť každej z dievčat v nich krásne vyniká, sú plné energie, mladosti a nesmierne dievčatám pristanú.

HUBERT GRAND jemná elegancia, ladné krivky, pastelové farby, iskra a sviežosť.

Reč je nielen o krásnych Misskách, ale aj o novom sekte Hubert Grand. Spája ich jemnosť, ladnosť, štýl. Spojenie slovenskej ženskej krásy, súťaže Miss Slovensko a najprestížnejšej značky slovenských sektov HUBERT nie je náhodné. Značka Hubert už dlhoročne spolupracuje a podporuje súťaže Miss Slovensko.

Lahodné bublinky v podobe kolekcie troch nových sektov Hubert Grand sú tiež inšpirované ženskou krásou. Tri pastelové farby na troch nových štýlových fľašiach plných zlatého šumivého sektu sú ako stvorené pre oslavy, stretnutia a rôzne príležitosti na bublinky. Ale pozor, sú vhodné nie len pre dámy, na svoje si prídu všetci aj pánski priaznivci bubliniek a kvalitného sektu.

HUBERT Grand v podobe troch produktov: ružový Hubert Grand Rosé, zelený Grand Blanc a modrý Grand Zero Dosage – bez pridaného cukru, sú dostupné v predaji za výhodné ceny na e-shope: www.najnapoje.sk i v slovenskom maloobchodnom predaji.

FOTO: Lucia Semeníková, Viktor Hlavatovič

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu