Hľadáte novú aviváž? Poradíme vám

0
Hľadáte novú aviváž? Poradíme vám

Nie nadarmo sa hovorí sa, že šaty robia človeka. A to hlavne vtedy, keď sú dokonale čisté a samozrejme voňavé. Na prevoňanie bielizne používajú mnohí z nás aviváž. Prečo by ste ju mali používať aj vy, a ktorá je tá najlepšia?

Používanie aviváže

Koho by nepotešilo vybrať zo skrine voňavé oblečenie, je tak? Tak potom skúste vytiahnuť zo skrine oblečenie, pri ktorom ste použili aviváž, a pri ktorom nie. Cítite ten rozdiel? Ten bude viac než zreteľný. Oblečenie po použití aviváže bude nielen, že krásne voňavé, ale aj dokonale hebké a mäkké. To však stále nie je všetko. Toto sú ďalšie výhody jej používania:

  • Mäkká a voňavá bielizeň
  • Zjemňuje tkanivo oblečenia, vďaka čomu je krásne hebké a tiež príjemné na dotyk
  • Bielizeň je vďaka nemu rýchlejšie suchá. Na svedomí to má špeciálna ochranná vrstva, vďaka ktorej sa do textílií ostáva menej vody, a tá je potom skôr suchá
  • Žehlenie bude hračka
  • Vedeli ste, že oblečenie bude vďaka aviváži dlhšie čisté? Keď ho budete prať opäť, škvrny pôjdu jednoduchšie dole
  • Odstraňuje elektrostatický náboj, ktorý sa tvorí najmä v umelých vláknach

Viete, ktorá aviváž je tá správna?

Mnoho ľudí si vyberá aviváže podľa vône, na druhom mieste je jej vhodnosť na citlivú pokožku. Keď sa však na to pozrieme trošku pozornejšie zistíme, že aviváže sa delia do rôznych skupín aj podľa toho, aký druh bielizne periete. Napríklad hrubé textílie si vyžadujú silné aviváže, bielizeň určená pre deti a alergikov sú na trhu zasa tie špeciálne s označením sensitive.

Veľmi dôležité je aj samotné dávkovanie, preto si vždy pozorne prečítajte príbalový leták na etikete. Nadmerné množstvo aviváže, alebo naopak jej nedostatok, totiž nemusia docieliť vami želaný výsledok.


Za nás jednoznačne Silan

Vybrať si zo správnej ponuky je niekedy naozaj ťažké. Ak by sme vám však mohli poradiť, za nás b to jednoznačne bola značka Silan. Je to najobľúbenejšia značka aviváže na rakúskom a nemeckom trhu a výsledok je vždy dokonalý.

Za značkou Silan stojí spoločnosť Henkel, ktorá ho uviedla na trh v roku 1969 s mottom “Boj s nepoddajnosťou”, ktorého pravdivosť potvrdili aj milióny užívateľov. Silan navyše nezanecháva bielizeň len krásne hebkú, ale dokonca ju aj príjemne prevonia.

História Silanu siaha až do roku 1969, keď sa prvýkrát objavil so sloganom “Boj s nepoddajnosťou”. Jeho výrobca, firma Henkel, sľúbila svojim zákazníkom, že namiesto tvrdej a nepoddajnej bielizne získajú bielizeň jemnú. Už v polovici 70. rokov zákazníci zistili, že Silan nezanecháva len krásne mäkké oblečenie, ale ho aj krásne prevonia.

Za výber Silanu sa však neprihovárajú samotní zákazníci, ale odporúčajú ho aj odborníci. Aviváž Silan podrobil testu napríklad nemecký portálExpertentesten.de. Je to neutrálny a nezávislý portál, ktorého testy sa nerealizujú na základe laboratórnych testov, ale na základe testovania u spotrebiteľov, technických dát, expertných rozhovorov alebo recenzií tretích strán.

  • Šetrná k životnému prostrediu
  • Príjemná dlhotrvajúca vôňa
  • Praktické balenie
  • Účinný

Tak čo, už viete, ktorý je ten najlepší avivážny prostriedok pre vás? Dúfame, že áno. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, majte na mysli, že skvelé aviváže, ale aj pracie a čistiace prostriedky a ešte veľa viac na vás priamo z Rakúska a Nemecka čakajú aj v online drogérií myAustria.sk. Veď presvedčte sa sami.

žiadne príspevky na zobrazenie