Hlas-SD posilní dlhoročný redaktor TV JOJ, v zlepšení mediálneho priestoru a kultúry má veľa nápadov

0
Hlas-SD posilní dlhoročný redaktor TV JOJ, v zlepšení mediálneho priestoru a kultúry má veľa nápadov

19.5.2023 (SITA.sk) – Stranu Petra Pellegriniho Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) posilní dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ. Informuje o tom v tlačovej správe hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

Ide o osobnosť, ktorá sa vo svojej práci venovala po dlhé roky problémom ľudí. Hlas-SD chce túto jeho prepojenosť s každodenným životom ľudí a mediálneho prostredia využiť na riešenia, ktoré im zlepšia život,“ uviedol na margo novej posily šéf strany Pellegrini.

Zlepšenie mediálneho priestoru a kultúry

Samuel Migaľ svoje rozhodnutie vstúpiť do Hlasu-SD odôvodnil slovami, že považuje jeho lídra za politika, ktorý dokáže vyviesť Slovensko z krízy a marazmu.

Ponúka riešenia pre ľudí a teším sa na vzájomnú spoluprácu v prospech ľudí. Chcem sa venovať zlepšeniu mediálneho priestoru a kultúry, kde mám veľa podnetných nápadov,“ skonštatoval Migaľ.

Peter Pellegrini sa verejne prihlásil aj k výzve banskobystrickej župy, ktorá žiada zlepšenie dialógu so štátom a predvídateľnú ekonomickú politiku voči samosprávam.

Hlas regiónov

Hlas-SD je aj hlasom regiónov. Sme najúspešnejšou stranou, ktorá uspela v regionálnych voľbách, a máme pripravené riešenia pre samosprávu. Človek nemôže byť trestaný za to, kde sa narodil, a preto sme sa ako strana zaviazali, že do 12 rokov vyrovnáme regionálne rozdiely,“ zdôraznil Peter Pellegrini.

V týchto rozbúrených časoch ponúkame pokojnú silu, ktorá ašpiruje na víťazstvo vo voľbách a chce zmeniť Slovensko, kde po amatéroch príde skúsená vláda pracujúca pre ľudí,“ povedal šéf Hlasu-SD.

Už sme raz zažili čo hnev a nespokojnosť spôsobili. K moci sa dostali amatéri, ktorí rozvrátili štát. Aj dnes hrozí, že sa k moci dostanú neskúsení ľudia, ktorí nevedia riadiť štát a dúfajú, že sa premlčia až do vládnych kresiel,“ dodal Pellegrini.

V strane si podľa neho uvedomujú, že stoja pred náročnou úlohou ponúknuť Slovensku riešenie nielen pre prítomnosť, ale aj pre budúcnosť. Preto už teraz tvoria a ponúkajú tím ľudí, ktorý začne pracovať pre Slovensko od prvého dňa po voľbách.

Viac k témam: Novinár, Opozícia, Predčasné voľby na Slovensku 2023, regióny, Vstup do strany
Zdroj: SITA.sk – Hlas-SD posilní dlhoročný redaktor TV JOJ, v zlepšení mediálneho priestoru a kultúry má veľa nápadov © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu