Hugh Grant rozvíril debatu po Oscaroch – jedni ho nazývajú grobianom, druhí sa ho zastávajú

0
Hugh Grant rozvíril debatu po Oscaroch – jedni ho nazývajú grobianom, druhí sa ho zastávajú

Názory na správanie Hugha Granta na odovzdávaní Oscarov rozdelili divákov na sociálnych sieťach. Zatiaľ čo niektorí používatelia Twitteru tvrdili, že Grant bol jednoducho autentický, iní mu radili, aby nabudúce nechodil pre jeho zjavnú nechuť byť tam.

Rozhovor pre ABC nezačal práve najlepšie, keď sa modelka a moderátorka Ashley Graham spýtala filmového veterána na jeho najobľúbenejšiu vec na udeľovaní Oscarov. 62-ročný herec sa odmlčal a nakoniec ironicky odpovedal: „Je to fascinujúce… je tu celé ľudstvo, je to Vanity Fair.“ Graham skúšala šťastie ďalšou otázkou a spýtala sa Hugha Granta, či ho vzrušuje vyhliadka na víťazstvo nejakého herca, či niekomu drží palce. Odpovedal: „Nikomu konkrétnemu.“

Grantove strohé odpovede pokračovali aj napriek tomu, že Ashley Graham zmenila tému na módu a pýtala sa, čo má oblečené. Grant, známy svojím suchým vtipom, povedal: „Len môj oblek.“ Potom sa pýtala, kto ho šil, na čo Grant odvetil: „Môj krajčír.“

Prečítajte si: Ktoré hviezdy nemajú rady Hugha Granta?

V snahe zvrátiť situáciu sa Ashley Graham spýtala na jeho účinkovanie vo filme „Glass Onion: A Knives Out Mystery“, ale ane to nestačilo na záchranu nepríjemného rozhovoru. Grant, ktorý má vo filme len krátku pasáž, totiž odpovedal: „Sotva som tam. Som tam asi tri sekundy.“ „No áno, ale aj tak si sa tam objavil a bavil si sa, nie?“ pokračovala Ashley. „Takmer,“ priznal Grant, čím celý rozhovor skončil.

Spýtajte sa hlúpu otázku a získate hlúpu odpoveď

Jedna osoba napísala: „Hugh Grant nebol hrubý, ako o ňom toľko ľudí píše. Myslím si, že anketár alebo ľudia, ktorí si myslia, že bol hrubý, Hugha Granta nepoznajú. Spýtajte sa hlúpu otázku a získate hlúpu odpoveď.“

Ďalší komentoval: „Hugh, ak tam nechceš byť, choď domov. Najhorší rozhovor na Oscaroch vôbec.“

V rozhovore pre CNN na afterparty Vanity Fair Ashley Graham povedala: „Moja matka mi vždy hovorila, aby som ich ‚zabila láskavosťou‘.“ Dodala, že sa cítila „veľkú podporu“ po tom, čo sa jej rozhovor s Grantom začala objavovať na Twitteri.

Grantov prejav dopadol na javisku o niečo lepšie, keď prirovnal svoju tvár k mužským genitáliám, keď odovzdával Oscara za produkčný dizajn spolu so svojou kolegyňou Andie MacDowell z filmu „Štyri svadby a jeden pohreb“.

Vtip začal zdôraznením „životnej dôležitosti používania dobrého hydratačného krému“. Hugh poznamenal, že Andie MacDowell jeden taký krém používa, ale on si ho nikdy v živote nedal.

Hugh Grant potom ukázal na 64-ročnú Andie MacDowell a povedal: „Stále ohromujúca,“ a potom ukázal na seba a dodal: „V podstate miešok.“ Hviezdne publikum v losangeleskom Dolby Theatre v tom momente vybuchlo od smiechu.

Drew Barrymore sa ho zastala

Drew Barrymore, ktorá sa s Hughom Grantom objavila vo filme Hudba a text, vo svojej show pred pár dňami povedala, že bol len sám sebou.

Drew Barrymore sa vyjadrila, že každý, kto si myslí, že bol Hugh Grant hrubý počas rozhovoru s Ashley Graham, nerozumie jeho povahe. Podľa nej je Grantova nevrlost súčasťou jeho šarmu. Spomína na príhodu, keď sa Hugha raz spýtali, čo si myslí o jej speve. Vtedy odpovedal, že psy vedia lepšie štekať ako ona spievať. Drew to zobrala s humorom.

„Ak poznáte Hugha, je to jeho spôsob, ako vás milovať,“ povedala. „Myslíte si, že dostanete očarujúcu filmovú hviezdu, ale to, čo naozaj dostanete, je nevrlý Hugh. A potom sa jednoducho do tohto nevrlého Hugha zamilujete,“ dodala s úsmevom Barrymore.

Podobne ako Ashley Graham, ani ona nechápala Grantov zmysel pre humor, keď začali spolupracovať. Trvalo jej chvílu, než si na jeho humor zvykla.  „Je to veselý, dobrý človek,“ uzavrela.

Zdroj: cnn.com

Ohodnoťte článok

1

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu