Jarné novinky na sociálnych sieťach v roku 2023

0
Jarné novinky na sociálnych sieťach v roku 2023
Foto: pexels.com

Potrebujete vo svojom podnikaní alebo iných aktivitách sociálne siete? Chcete držať krok s novinkami? Potom je pre vás náš webinár to pravé!

JARNÉ NOVINKY NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH V ROKU 2023

Cena: 10.00€

Kedy: 5. apríla 2023 o 9,00 hodine online

Jarné novinky na sociálnych sieťach v roku 2023:

Aké novinky prichádzajú na sociálne siete na jar? Nika, ktorá stojí za projektom #Socialspirit, prezradí čo znamená Meta Verified a ako fungujú Instagram kanály! A aj tajný tip na stories ako predajný nástroj.

Osnova webináru:

1. Novinka: Čo pre nás znamená príchod Meta Verified (modrého odznaku)? – aké sú pravidlá a ako ho získať a využiť vo svoj prospech?

2. Novinka: Instagram kanály/ channels – ako pracovať s komunitou na svojom Instagrame?

3. Novinka: Stories ako predajný nástroj – Social spirit tajný tip: ako naplánovať obsah do feedu v predstihu a sústrediť sa na stories, ktoré predávajú.

Informácie o spíkerke:

Po šiestich rokoch skúseností v oblasti marketingu a sociálnych sietí sa Nika Kökényová rozhodla zužitkovať to, čo sa na svojej ceste naučila a teraz pomáha malým podnikom, NGO či osobným značkám s komunikáciou na sociálnych sieťach. Prirpavuje social media stratégie na mieru a mentoruje ďalších tvorcov pri procese online podnikania na sieťach. Má vlastný online kurz zameraný na tvorbu stratégií a v roku 2022 vytvorila svoj prvý fyzický produkt – #SOCIALSPIRITCARDS – hravú pomôcku pre všetkých tvorcov na sieťach, ktorý je zároveň unikátom na slovenskom a českom trhu. Viac informácií o Nike a jej projekte: https://socialspirit.sk/

Pridajte sa do klubu Akčné ženy https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/ a v sume ročného členstva získate počas celého roka VZDELÁVANIE ZDARMA, k tomu celú virtuálnu knižnicu online webinárov, pravidelné networkingy, koučing a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu