Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN ZDRAVIE ŽENY

Každá jedna diéta je extrém

REDAKCIA
Zdieľať
Zaujíma vás zdravá výživa? Na našom Instagrame pravidelne každý utorok prinášamé živé vstupy Abeceda stravovania s odborníčkou na zdravé stravovanie, Jankou Kondrcovou, vyzivajk.sk.

“Zdravá strava je najúčinnejšia medicína,” hovorí Janka. Janka je mama a manželka, ktorej záleží na zdraví svojej rodiny. Absolvovala certifikovaný kurz – poradca pre výživu a aktuálne študuje na fakulte agrobiológie, odbor výživa ľudí na SPU Nitra.

Janka vám pomôže naučiť sa počúvať svoje telo, eliminovať tráviace problémy, zbaviť sa výkyvov hmotnosti, jesť zdravo aby ste sa cítili dobre a predchádzali ochoreniam.

V instagramových vysielaniach každý utorok sa budeme s Jankou rozprávať, čo môže spôsobiť nevhodná diéta, čo je správne pomenovanie detoxu. Povieme si o trávení a či potraviny môžu kvasiť v črevách a rozoberieme niekoľko mýtov v tejto oblasti. A vysvetlíme si, ktoré odpovede z kvízu boli správne a prečo je to tak.
Záznam z vysielania si môžete pozrieť na IGTV.
Chcete si vyskúšať test?
Nech sa páči – kliknite sem.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X