Komička Simona Salátová sa nebojí hovoriť o bolestivých témach: Kedysi zažívala takéto Vianoce, silný odkaz

0
Komička Simona Salátová sa nebojí hovoriť o bolestivých témach: Kedysi zažívala takéto Vianoce, silný odkaz
Zdroj: IG/simonacomedy

Je tu opäť ten čas. Najkrajšie sviatky v roku. Je priam až šialené, ako všetko rýchlo letí a kým sa stresujeme s nakupovaním darčekov a varením dobrého jedla, iní majú celkom iné starosti.

Svoje o tom vie aj Simona Salátová. Poznáme ju ako úspešnú a veľmi vtipnú stand-up komičku, no v živote to vôbec nemala ľahké. Na sociálnej sieti sa zverila svojim sledovateľom s bolestivými spomienkami na jej detstvo a Vianoce. Nie každý zažíva krásne sviatky plného pokoja a lásky. Niekto zažíva presný opak a Simona to dobre pozná.

„Vianoce sú citlivé obdobie. Pre väčšinu ľudí to najkrajšie, ale pre rodiny, kam sa vkradla bitka a krik, to najhoršie. Zatvorení doma sa mnohokrát pozerajú spoza okien ako beží vianočný život,“ uviedla Salátová na sociálnej sieti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Len Simona (@simonacomedy)

Samotná komička otvorene hovorí o tom, že má za sebou ťažkú a bolestivú minulosť. Ako dieťa bola svedkom domáceho násilia a sama zažila fyzické a psychické týranie. Počas týchto hrozných situácií závidela ostatným to, čo mali. „Aj ja som ako malá závidela vystresované mamy, ktoré dávajú deťom ochutnávať večeru počas varenia. Závidela som otcov, ktorí so stromčekom prídu domov triezvy. Moje Vianoce boli väčšinou hrôzostrašné a dnes si ich už nedám zobrať. Dnes ich milujem celými priehrštiami a nehanbím sa za to,“ dodala komička.

Pokojné Vianoce, ktoré sú navyše plné lásky, nie sú žiadnou samozrejmosťou. V časoch, keď sa náhlime za všetkým materiálnym, musíme mať všetko perfektné, neuvedomujeme si, čo je skutočne dôležité. „Tento rok budem robiť medovníčky s Damkom a on netuší, že ten kolobeh stále beží,“ dáva do pozornosti Salátová. „Tam vonku sú ďalšie deti, ktoré túžia byť na jeho mieste. Kvôli týmto deťom aj teba, ktorý toto čítaš, vyzývam k aktivite, k rozširovaniu správy o tom, že stále je v tomto svete čosi strašne v neporiadku,“ vyzvala komička.

Ide o mimoriadne náročnú a citlivú tému. Nečudo, že Salátovú premohli aj slzy, hlavne keď ide o deti. Na sociálnej sieti jej však vyjadrilo podporu množstvo ľudí a taktiež viaceré známe tváre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Len Simona (@simonacomedy)

 

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu