Kusý oznámil svoju kandidatúru na primátora Bratislavy. Chce hlavné mesto pre všetkých, nie len pre tím Vallo

0
Kusý oznámil svoju kandidatúru na primátora Bratislavy. Chce hlavné mesto pre všetkých, nie len pre tím Vallo

24.8.2022 (Webnoviny.sk) – Starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý dnes oznámil kandidatúru na post primátora Bratislavy. Oznámil to na dnešnej tlačovej konferencii.

Vallo ukradol Bratislavu

Tím Vallo nám ukradol Bratislavu. Hovorí nám, čo si máme myslieť, ako sa máme správať. Dúfal som, že sa nájde vhodný kandidát, ktorý sa postaví tomu, čo dnes vládne na magistráte. Nestalo sa tak, a preto som pripravený,“ uviedol Kusý.

Ako dodal, komunálne voľby vníma ako príležitosť ukončiť politiku sľubov na sociálnych sieťach a možnosť začať riešiť skutočné problémy Bratislavčanov.

Pre všetkých Bratislavčanov

Bratislava stojí na rázcestí. Vo voľbách sa bude rozhodovať o tom, či bude aj naďalej riadená a spravovaná v prospech niekoľkých vybraných skupín obyvateľov a v záujme vytvárania mediálneho image primátora Valla, alebo či sa vedenie mesta začne riadiť záujmami všetkých Bratislavčanov,“ doplnil.

12 rokov starostom Nového Mesta

Rudolf Kusý 12 rokov riadi mestskú časť Bratislava – Nové Mesto.

Nielen podľa môjho názoru, ale najviac je pre mňa dôležitý názor ľudí. Nové Mesto som sa snažil spravovať tak, aby sa tu každý cítil ako doma a takú chcem aj Bratislavu – pre všetkých, nielen pre tím Vallo. Budem chcieť byť primátor, ktorý rešpektuje Bratislavčanov, starých aj mladých, liberálov aj veriacich, vodičov, chodcov aj cyklistov,“ uzavrel Kusý.

Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby, Primátor
Zdroj: Webnoviny.sk – Kusý oznámil svoju kandidatúru na primátora Bratislavy. Chce hlavné mesto pre všetkých, nie len pre tím Vallo © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu