Máte biznis nápad? Získajte grant z 18 000€ fondu pre rozbehnutie vášho startupu!

0
Máte biznis nápad? Získajte grant z 18 000€ fondu pre rozbehnutie vášho startupu!
juraj kovac

Už dlhšie premýšľate, ako premeniť svoj biznis nápad na skutočnosť? Teraz vám pri splnení vášho podnikateľského sna môže pomôcť inkubátor. 

Ak máte dobrý nápad, ale nemáte jasný plán, ako svoj zámer premeniť na skutočné podnikanie, my vám s tým radi pomôžeme. Spoločne s Jurajom Kováčom, ktorý pomáha pri rozbehu začínajúcim podnikateľom a premieňa ich nápady na reálne podnikanie sme sa spojili a predstavujeme vám jeho projekt inkubátor. 

Za jeden kalendárny rok sa môžete skutočne posunúť vpred. Stačí prihlásiť svoj nápad do 28. februára 2020 do 12:00 vyplnením prihlášky. Prihlášku si môžete stiahnuť jednoducho po registrácii. Prihlásiť sa môže ktokoľvek s akýmkoľvek podnikateľským nápadom. K tomu získa zdarma aj ďalšie benefity. Podporené budú všetky dobré nápady. Znie to neuveritelne? 

K tomu získate zdarma aj: 

  • prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 99€
  • účasť na Bootcampe & praktický pracovný zošit
  • 100€ na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu
  • mentoring, semináre & web na mieru v hodnote 299€
  • možnosť získať grant z 18 000€ fondu na rozvoj vášho nápadu

Viac o projekte Rozbehni sa 

Za posledných 8 rokov sa cez projekt Rozbehni sa! podporili desiatky nápadov a rozdali 100 000€ na podporu mladých talentov. Vďaka podpore partnerov má projekt kapacitu pomôcť viac ako 100 nápadom! Využite aj vy možnosť zapojiť sa do inkubačného programu ROZBIEHÁTOR.

Večerné bootcampy v troch mestách 

Všetci sú pozvaní na večerné bootcampy. Tie sa uskutočnia v Banskej Bystrici, Bratislave a v Košiciach. Bootcamp v Košiciach bude streamovaný pre účastníkov, ktorí sa nemôžu osobne zúčastniť. Na bootcampe budú predstavené prvé kroky ako rozbehnúť podnikanie a úvodné zadanie pre všetky tímy. Na základe vypracovania úvodného zadania organizátori vyberú 25-30 nápadov, ktoré podporia v ďalšej fáze.

Súťažte v kategórii akčných žien

Pri hodnotení nápadov budú aj Akčné ženy a víťazovi venujú mediálny priestor v hodnote 1000 EUR na portáli akcnezeny.sk a akcnemamy.sk a vstupenky na eventy. 

Juraj Kováč na konferencii Akčných žien

Čo hovorí účastník, ktorému sa podarilo splniť si sen?

Adamovi Gandžalovi z Mýta pod Ďumbierom sa tiež vďaka Rozbehni sa! splnil včelársky sen. „Rozbehni sa! mi pomohlo z nápadu vytvoriť funkčný prototyp projektu, ktorý rok od spustenia vyzbieral cez 35-tisíc eur pre slovenských včelárov a založil viac ako 250 nových úľov,” prezradil mladý včelár.

Rozbehni sa! odporúča aj Peter Irikovský, zakladateľ spoločnosti Exponea: „Ak začínate s biznisom, zapojte sa do Rozbehni sa!. Umožní vám to vyhnúť sa chybám, na ktorých veľa iných stroskotá.“

Vďaka podpore od Accenture, Embraco Slovakia, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja uzrie svetlo podnikateľského sveta množstvo dobrých nápadov. Za projektom stojí Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa! Prečítajte si s ním rozhovor.

žiadne príspevky na zobrazenie