Moderná domácnosť pod kontrolou s novou aplikáciou Miele

0
Moderná domácnosť pod kontrolou s novou aplikáciou Miele

28.9.2023 (SITA.sk) – Kolobeh domácnosti nezastavíme. Každý deň sa stretávame so situáciami, kedy, takpovediac, nevieme kam skôr skočiť. Či ísť skôr naplniť práčku a sušičku alebo variť, piecť, či zapnúť umývačku alebo si ísť konečne oddýchnuť pri šálke lahodnej kávy. Deň má však len 24 hodín a často nám tieto drobné úlohy vedia zabrať množstvo času. Tomu však môžete dať zbohom vďaka novej aplikácii Miele, ktorá ponúka dokonalú kontrolu vášho domova a množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré vám pomúžu udržať vašu modernú domácnosť efektívne pod kontrolou.

Úvodná obrazovka ako riadiace stredisko

Hneď po otvorení aplikácie Miele sa zobrazí úvodná obrazovka, ktorá ponúka optimálny prehľad o aktuálnom stave vašich prepojených prístrojov Miele. Výhodou je, že vďaka nej okamžite vidíte, či už skončil program prania vašej práčky, a zároveň sa dozviete, či už je rúra na pečenie dostatočne predhriata, a to všetko bez toho, aby ste sa museli pohnúť z obývačky. Vďaka funkcii rýchleho prístupu môžete priamo vykonávať dôležité nastavenia, ako je pozastavenie alebo ukončenie ktoréhokoľvek spotrebiča Miele. Navyše, vďaka novému dizajnu je ovládanie aplikácie ešte jednoduchšie a intuitívnejšie.

RemoteUpdate pre maximálnu aktualizáciu

Chcete mať svoje prepojené domáce spotrebiče Miele stále v aktuálnom stave? S funkciou RemoteUpdate to nie je žiadny problém. Softvérové aktualizácie dostupné pre vaše prístroje Miele sa jednoducho prenesú a nainštalujú – a to úplne bez nutnosti návštevy servisného technika.

MobileControl – a máte všetko pod kontrolou

S funkciou MobileControl máte nielen o všetkom prehľad, ale môžete aj v prípade potreby ihneď zasiahnuť. V aplikácii je totiž možné rýchlo a komfortne vyberať programy, nastavovať predvoľbu štartu a ďalších užitočných funkcií, s ktorými bude ovládanie vašich spotrebičov úplná hračka.

S párovaním prístrojov vám pomôže PairingAssistant

Neviete si rady s pridaním nových prístrojov? Vďaka prehľadnému návodu s názornou grafikou sa ľahko zorientujete cez jednotlivé kroky prihlasovacieho procesu. A ak náhodou potrebujete poradiť s výberom vhodných prístrojov alebo s ich prepojením, navštívte Miele Experience Center v Bratislave a bez obáv sa opýtajte našich expertov. Vybrané zariadenia si môžete kúpiť aj u certifikovaných predajcov.

O spoločnosti Miele

Miele je popredným svetovým dodávateľom prémiových domácich spotrebičov pre oblasti varenia, pečenia, varenia v pare, chladenia/mrazenia, prípravu kávy, umývanie riadu, pranie a starostlivosť o podlahy. Okrem toho ponúka umývačky riadu, práčky a sušičky na priemyselné použitie a tiež čistiace, dezinfekčné a sterilizačné zariadenia pre zdravotnícke zariadenia a laboratóriá. Spoločnosť bola založená v roku 1899 a má osem výrobných závodov v Nemecku, po jednom závode v Rakúsku, Českej republike, Číne, Rumunsku a Poľsku a tiež dva závody talianskej dcérskej spoločnosti Steelco Group, ktorá sa zaoberá zdravotníckou technikou. Spoločnosť Miele je zastúpená v takmer 100 krajinách / regiónoch prostredníctvom vlastných predajných spoločností alebo dovozcov. Hlavné sídlo rodinnej firmy vedenej štvrtou generáciou sa nachádza v Gütersloh vo Vestfálsku.

Informačný servis

Viac k témam: Aplikácia, moderná domácnosť, PR
Zdroj: SITA.sk – Moderná domácnosť pod kontrolou s novou aplikáciou Miele © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie