Muž ohrozoval mladých ľudí japonskými mečmi a nunčakmi, počas chvíľkovej nepozornosti agresora spacifikovali (foto)

0
Muž ohrozoval mladých ľudí japonskými mečmi a nunčakmi, počas chvíľkovej nepozornosti agresora spacifikovali (foto)

25.9.2023 (SITA.sk) – Skupinku mladých ľudí v bratislavskej Dúbravke cez víkend ohrozoval muž ozbrojený mačetami. Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania a trestného činu výtržníctva čelí 50-ročný Martin M. z Bratislavy. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v sobotu 23. septembra krátko po 3:00 privolali policajtov na ulicu M.Sch.Trnavského, kde v blízkosti benzínovej pumpy ohrozoval skupinku šiestich mladých ľudí muž ozbrojený dvomi japonskými mečmi – katanami.

„S katanami v rukách sa začal mladým ľuďom vyhrážať zabitím, v dôsledku čoho skupinka z miesta chcela odísť,“ uviedol hovorca s tým, že muž ich však prenasledoval a vo vyhrážkach pokračoval.

„Po chvíli jeden z mečov zapichol do zeme a vytiahol ďalšiu zbraň – nunčaky, pričom v agresívnom správaní a vyhrážkach zabitím pokračoval,“ dodal hovorca.

Dvaja mladí muži zo skupinky využili chvíľkovú nepozornosť a agresívneho muža spacifikovali. Až do príchodu polície ho zadržali na mieste. Policajti muža eskortovali na oddelenie a umiestnili ho do cely policajného zaistenia. Vec realizujú v takzvanom superrýchlom konaní.

Viac k témam: Ohrozovanie, Útočník, Vyhrážanie
Zdroj: SITA.sk – Muž ohrozoval mladých ľudí japonskými mečmi a nunčakmi, počas chvíľkovej nepozornosti agresora spacifikovali (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu