Jakub Jarabica z Blueweb: Na Upterdame nájdete expertov na e-commerce, ktorí ochotne poradia

0
Jakub Jarabica z Blueweb: Na Upterdame nájdete expertov na e-commerce, ktorí ochotne poradia

E-commerce na Slovensku sa blíži k vrcholu tohto roka! V Senci sa 21. septembra uskutoční Upterdam, najväčšia a najvýznamnejšia konferencia v oblasti online obchodovania na Slovensku. Konferencia, ktorá je symbolom pre vzdelávanie, inovácie a nezameniteľný networking v e-commerce komunite.

Ak sa chcete dozvedieť o tejto konferencii viac, prečítajte si tento rozhovor s Jakubom Jarabicom, CEO Blueweb a organizátorom Upterdamu, ktorý nám priblížil na čo všetko sa môžeme tešiť.

Čo bolo hlavnou motiváciou Bluewebu organizovať túto konferenciu?

Upterdam je miestom, kde sa stretávajú e-commerce profesionáli od začiatočníkov po pokročilých, od introvertov po extrovertov. Je to miesto, kde môžete nájsť riešenia pre svoje e-commerce výzvy, inšpirovať sa a vzdelávať sa. Blueweb nie je zakladateľom Upterdamu, ale odkedy konferencia používa tento názov, vždy sme boli nejakým spôsobom jej súčasťou. V prvom ročníku sme boli len ako účastníci, a keď sme potom zistili, že ju organizuje firma zo Žiliny, rovnako ako sme my, rozhodli sme sa do organizácie zapojiť.

Pre akú cieľovú skupinu je Upterdam určený?

Nie je to iba konferencia, ale skutočné e-commerce mestečko, kde sa môžu stretnúť majitelia malých, stredných a veľkých e-shopov, ale aj odborníci v oblasti e-commerce, platobných brán a SaaS služieb.

Na aké témy sa môžu účastníci tešiť?

Tohtoročná téma konferencie „Nový normál v e-commerce” je výstižným odrazom na aktuálne udalosti, ktoré e-commerce za posledné roky ovplyvnili, a to vrátane Covid pandémie a vojny na Ukrajine. Hlavný program ponúka praktické prednášky o brandingu, efektívnosti, ziskovosti a mnohých ďalších témach.

Toto bude už 5. ročník. V čom sa odlišuje od tých predchádzajúcich? Čo je nové, vylepšené?

Rozhodli sme sa, že sa bude tento rok celá konferencia odohrávať v interiéroch výstaviska a práve to je novinka oproti minulému roku, kedy bola konferencia, respektíve Expo časť aj v areáli mimo hlavnej budovy a mnohé veci boli tak komplikovanejšie. Počasie tiež často zaváži, preto nenechávame nič na náhodu. Novinkou je tiež druhý stage a poradenská zóna.

Aký bude program konferencie?

Celou konferenciou budú návštevníkov sprevádzať dvaja skúsení moderátori. Na hlavnom stage bude moderovať Gregor Mareš a Michal Vojtek bude moderátorom v Expo zóne. Súčasťou programu na pódiách budú okrem prednášok a panelových diskusií so zaujímavými hosťami, zástupcami popredných slovenských e-shopov aj zábavné kvízy na obed a popoludní. Taktiež sa môžu návštevníci tešiť na tombolu s atraktívnymi cenami. Všetko je však prispôsobené na networking. Celý program aj časový harmonogram je dnes už dostupný na našom webe.

Do akých zón bude Upterdam rozdelený?

Okrem hlavného programu môžu návštevníci navštíviť Expo zónu s viac ako 30 stánkami, kde nájdu expertov na e-commerce, ktorí ochotne poradia a vyzdieľajú svoje skúsenosti. Poradenská zóna ponúka jedinečnú príležitosť k osobným konzultáciám so siedmimi odborníkmi na témy ako social media, digitálna stratégia a e-commerce konzultácie a mnohé ďalšie.

Ako je to so vstupom v rámci kategórií vstupeniek?

Ponúkame dva typy lístkov. Hlavný lístok zahŕňa vstup na hlavný program, catering, afterparty, vstup do Expo a Poradenskej zóny. Pre tých, ktorých hlavný program nezaujal, majú možnosť zvoliť si vstup iba do Expo zóny, kde je k dispozícii bezplatný lístok, pri ktorom si však občerstvenie musia zakúpiť sami.

A čo zábava, kultúrny program, catering?

Jedným z highlightov Upterdam konferencie je afterparty, kde sa môžeme tešiť na hudobné a standup vystúpenia, ale aj vynikajúce občerstvenie. Je to ideálny čas na budovanie nových kontaktov a vzťahov v e-commerce komunite.

Máte nejakým spôsobom pokryté aj ubytovanie pre účastníkov?

Áno, v súvislosti s tým, že sa konferencia koná v Senci sme oslovili pár hotelov a v jednom z nich sa nám podarilo vybaviť pre našich účastníkov zvýhodnenú cenu. Informácie vieme v prípade potreby poskytnúť.

Čo na záver? Pozvánka?

Áno, samozrejme. Ešte stále pozývame na Upterdam všetkých nadšencov e-commerce. Kapacita účastníkov konferencie je síce obmedzená a každým dňom sa počet dostupných vstupeniek znižuje, ale nejaké tie vstupenky máme ešte v predaji :) Príďte, bude to stáť za to…

Predaj vstupeniek: www.upterdam.sk/vstupenky

Nepremeškajte túto príležitosť posunúť svoj e-commerce biznis na vyššiu úroveň. Zúčastnite sa Upterdamu a pripravte sa na nový normál v e-commerce svete. Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

žiadne príspevky na zobrazenie