Nezabudnuteľný darček pre muža na narodeniny? Venujte jazdu v športiaku či pilotovanie lietadla

0
Nezabudnuteľný darček pre muža na narodeniny? Venujte jazdu v športiaku či pilotovanie lietadla

Narodeninový darček, z ktorého si váš manžel, priateľ, syn, brat alebo iný dôležitý muž sadne na… stoličku, sa nenájdu na každom rohu. Čo tak na tieto okrúhle narodeniny zabudnúť na mobily, opasky, ponožky či knihy a venovať mu nezabudnuteľný chlapský zážitok?

Pripravili sme pre vás 13 dokonalých tipov pre každú mužskú vekovú skupinu.

Chceli by ste nájsť dokonalý darček pre muža k narodeninám, ale nejako vám dochádza inšpirácia? Objednajte pre neho v najväčšej česko-slovenskej zážitkovej agentúre Adrop.sk zážitok, ktorý mu padne ako uliaty. Alebo pre jubilanta z nezabudnuteľných skúseností poskladajte rovno celý deň, víkend či narodeninový týždeň.

Na 30. narodeniny

Dokonalý darček na 30-tku pre muža sa nehľadá ľahko. Ak však má váš priateľ, brácho alebo syn dobrodružnú náturu, určite si zamiluje možnosť skočiť si bungee jumping. Na Slovensku si môže skočiť z komína vysokého 110 metrov, v Česku zo žeriava alebo z mosta vo výške len 50 až 60 metrov.

Je to skôr milovník divokych motorov? Potom stavte na jazdu s formulou ADAC MASTERS. Povoziť sa môže na profi závodnom alebo na letiskovom okruhu. Pre tridsiatnikov milujúcich domácu pohodu vyberte požičanie virtuálnej reality až k vám domov. Zahráte si videohry, pozriete sa do sveta, zalietate si vo vesmíre alebo sa pozriete pod morskú hladinu. No neznie to ako dokonalá oslava?

Na 40. narodeniny

Muži so štyridsiatkou na krku dokážu svoje narodeniny oslavovať ako nikto iný na svete. Doprajte im darček k narodeninám s nádychom adrenalínu a prihláste ich na tandemový zoskok padákom. Skákať sa bude z výšky 3000 až 4000 metrov a napriek extrémnej povahe tohto zážitku im nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Pre milovníkov slobody a strhujúcich výhľadov na prírodu odporúčame kúpiť tandem paragliding či vyhliadkový let vrtuľníkom nad ich obľúbeným mestom alebo krajom. A ak sa chce váš drahý trochu zašpiniť a zároveň si splniť detské sny, doprajte mu jeden deň v roli naozajstného bagristu. Samozrejme s moderným vybavením a dohľadom skúseného inštruktora.

Na 50. narodeniny

Pokiaľ hľadáte darček pre muža k 50, ktorý nikdy nezapadne prachom, stavte na divokú jazdu v pretekárskom Porsche 911. Jeho 6-valcový boxer motor s výkonom až 350 koní a špeciálna úprava GT3 vášho milovaného okamžite chytia za srdce.

Strieľa váš ocino, svokor alebo muž vždy do čierneho? Potom mu venujte celodenný zážitkový strelecký balík, pri ktorom sa aj bez nutnosti zbrojného preukazu vyšantí na strelnici s doprovodom profi inštruktorov. Tí mu pomôžu zlepšiť techniku a držanie tela pri používaní rôznych zbraní. Že sa namiesto pištolí vždy hrával skôr s lietadlami? Ak tajne sníva o cestovaní v oblakoch, ukážte mu, aké je to stať sa pilotom na skúšku.

Na 60. narodeniny

Nezabudnuteľným darčekom k 60. narodeninám sa pre jedného z najdôležitejších mužov vo vašom živote môže stať nezabudnuteľný vyhliadkový let balónom. Vezmite ho nad jeho rodné mesto, majestátne Tatry alebo zasnežené rakúske Alpy. Na tieto výhľady pri východe alebo západe slnka pravdepodobne nikdy nezabudne.

Pre všetkých gurmánov sa na 60-tku ideálneho hodí prehliadka pivovaru spojená s degustáciou výborného pivka. Ak zážitok kupujete pre svojho drahého, spojte ho aj s návštevou pivných kúpeľov a získate k tomu aj zaslúžený oddych a romantické chvíle.

 

žiadne príspevky na zobrazenie